Skocz do zawartości

snuffdbko


jarekm3

Rekomendowane odpowiedzi

Ze snuffdbko historia jest taka: mistrz negocjacji - wielokrotnie dobijaliśmy targów... no prawie, bo zawsze coś stanęło na przeszkodzie. Ostatecznie w drodze wymiany barterowej nabyłem dawno temu - ze dwa lata bydzie pewnie, he-300 - które zastępują mnie hd650 z powodzeniem na tyle dużym, że rzeczonych słuchawek nigdy nawet nie wystawiłem w komisie. Ciepło tyż być musi człowiekowi w końcu czasem, nawet tymu z jasny strony mocy (Lordzie, czy Ty to czytasz?). W drodze tychże permanentnych handlowych negocjacyj - zeszli my ze snuffdbko z tematów handlowych na tematy ogólne i konwersowali my z powodzeniem i upodobaniem, nieprawdaż? Zwieńczeniem tegoż była moja propozycja dla kolegi, którego tu gorąco rekomenduję nie tylko jako handlowca i amatora dobrych brzmień, ale także jako człowieka prawego, uczciwego i skromnego, propozycja, by został felietonistą Muzostajni, z której tyn skorzystał był raz jedyn, https://muzostajnia.wordpress.com/author/ascetaobiezyswiat/ nad czym ubolewam, że ino raz.

Czapką jednak przed nim zamiatam i tak.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam tego allegrowicza

 

*no chyba że się nie umiecie targować; i was zmusi do opuszczenia stówki jak mnie :D

** i to przez tydzień z rzędu mnie męczył!

Edytowane przez sievr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem od Kuby słuchawki, spotkaliśmy się i sprawnie załatwiliśmy deal. Niestety słuchawki nie były do końca sprawne, bez najmniejszego problemu odwróciliśmy transakcję. Wada mogła nie zostać spostrzeżona z racji tego, że dopiero co je kupił i chwilę potem wystawił na sprzedaż.

Tak więc jak najbardziej polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze dopiszę do komentarza kolegi touok, by wyjaśnić całą sytuację dla potomności.

Słuchawki miały problem z delikatnym trzeszczeniem prawego przetwornika tylko w pewnych utworach w szczególnych częstotliwościach (na większości było dobrze, dlatego nie wykryłem tego i wystawiłem je na sprzedaż po kilku godzinach odsłuchów na przemian z NH - zwyczajnie wolałem NH, choć niestety nie całościowo, ale tak to już jest w tym hobby). Dzięki Filipowi nie mamy "tykającej bomby" na forum w postaci HE-4, które potem mogłyby nagle paść, bo zostały zwrócone do sklepu przeze mnie. Teraz tylko pozostaje mi batalia z nimi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Kolega zaoferował się z kabelkiem, rozmontował moje i tak już nikłe umiejętności negocjacji, ale za to zrównoważył się przyjemnym obyciem i prędką wysyłką. Dzięki, polecam :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności