Skocz do zawartości

Audio Video Show 2016 - strefa słuchawek


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego k872 są przetragiczne?

Komfort, brzmienie, wykonanie?

Brzmienie, dawno takiego barachła nie słyszałem. Jazgot nie dźwięk, nie przesadzam. Te słuchawki to żart. Z Dave grały przetragicznie, z dave i tym topowym fostexa wzmakiem też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"nowe R10" nie odbiegają od oryginałów

Jak to? Były stare R10 do porównania i Z1R grają na tym poziomie?

 

Słuchałem starych jakiś czas temu, jeżeli nic mi się nie pokićkało to grały prawie tak samo. Ale w każdym bądź razie grały razem z he1000 najlepiej ze słuchawek na całym narodowym. Bardzo muzykalne, odpowiednio napowietrzone i ogólnie takie przyjemne w odsłuchu. Aż chce sie do nich wracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A HE1000 z jakiego źródła słuchałeś?

Pathos+jakiś dowalony cd'ek, tylko nie pamiętam jaki. Fajna nie benchmarkowa tylko taka normalna muzyka była. Jak sobie przypomnę jaki to był cd'ek to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że w tym roku jest grubo! :)

Rok temu to źródła były największą bolączką wystawy.

?? w 2015 do HEk był jakiś solidny CD oraz wzmak EF6 od Hifimana, sprzedawany razem z HE6.

Do Audeze był znakomity Chord Hugo.

Ultrasone słabo wypadło, bo jakiś Xonar był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że w tym roku jest grubo! :)

Rok temu to źródła były największą bolączką wystawy.

W tym roku amp'y były KONKRETNE. Lepsze niż słuchawki :D Przypomniała mi się wtopa z Denonem. Były D7200, nowość superancka i w ogóle... Tylko że miała uszkodzony driver i plumkało, było słychać jak membrana lata bo obudowie, z lewym driverem. I to było mega słychać, i to nie tylko że ja słyszę bo coś mam nie tak z głową tylko o tym powiedzieli mi przy stoisku tophifi (pozdrawiam, strasznie miło było), sam sprawdziłem i 100% prawda xD Ogólnie wszystko się psuło i były non stop jakieś problemy, jak wychodziłem już to jak ultrasone się zbierał to poleciały im słuchawki za 8 tysięcy na podłogę xD AK300 dostał zwiechy i trzeba było go zrestartować, przy moim koledze jeszcze coś się zepsuło. Farca niesamowita, ale było fajnie. Miłe towarzystwo, przy stoiskach świetni ludzie. Strefa słuchawkowa 9/10. Z kolumnami wydawało mi się że wszędzie są buce które słyszą rodzaj tynku na ścianach.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to widzę, że w tym roku jest grubo! :)

Rok temu to źródła były największą bolączką wystawy.

?? w 2015 do HEk był jakiś solidny CD oraz wzmak EF6 od Hifimana, sprzedawany razem z HE6.

Do Audeze był znakomity Chord Hugo.

Ultrasone słabo wypadło, bo jakiś Xonar był.

 

EF6 był w tym roku do edition X, do 400s i 400i były te grubaśne DAP'y z kółeczkami, do edition S był ten mały pomarańczowy. Świetne spasowanie na stoisku, okazało sie że he400s mają zbalansowany kabel od nowości xD Po bal'u dużo więcej mięsa i cieplej. Fajny sprzęt miał tophifi, moon'a, lehmann i teac. Najgorzej wypadł FAD, był divaldi ale tylko jeden i doki trzeba było słuchać z tel albo z dapa jak ktoś przytargał z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to widzę, że w tym roku jest grubo! :)

Rok temu to źródła były największą bolączką wystawy.

?? w 2015 do HEk był jakiś solidny CD oraz wzmak EF6 od Hifimana, sprzedawany razem z HE6.

Do Audeze był znakomity Chord Hugo.

Ultrasone słabo wypadło, bo jakiś Xonar był.

 

Źródło to nie tylko wzmaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nikogo z forum nie widziałem, żadnych znajomych twarzy poza Pawłem (mam nadzieję że nie pomyliłem imion) z mp3store i "szefa" albo sterolife albo aplauzu bo go widziałem na premierze he1.


Jeszcze była akcja że miał być HiFiMAN SuperMini... Ale nie było bo ktoś go dostał do testów i nie oddał w porę (czyli na stan dzisiejszy wcale). Nie będę mówić kto bo nie pamiętam, ale tak z ciekawostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło to nie tylko wzmaki ;)

Fakt, podałem jednego wzmaka i już bałagan :P Hugo to wszak znakomity DAC. A i CD od Hifimana był nie od parady.

 

Co w tym roku było na plus z tych źródeł do Dave. Nie wiem czy da się zrobić lepszego DACa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sennheiserowi udało się powielić błąd z zeszłego roku i warunki odsłuchu Orfeuszy II były podłe :(

Ja się do nich nawet nie zbliżyłem, utwierdziłem się w przekonaniu że te odświeżone 5(xx) jest nie warte uszu i posłuchałem trzech kawałków na HD800. Tyle mnie było u sennheisera. Bardziej pociągająca jest kobieta po amputacji wszystkich kończyn niż he1, szkoda czasu na nie. (przynajmniej dla mnie)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności