Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MichalZZZ napisał:

To daj koniecznie znać jak się spisują LCD5 z tym wzmakiem, bo może się rozmyśle i je ściągnę z bazarku ;)

 

Można wiedzieć z jakim DACiem łączysz Envy? 

 

Ps. Envy podobno na topowych lampach Elroga gra jeszcze lepiej :)

 

 


No już nie mogę się doczekać. Na chacie mam takie sceny, że już stoję z kieliszkiem wina w oknie, gra dramatyczna muzyka, łzy spływają mi po policzkach i z wytęsknieniem wyczekuje kuriera :D

Jak tylko dojdą to od razu podpinam i sprawdzam!

Głównie z XIAudio K-DAC - To nowość, chyba jeszcze nie było "premiery". Dac R2R na flagowym układzie Soekrisa, ja kocham R2R więc bardzo mi ten DAC pasuje :)

Nie ukrywam, że się trochę na któregoś Holo czaję...😎

 

PS. Też to słyszałem, ale póki co raczej nie planuje zmian lamp. Jak te zużyje to pewnie coś pokombinuje. Chociaż...znając mnie, to mogę zmienić zdanie za miesiąc :D

 

Godzinę temu, vonBaron napisał:

Słuchałeś może WA33? Jeżeli tak to jak się ma do Envy? 

 

Za krótko, aby jakiekolwiek wnioski wyciągać. WA33 jest absolutnie epicki z wyglądu, turbo mi odpowiada subiektywnie, chyba najlepiej wyglądający wzmak na rynku w moim subiektywnym odczuciu. 

To, co mogę powiedzieć o Envy i może to też Ci da coś w kwestii vs WA33 - Envy gra BARDZO mało lampowo. On z laxpowości ma tylko tą leciutką słodycz na środku, wszystko inne czyli impakt na basie, detal, górę, szybkość to top topów w tranzystorach. Jak ktoś myśli, że kupi Envy na 300b i będzie miał typowe granie 300b, to się rozczaruje. To jest absolutnie techniczny świr z delikatnym osłodzeniem, ale jest ono naprawdę nieduże. 

Jednak bas i scena Envy to jest jakaś absolutna abstrakcja. Pobawiłem się jeszcze wczoraj Crosfeedem w Roon + Qobuz i chyba nigdy takiej sceny na żadnych słuchawkach nie słyszałem. Chore.

No I Panowie, Susvara z basem który aż wibruje na głowie...w końcu się da :)

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rev

 

Kurcze, ale mi narobiłeś smaka! Nie mogę się doczekać kiedy dojedzie mój egzemplarz Envy :) Też pewnie posłucham chwilę na lampach Full Music, ale znając siebie będzie kusiło, żeby wypróbować jakieś inne lampy z wyższej półki. 

 

Jak Susvara gra z tym wzmakiem z takim wygarem, to aż się boję co będzie jak podepnę Abyssy :D

 

Ps. jakby co to mogę rozważyć sprzedaż mojego Holo May KTE. Wtedy pewnie spróbowałbym Rockne Wavedream. 

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Dacki XIAudio są wyjątkowo słabe (przynajmniej Sagra), niewiele ma on wspólnego z dobrym graniem R2R porównując do Holo czy Sonneta. 

 

No to ciężko o lepszą rekomendacje, WA33 też mi nie grał jak "typowa" lampa. 

Nie słuchałem niestety Sagry, więc się nie wypowiadam.

Póki co mi się bardzo podoba, ale jeszcze sporo przede mną. No ale Holo korci, tylko zaraz wywalę jakieś chore pieniądze na wyjazd wakacyjny, bo druga połówka już ogląda hotele na Malediwach i chyba nie mam nic do gadania :D Więc ta zachcianka raczej poczeka.



 

7 minut temu, MichalZZZ napisał:

@rev

 

Kurcze, ale mi narobiłeś smaka! Nie mogę się doczekać kiedy dojedzie mój egzemplarz Envy :) Też pewnie posłucham chwilę na lampach Full Music, ale znając siebie będzie kusiło, żeby wypróbować jakieś inne lampy z wyższej półki. 

 

Jak Susvara gra z tym wzmakiem z takim wygarem, to aż się boję co będzie jak podepnę Abyssy :D

 

Ps. jakby co to mogę rozważyć sprzedaż mojego Holo May KTE. Wtedy pewnie spróbowałbym Rockne Wavedream. 

 


Jest na co czekać, serio. Wygar poezja, zawsze mówiłem wszem i wobec że Susvara jest anemiczna na Basię...no cóż, z Envy zdecydowanie nie jest. 1266 TC mogą mieć z Envy taki bas że słuchawki Ci z głowy zlecą :D

A0A9E9C8-0B17-49F0-9D13-DD5D3F8FDDFA.jpeg

 

Jest dobrze 😎

Next : szybko spać nie pójdę 

 

6844E6B3-7928-4E2F-B4FB-B9847594DB0A.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No to sprawdźmy, czy legenda Susvary okaże się na tyle dobra, abym zechciał ją mieć u siebie na stałe :)
 
W zasadzie są to jedyne słuchawki, które mnie na dzień dzisiejszy interesują (no może jeszcze za wyjątkiem flagowych Staxów, nowych Utopii i zamkniętych soniaków MDR Z1R ;) ), więc mam co do nich duże oczekiwania. 
 
Sprzęt towarzyszący to DAC Holo May KTE + wzmak Niimbus US5 Pro. Słuchawki do porównania Abyss 1266 Phi TC, Audeze LCD5, ZMF Verite Closed, Meze Empyrean. 
 
Ciąg dalszy nastąpi.
 
 

IMG_0409.JPG

 

IMG_0417.JPG

 

IMG_0458.JPG

 

IMG_0483.JPG

 

IMG_0535.JPG

 

IMG_0538.JPG

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MichalZZZ napisał:
No to sprawdźmy, czy legenda Susvary okaże się na tyle dobra, abym zechciał ją mieć u siebie na stałe :)
 
W zasadzie są to jedyne słuchawki, które mnie na dzień dzisiejszy interesują (no może jeszcze za wyjątkiem flagowych Staxów, nowych Utopii i zamkniętych soniaków MDR Z1R ;) ), więc mam co do nich duże oczekiwania. 
 
Sprzęt towarzyszący to DAC Holo May KTE + wzmak Niimbus US5 Pro. Słuchawki do porównania Abyss 1266 Phi TC, Audeze LCD5, ZMF Verite Closed, Meze Empyrean. 
 
Ciąg dalszy nastąpi.
 
 

IMG_0409.JPG

 

IMG_0417.JPG

 

IMG_0458.JPG

 

IMG_0483.JPG

 

IMG_0535.JPG

 

IMG_0538.JPG

 

Minęły już 23 minuty...  musisz tak długo się ociągać z opisem wrażeń? :)

Żartuję, sam jestem ciekaw bo zestawiałem z wymienionymi przez Ciebie słuchawkami (+HEkse i Omegi2) oraz mam odmienną, choć nie tak skrajną opinię jak kolega wyżej:).

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, vonBaron napisał:

1266 wytrą nimi podłogę 😎

 

Jeżeli chodzi o jakość wykonania, to zdecydowanie tak. Abyssy pod tym względem je zjadają. Szczerze jeżeli będę się decydował na zakup definitywny Susvar, to raczej tylko nówki z pełną gwarancją. Używek chyba będę się bał kupować. Chyba, że od zaufanej osoby, która wiem, że dba o takie rzeczy. Flagowe Hifimany sprawiają wrażenie jakby się miały rozlecieć od samego patrzenia na nie. Zwłaszcza widełki są tandetnie wykonane. Całość pałąka też nie sprawia wrażenia solidnej konstrukcji. Natomiast co już zauważyłem, bo trochę z nimi sobie teraz posiedziałem - wygoda jest pierwsza klasa! W ogóle nie czuje słuchawek na głowie, są bardzo leciutkie. Komfort na poziomie Empyreanów, a to duży plus. 

 

Co do dźwięku, to skrobnę wiecej jak dzieciaki pójdą spać, bo teraz to bez sensu ich słuchać. Potrzebuję totalną ciszę. 

 

22 minuty temu, RadekBe napisał:

 

Minęły już 23 minuty...  musisz tak długo się ociągać z opisem wrażeń? :)

 

 

Będzie wszystko opisane :)

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MichalZZZ napisał:

 

Jeżeli chodzi o jakość wykonania, to zdecydowanie tak. Abyssy pod tym względem je zjadają. Szczerze jeżeli będę się decydował na zakup definitywny Susvar, to raczej tylko nówki z pełną gwarancją. Używek chyba będę się bał kupować. Chyba, że od zaufanej osoby, która wiem, że dba o takie rzeczy. Flagowe Hifimany sprawiają wrażenie jakby się miały rozlecieć od samego patrzenia na nie. Zwłaszcza widełki są tandetnie wykonane. Całość pałąka też nie sprawia wrażenia solidnej konstrukcji. Natomiast co już zauważyłem, bo trochę z nimi sobie teraz posiedziałem - wygoda jest pierwsza klasa! W ogóle nie czuje słuchawek na głowie, są bardzo leciutkie. Komfort na poziomie Empyreanów, a to duży plus. 

 

Co do dźwięku, to skrobnę wiecej jak dzieciaki pójdą spać, bo teraz to bez sensu ich słuchać. Potrzebuję totalną ciszę. 

 

 

Będzie wszystko opisane :)

 

 

Żartowałem oczywiście w sprawie opisów, no rush.. :)

Co zaś się tyczy konstrukcji - rzeczywiście zjadają samą pancernością, ale .. mam wrażenie, że 1266TC są 'przeinżynierowane' w kwesti przesadnej konieczności ustawiania właściwej pozycji na głowie, okropnego (w sensie estetycznym jak i funkcjonalnym) zmieniania położenia padów. Ostatecznie z mizernym zawsze efektem bowiem wygody nie da się uzyskać. Oczywiście na mojej głowie, wiem że Tobie odpowiadają.

Susvary je .... 'zjadają' w tym względzie - wkładasz i leżą leciutko, przyjemnie.. znikają. I znów dla mnie wygodniejsze nawet niż Empyreany/Elite. Ale to może być kwestia głowy, mogę sobie wyobrazić, że komuś ( @vonBaron ) jakiś aspekt może lekko przeszkadzać.

Ponadto, kiedy już trochę posiedzisz z nimi, przekonasz się, że ich budowa wcale nie jest licha - są po prostu dużo bardziej filigranowe, ażurowe (jak HEki) w porównaniu do 1266, stąd to wrażenie.  Czyżbyś miał na wypożyczeniu mocno 'przechodzone'?

Zdałem sobie właśnie sprawę, że chyba jestem Hifimanowym fanboy'em. Dziel wszystko przez 3 ;).

 

 

Udanego wieczoru ! :)

Edytowane przez RadekBe
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca Susvary i 1266 są z tego co wiem zupełnie inne, do innego repertuaru muzycznego. Abyssy głównie używam do elektroniki i do tego typu muzyki są wybitne i uważam, że nie mają tutaj żadnej konkurencji. Susvarom natomiast nie będę puszczał takiej muzyki jak Abyssom :) W ciemno zakładam, że te słuchawki mogą się fajnie uzupełniać i fajnie byłoby mieć obie pary. Abyssy do bardziej funowej muzyki, natomiast Susvary do spokojniejszej, poważnej i bardziej wymagającej muzyki. No ale porównać można :)

 

 

Widzę, że połączyło posty. No nic, trudno. 

 

Nawet nie wiem od czego by tu zacząć. Też już robi się późnawo i wkrada się zmęczenie, więc proszę mi wybaczyć mój tekst pisany.

 

Może zacznę od podziękowań (w zasadzie powinienem to zrobić już wcześniej). Tak więc przede wszystkim wielkie podziękowania należą się @kuropowi za możliwość wypożyczenia słuchawek. Marcin, jak zawsze stoisz na wysokości zadania. Oby więcej tak życzliwych, pomocnych i profesjonalnych osób w tej branży.

 

A teraz już przechodząc do meritum, czyli słuchawek... O wykonaniu i wygodzie juz wspomniałem. Pierwsze nagana (jak za te pieniądze), drugie wzorzec do naśladowania. Stockowy kabel fatalny - jego ergonomia. Do wymiany. Wygląd? Osobiście mi się podobają, pomijając fakt ich dyskusyjnego nieco tandetnego wykonania ;) Przejdźmy jednak do dźwięku, bo to dla wielu jest najważniejsze. Dużo dobrego słyszałem o tym jak grają i chciałem się przekonać na własne uszy na ile jest to prawda. Nie będę tutaj ich równał (a może będę?) do mniej więcej podobnych cenowo Abyssów, bo to mimo wszystko inne słuchawki. Do innego repertuaru muzycznego. Abyssy pozostaną na piedestale do muzyki bardziej funowej i to nie podlega żadnej dyskusji. Susvary natomiast są bardziej wymagające, do bardziej wymagającej muzyki. Ich dzwięk jest bardziej aksamitny, wyważony, są gładziej grające, bardziej rozdzielcze, bardziej szczegółowe, no i są przede wszystkim bardziej średnicowe. Są też ciut cieplejsze. Abyssy to lekka Vka gdzie główne pasmo to znakomity bas i znakomita, ale nieco iskrzącą (co też lubię) góra. Susvara to takie trochę przeciwieństwo. Ale czy zatem mają braki np. na dole? Ależ skąd. I to mnie najbardziej zaskoczyło. Dużo osób narzekało na tzw. bezbasie w Susvarach. Nic podobnego. Bas jest tak dobry technicznie, że gra on zupełnie osobną melodie, choć oczywiście nie jest on dominujący. Absolutnie nie narzekam na bas w Susvarach. Schodzi nisko, jest też zwarty i kontrolowany, ale kiedy trzeba to uderzy, a kiedy musi się wycofać, to robi to znakomicie. Największą zaletą Susvar jest z całą pewnoscią detal, rozdzielczość, oraz holografia na scenie. Coś niesamowitego. Czapki z głów. Wokal jest cudowny i fajnie odseparowany od instrumentow. Scena jest duża w każdą stronę. Idealnie można wyłapać dźwięki z każdej strony, czy to z głębi, czy to z boku, czy z góry, czy z dołu. Dźwięk nie jest też tak bardzo dociążony, ale słuchasz tego dźwięku i wiesz, że słuchasz niesamowicie dobrej jakości. Do tego jest wyjatkowo przejrzyście i bardzo czysto. No szapoba! Warto wspomnieć też o źródle, bo Susvary wymagają od źródła dużo mocy. Na początku podbiłem Niimbusa do +18dB i było dobrze, ale wciąż jakby odrobinę za miękko (przy Abyssach podbijam gain na +12dB i jest super). Później podbiłem Susvare do +24dB i tutaj już było błeno👌Czy mi się podoba ich dźwięk? Oj taaaak i to baaardzo! Czy chce je mieć na stałe? Tutaj muszę sobie z nimi dłużej poobcowac. Mam czas. Napewno chciałbym je porównać z flagowymi Staxami, ale już wiem, że będzie to szalenie trudne. Być może wręcz niewykonalne. Z drugiej zaś strony zamówiłem już przecież Feliksa Envy, który ponoć z Susvarami wymiata, więc może niepotrzebnie sobie zaprzątam głowę tymi Staxami. @RadekBe i @Tytus1988 to Wasza wina! ;)W każdym razie będę miał dużo ciekawych przemyśleń i dzięki temu mnóstwo wspaniałej zabawy :) To tyle wstępnego. Ciąg dalszy nastąpi. Dzięki za uwagę.


 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 6
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MichalZZZ napisał:

Przeca Susvary i 1266 są z tego co wiem zupełnie inne, do innego repertuaru muzycznego. Abyssy głównie używam do elektroniki i do tego typu muzyki są wybitne i uważam, że nie mają tutaj żadnej konkurencji. Susvarom natomiast nie będę puszczał takiej muzyki jak Abyssom :) W ciemno zakładam, że te słuchawki mogą się fajnie uzupełniać i fajnie byłoby mieć obie pary. Abyssy do bardziej funowej muzyki, natomiast Susvary do spokojniejszej, poważnej i bardziej wymagającej muzyki. No ale porównać można :)

 

 

Widzę, że połączyło posty. No nic, trudno. 

 

Nawet nie wiem od czego by tu zacząć. Też już robi się późnawo i wkrada się zmęczenie, więc proszę mi wybaczyć mój tekst pisany.

 

Może zacznę od podziękowań (w zasadzie powinienem to zrobić już wcześniej). Tak więc przede wszystkim wielkie podziękowania należą się @kuropowi za możliwość wypożyczenia słuchawek. Marcin, jak zawsze stoisz na wysokości zadania. Oby więcej tak życzliwych, pomocnych i profesjonalnych osób w tej branży.

 

A teraz już przechodząc do meritum, czyli słuchawek... O wykonaniu i wygodzie juz wspomniałem. Pierwsze nagana (jak za te pieniądze), drugie wzorzec do naśladowania. Stockowy kabel fatalny - jego ergonomia. Do wymiany. Wygląd? Osobiście mi się podobają, pomijając fakt ich dyskusyjnego nieco tandetnego wykonania ;) Przejdźmy jednak do dźwięku, bo to dla wielu jest najważniejsze. Dużo dobrego słyszałem o tym jak grają i chciałem się przekonać na własne uszy na ile jest to prawda. Nie będę tutaj ich równał (a może będę?) do mniej więcej podobnych cenowo Abyssów, bo to mimo wszystko inne słuchawki. Do innego repertuaru muzycznego. Abyssy pozostaną na piedestale do muzyki bardziej funowej i to nie podlega żadnej dyskusji. Susvary natomiast są bardziej wymagające, do bardziej wymagającej muzyki. Ich dzwięk jest bardziej aksamitny, wyważony, są gładziej grające, bardziej rozdzielcze, bardziej szczegółowe, no i są przede wszystkim bardziej średnicowe. Są też ciut cieplejsze. Abyssy to lekka Vka gdzie główne pasmo to znakomity bas i znakomita, ale nieco iskrzącą (co też lubię) góra. Susvara to takie trochę przeciwieństwo. Ale czy zatem mają braki np. na dole? Ależ skąd. I to mnie najbardziej zaskoczyło. Dużo osób narzekało na tzw. bezbasie w Susvarach. Nic podobnego. Bas jest tak dobry technicznie, że gra on zupełnie osobną melodie, choć oczywiście nie jest on dominujący. Absolutnie nie narzekam na bas w Susvarach. Schodzi nisko, jest też zwarty i kontrolowany, ale kiedy trzeba to uderzy, a kiedy musi się wycofać, to robi to znakomicie. Największą zaletą Susvar jest z całą pewnoscią detal, rozdzielczość, oraz holografia na scenie. Coś niesamowitego. Czapki z głów. Wokal jest cudowny i fajnie odseparowany od instrumentow. Scena jest duża w każdą stronę. Idealnie można wyłapać dźwięki z każdej strony, czy to z głębi, czy to z boku, czy z góry, czy z dołu. Dźwięk nie jest też tak bardzo dociążony, ale słuchasz tego dźwięku i wiesz, że słuchasz niesamowicie dobrej jakości. Do tego jest wyjatkowo przejrzyście i bardzo czysto. No szapoba! Warto wspomnieć też o źródle, bo Susvary wymagają od źródła dużo mocy. Na początku podbiłem Niimbusa do +18dB i było dobrze, ale wciąż jakby odrobinę za miękko (przy Abyssach podbijam gain na +12dB i jest super). Później podbiłem Susvare do +24dB i tutaj już było błeno👌Czy mi się podoba ich dźwięk? Oj taaaak i to baaardzo! Czy chce je mieć na stałe? Tutaj muszę sobie z nimi dłużej poobcowac. Mam czas. Napewno chciałbym je porównać z flagowymi Staxami, ale już wiem, że będzie to szalenie trudne. Być może wręcz niewykonalne. Z drugiej zaś strony zamówiłem już przecież Feliksa Envy, który ponoć z Susvarami wymiata, więc może niepotrzebnie sobie zaprzątam głowę tymi Staxami. @RadekBe i @Tytus1988 to Wasza wina! ;)W każdym razie będę miał dużo ciekawych przemyśleń i dzięki temu mnóstwo wspaniałej zabawy :) To tyle wstępnego. Ciąg dalszy nastąpi. Dzięki za uwagę.


 

Super Michał, dzięki za wyczerpujący opis wrażeń.

Będziesz miał je wystarczająco długo by z Envy spróbować?
Co do Staxów - posłuchaj nawet 007/009 - będziesz miał pogląd na elektrostatyczny sznyt, nie musisz czekać na X9k. 
Ciekaw jestem jakie będziesz miał obserwacje po kilku wieczorach, gdy wszystko poukłada się w głowie.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, vonBaron napisał:

Ja bym raczej stwierdził że do 1266 są bardziej szczegółowe od Susvar ale ogólnie zgadzam się 👍

 

Umówmy się, że obie pary, to top topów, jeżeli chodzi o detal :)

 

 

52 minuty temu, RadekBe napisał:

Super Michał, dzięki za wyczerpujący opis wrażeń.

Będziesz miał je wystarczająco długo by z Envy spróbować?
Co do Staxów - posłuchaj nawet 007/009 - będziesz miał pogląd na elektrostatyczny sznyt, nie musisz czekać na X9k. 
Ciekaw jestem jakie będziesz miał obserwacje po kilku wieczorach, gdy wszystko poukłada się w głowie.

 

 

Nie ma za co. Postaram się jeszcze dorzucać jakieś przemyślenia/wrażenia. Ogólnie dźwięk Susvar jest petarda i to jest niezaprzeczalny fakt 👍

 

Mogę je mieć tydzień czy dwa. Niestety się nie wyrobię do przyjazdu Envy, bo znów wybrzydzam z drewnem i poprosiłem o ciut inne, co ma wydłużyć zamowienie o kolejne dwa tygodnie. Panowie Feliks nie mają ze mną łatwego życia :D Ale muszę przyznać, że kontakt jest wyśmienity. W każdym razie co chciałem jeszcze napisać i na co zwrócić uwagę, to że Susvary z Niimbusem grają bardzo dobrze i za każdym razem ten wzmacniacz mi daje argumenty, abym go nie sprzedawał, nawet jak dojdzie Envy. Bardzo jestem ciekaw czy coś uzyskam, jeżeli połącze te wzmacniacze na zasadzie pre... 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki kabelek polecasz do Susvar?

 

Już nie chce patrzeć na inne wzmacniacze :) Ewentualnie mogę jeszcze spojrzeć w kierunku wzmacniaczy do Staxów i to wsio. Niimbus ogólnie daje rade i naprawdę mi się podoba to zestawienie. Chociaż podejrzewam, że można lepiej i tutaj z pomocą pewnie przyjdzie Envy, który jest tak bardzo chwalony za synergię z Susvarami. Wolę zainwestować w lepsze lempy do Envy i powinna być wtedy bajka 👍

 

Stealth jednak lepsze od VC? Ogólnie jestem zachwycony Verite i raczej nie myślę, aby je czymś zastąpić. Bardzo mi pasuje ich barwa, muzykalność, no i co tu dużo gadać - wygląd też ;) Na dzień dzisiejszy nie potrzebuje lepszych technicznie zamkniętych słuchawek. Zdanie mogę tylko zmienić jak wyjdą zamknięte Abyssy, albo nowe flagowe ZMFy. 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak najgrubszy, chodzi o żyły, a to czy ze srebra czy miedziane to już drugorzędna sprawa, przynajmniej tak u mnie wychodzi.

 

Tu nie chodzi o patrzenie poszukiwania itd. tylko sprawdzenie przy okazji, poczytaj na AH i head-fi.

 

Nie będę cytował co DCA robią z ZMF;) jakbyś zdjął pierzynę z Verite. Jak słuchasz elektroniki to można się trochę zdziwić, zwłaszcza muzyka filmowa z dużą domieszką elektroniki i mocnego basu.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w myśl zasady a skuś baba dziada :D Akurat Verite nie używam do elektroniki, tylko do bardziej średnicowej muzyki z dużą ilością wokali. Lubię też ich odpowiednio dociążony dźwięk. W każdym razie skoro tak zachwalasz DCA, to nie zaszkodzi, żebym sobie je wziął na testy 👍 

Godzinę temu, saudio napisał:

 

Ja Ci tylko tak nadmienię, abyś sobie sprawdził Stealth tylko nie nówki :ph34r:

Rozumiem, że masz na myśli, że niewygrzane grają znacznie gorzej i potrzebują mnóstwo czasu aby się porządnie wygrzały. Pewnie to też jest powodem czemu mają tyle negatywnych opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MichalZZZ napisał:

Widzę, że w myśl zasady a skuś baba dziada :D Akurat Verite nie używam do elektroniki, tylko do bardziej średnicowej muzyki z dużą ilością wokali. Lubię też ich odpowiednio dociążony dźwięk. W każdym razie skoro tak zachwalasz DCA, to nie zaszkodzi, żebym sobie je wziął na testy 👍 

Rozumiem, że masz na myśli, że niewygrzane grają znacznie gorzej i potrzebują mnóstwo czasu aby się porządnie wygrzały. Pewnie to też jest powodem czemu mają tyle negatywnych opinii. 

Nie po prostu proponuję Ci abyś sobie sprawdził, bo mogą Ci pod pasować, miałem Verite i nie wciągały w muzykę tak jak Stealth grały fajnie przestrzennie, ale z kocykiem. Nie różnicowały tak nagrać, trochę nadmuchiwały przestrzeń, DCA grają blisko ale też jak trzeba daleko, wyciągają z nagrań więcej, a basik mają konkretny.


Tak, demo które miałem (musiało trochę przejść bo było już mocno wytargane) grało znacznie lepiej niż nówka, teraz mają coś około 100 i zaczynają grać …

może to kwestia nowości itd….. ale nie che mi się ich z głowy zdejmować i słuchać Susvar.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:

Nie będę cytował co DCA robią z ZMF;) jakbyś zdjął pierzynę z Verite. Jak słuchasz elektroniki to można się trochę zdziwić, zwłaszcza muzyka filmowa z dużą domieszką elektroniki i mocnego basu.

Teraz mnie zaciekawiłeś...SP2K da sobie z nimi radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności