Skocz do zawartości

jak przetrzymujecie wasze słuchawki?


MsKubek123

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ... trochę za dużo defektów z niektórych na grań wyciąga ... ale poza tym miodzio :>

Ta CR-ka to super sprzęt, tylko kiedyś postawię sobie jeszcze na niej Kropę zamiast ACF2, ale obecnie jestem mega zadowolony, przed śmiercią YH-1000 dorwać w ludzkiej cenie i mogę umierać ;)


Co mnie w CR-ce jeszcze cieszy to to, że nie straci na wartości ... btw, ktoś z forum wyłapał tą uszkodzoną? - http://allegro.pl/yamaha-cr-1020-i5650015047.html

Edytowane przez crysis94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zobrazuje te moje piankowe boxy ;)

IMG201509_spahxea.jpg

He, he - piankowe boxy, a słuchawki na wzmaku/blacie leżą ;)

 

U mnie "drewniaki" leżą w boxie po TS662, reszta w pudełkach (czasem oryginalnych), reklamówkach itp w szafie poupychana. Te najczęściej używane wrzucone do koszyka przy kompie - ostatnio znów jako "telefonowe" V700 wróciły do łask, wcześniej były SRH440, a jeszcze wcześniej X1, ale i tak wszystkie w koszyku leżą razem z DT801, które ostatnio na stacjonarce używam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zobrazuje te moje piankowe boxy ;)

IMG201509_spahxea.jpg

He, he - piankowe boxy, a słuchawki na wzmaku/blacie leżą ;)

 

U mnie "drewniaki" leżą w boxie po TS662, reszta w pudełkach (czasem oryginalnych), reklamówkach itp w szafie poupychana. Te najczęściej używane wrzucone do koszyka przy kompie - ostatnio znów jako "telefonowe" V700 wróciły do łask, wcześniej były SRH440, a jeszcze wcześniej X1, ale i tak wszystkie w koszyku leżą razem z DT801, które ostatnio na stacjonarce używam ;) .

4 pary były w boxach, Denony do lapka pod integre wyjęte, a Shure były w użyciu pod CR-ką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dam dwa najtańsze i najprostsze rozwiązania.

 

Koszt 0 i 10min pracy.

2pudełka po zapałkach, kawałek twardego plastiku, 2 wkręty, trochę gąbki-pianki i taśma klejąca.

gallery_39810_429_54598.jpg

gallery_39810_429_68488.jpg

 

 

Rozwiązanie drugie, kupić duże żabki 4x40zł spore bo mają z 8cm,

 

albo w papierniczym żabkę do łapania kartek jakąś dużą

3133533.jpg

 

Taniej już chyba się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kiedy potrzebowałem na szybko stojaka to wziąłem połamaną deskę do krojenia i przytwierdziłem do niej pusty taki wysoki sprey - odświeżacz powietrza wyczerpany. :P

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układając rzeczy dziś na biurku stwierdziłem że i tak mało obecnie korzystam z bardzo starego monitora i powiesiłem na nim słuchawki :)

 

gallery_55644_703_169045.jpg

Jakość zdjęcia okropna, ale urządzenia do robienia zdjęć są u mnie towarem deficytowym. Prędzej bym chyba znalazł składniki do produkcji nitrogliceryny niż dobry aparat u siebie xD

 

@down

ad.1 są popularne. W sumie mój telefon niby jest smartfonem(z 2009 roku ale tak go nazwał producent), ale jakością zdjęć to on nie powala. I w sumie nie musi, telefon ma u mnie dzwonić ewentualnie być w stanie odebrać/wysłac sms'a :) Zdjęcie zrobiłem ipodem, ale i tak jakość jest słaba.

ad.2 W sumie zaraz zrobię zdjęcie telefonem z włączoną lampą błyskową. Fotograf ze mnie żaden :( I tak dobrze że wpadłem na pomysł wyłączenia 2 monitora bo tylko biała plama była :P

 

Ok, więc tak poeksperymentowałem z światłem i efekt jest następujący:

ipod + telefon jako latarka:

gallery_55644_703_190859.jpg

i telefon + lampa:

gallery_55644_703_510169.jpg

Telefon w sumie chyba na końcu najlepiej wypadł, ale na 5 z 7 zdjęć widać było paski na zdjęciu...

 

Mam nadzieje że jest lepiej i @retter zobaczysz cos po za białymi plamami na czarnej planszy ;)

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności