Skocz do zawartości

jak przetrzymujecie wasze słuchawki?


MsKubek123

Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki nie kupię (albo nie wystrugam, bo oryginalne staxowe są drogie), jakiegoś standa do Staxów - znalazłem im stand zastępczy, IMO lepszy od stojaka. Książki na tym nie cierpią, a Staxy mają dobrze w zamkniętej szafce. :)

WP_20150924_18_09_22_Pro.jpg

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie kupię (albo nie wystrugam, bo oryginalne staxowe są drogie), jakiegoś standa do Staxów - znalazłem im stand zastępczy, IMO lepszy od stojaka. Książki na tym nie cierpią, a Staxy mają dobrze w zamkniętej szafce. :)

 

Opaska cały czas pracuje jakbyś miał je na głowie.Lepiej powiesić za plastikowy pałąk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opakowanie po słuchawkach ma odpowiednie rozmiary to możesz je sobie tak o wykorzystać :D

W tym przypadku tak.

@Greezye podobno w ten sposób zaś pady się szybciej zużywają ;)

Tak owszem ale bayerom to ponoć służy więc tu akurat pomysł dobry, można wyprać ( co zmiękczy materiał), a pudło je trochę ubije.

Ludzie nawet z nowych wypruwali i wstawiali coś mniej sprężystego. Ale po co jak można ubić pudłem? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę dt880 pro przy tej klasie można być już kupić niedrogo solidnie i ładne stojaki :)


A ja w końcu daje coś co obiecałem dla @Paratykus-a, i co powiesz na to? :D Dobre na wyjazdy?
Przenośny zestaw audio, nic na wcisk, jedynie układam elementy jak klocki wykorzystując każdą możliwą wolną przestrzeń.
Generalnie jeszcze zmiany zajdą na rzecz jeszcze większej funkcjonalności, mój cel prawie osiągnięty.

gallery_39810_429_7849.jpg
gallery_39810_429_311416.jpg

Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gorzej bo kto ma kanciastą głowę :P

Lepiej je położyć po prostu.

Nie wiem, wydawało mi się, że nic im nie będzie, w końcu opaska też ma opierać się na głowie. Od kiedy je zresztą mam, dużo czasu są na głowie, bo to jednak najlepsze słuchawki jakie miałem.

Bardziej bałbym się o naprężenie pałąka. To, że kanciaste nie ma akurat wg mnie znaczenia, z opaską nic się nie dzieje.

Zresztą to na tych książkach to pół żartem, normalnie są na tym stojaku, ale czasowo, póki nie skombinuję coś lepszego.

I normalnie jak dłużej nie słucham, pakuje w woreczek, żeby się nie kurzyły i odkładam w szafce na leżąco, czyli tak jak mówisz, że lepiej. ;)

Muszę w ogóle kupić jakiś większy twardy case z gąbką, w którym się zmieszczą, coś jak ten, który widziałem kupiłeś do Senków. :)

WP_20150924_22_15_45_Pro.jpg

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOTA polecam Tobie, ebay po 33$ najtaniej i ciut większy od tego co ja mam + pianka (nowy). To chyba jedynie w co można zapakować staxy z tego co widziałem.

Coś takiego http://www.aliexpress.com/store/product/V-MOTA-TDA-Headphone-Carry-case-boxs-For-Sennheiser-HD650-HD600-HD598-HD500-HD515-HD555-HD595/1756367_32388357699.html

 

Pytaj też Fatso, Evila, All999a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę dt880 pro przy tej klasie można być już kupić niedrogo solidnie i ładne stojaki :)

A ja w końcu daje coś co obiecałem dla @Paratykus-a, i co powiesz na to? :D Dobre na wyjazdy?

Przenośny zestaw audio, nic na wcisk, jedynie układam elementy jak klocki wykorzystując każdą możliwą wolną przestrzeń.

Generalnie jeszcze zmiany zajdą na rzecz jeszcze większej funkcjonalności, mój cel prawie osiągnięty.

 

gallery_39810_429_7849.jpg

gallery_39810_429_311416.jpg

 

Hehe, tego to się nie spodziewałem :woot:

 

Retter master of packing :win:

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przetrzymuję swoje słuchawki, wbrew ich woli, na poddaszu.

"Piła 999" :ph34r:

 

:P

 

BTW - ja nie przetrzymuję - zawsze oddaję w terminie. ^_^

 

 

Ad rem - moje słuchawki po prostu leżą tam, gdzie są potrzebne. Przeważnie koło komputera, łóżka albo w przedpokoju (get ready to go!). Nie mam tego tyle, żebym musiał przedsiębrać jakieś szczególne środki w zakresie słuchawkowej logistyki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie słuchawki odkładam na okrągłe podkładko-poduszki. W przypadku bardziej wartościowych par dodatkowo zawijam w folię jeśli nie będą używane przez dłuższy czas. Dzięki temu chronione są przed kurzem, a na opaski / pałąki nie działają żadne siły. Nausznice zaś mogą sobie spokojnie odparować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja się jeszcze nie dorobiłem stojaków, ale słuchawki trzyma mi dziewczyna.

Jakby miała problem utrzymać jeszcze DT770 to możesz mi je wysłać, u mnie na monitorze miejsce się jeszcze znajdzie ;)

 

Spoko, ma jeszcze jedną rękę wolną ;).

Edit: w ostateczności może zrobić jak pani z twojego avatara :P .

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności