Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

@ARoiv najważniejsze że jesteś zadowolony. Ja zresztą też, bo to jest to czego szukałem od dawna :) na razie słucham na oryginalnym kabelku i bawię się filtrami. Ich granie już teraz bardzo mi się podoba. Niebawem jednak ma dotrzeć do mnie kabelek Jimmiego i wtedy pewnie FLC pokażą swoje maksymalne możliwości. Już się nie mogę doczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu powróciłem do FLC8s...

 

i zaszły zmiany w najnowszej rewizji...

 

grają tak samo rewelacyjnie, ale poszli po rozum do głowy i teraz metalowy case jest cały wyściełany/wyklejony miękkim materiałem (poprzedni nie był i potrafił rysować słuchawki), a także suwak splittera nie jest już z torebki foliowej/taśmy kijowej, a całkiem elegantny plastikowy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

To lipe robili wcześniej. U mnie jest tak jak napisał mykupyku i nie pomyślał bym że mogło by być inaczej.

 

A ja jakoś nie mam czasu ich słuchać. Tak ładnie się zgrały nawet z telefonem a tu lipa i mi gniazdo w nim szwankuje. Akurat na FLC zauważyłem że jak poruszę wtyczką to muzyka mi się wyłącza (tak mam ustawione aby przestało grać po wyjęciu jacka) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mykupyku , jak sie one maja do dokow od ibasso?

grają równiej, lepiej zbalansowanym dźwiękiem, no i można sobie wyregulować sygnaturę, iBasso potrafi mocniej walnąć na basie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

To lipe robili wcześniej. U mnie jest tak jak napisał mykupyku i nie pomyślał bym że mogło by być inaczej.

 

A ja jakoś nie mam czasu ich słuchać. Tak ładnie się zgrały nawet z telefonem a tu lipa i mi gniazdo w nim szwankuje. Akurat na FLC zauważyłem że jak poruszę wtyczką to muzyka mi się wyłącza (tak mam ustawione aby przestało grać po wyjęciu jacka) :(

Też miałem problem z jackiem w FLC i też było tak jakby wtyczka czy gniazdo było wyrobione, ale to przeszło (sic!). Mam teorię, że wtyczki są czymś upaprane jak stół u Durczoka i po jakiś tam czasie się to ściera i zaczyna przewodzić bez problemów. Może przemycie jakimś spirytem pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jeszcze nie wyrobiony jest jack. Będę pocierać i zobaczę. Chociaż to raczej telefon bo z senkami mam podobnie, tyle że trzaski słychać a nie zatrzymuje odtwarzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy pierwszym podłączeniu było to samo.. Odpaliłem DAP'a a FLC grają jakby na pół gwizdka.. Myślę sobie WTF :blink: Ale poruszyłem jackiem i nagle zaczęły grać jak należy :D Też obstawiam teorię, że w fabryce nakładają na jacka jakąś warstwę ochronną, która przy początkowym podłączeniu może ograniczać styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że będę szedł w stronę tych słuchawek. Ale Inszy mi polecił po moich wrażeniach z odsłuchu orionów. Konkretnie 5min temu :D

 

Udostępni ktoś na tydzień ? :) A nóż będą tym czego szukam. Najlepiej Wersję bez ,,s".

Mogę potem wypożyczyć te sprzęty które mam w sygnaturce. ;]

Edytowane przez Sound John
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Świetna cena, dzięki za cynk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu powróciłem do FLC8s...

 

i zaszły zmiany w najnowszej rewizji...

 

grają tak samo rewelacyjnie, ale poszli po rozum do głowy i teraz metalowy case jest cały wyściełany/wyklejony miękkim materiałem (poprzedni nie był i potrafił rysować słuchawki), a także suwak splittera nie jest już z torebki foliowej/taśmy kijowej, a całkiem elegantny plastikowy

 

Do zmian jeszcze warto dodac nowy kabel. W poprzedniej rewizji był o czystości 5N a w najnowszej 7N.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten kabel gra dobrze :P

 

Wcześniej czytałem że lipa z nim, że niewygodny i w ogóle a tutaj okazuje się lepszy od tego w IE80. I to nawet pomimo że noszę okulary. Tylko gumki bym wymienił na coś - właściwie to dzisiaj przyszły pianki od Crystaline Audio które podobno pasują. Jeszcze nie testowałem (oho ho ho - zamówiłem 2 pary a dostałem 3 :D ).

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może ktoś podpowie, gdzie dzisiaj można zakupić nową rewizję FLC8S w dobrej cenie?

Ptaszki ćwierkają, że w przyszłym tygodniu będą oficjalnie dostępne w Polskiej dystrybucji i w bardzo dobrej cenie ;)

What?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może ktoś podpowie, gdzie dzisiaj można zakupić nową rewizję FLC8S w dobrej cenie?

Ptaszki ćwierkają, że w przyszłym tygodniu będą oficjalnie dostępne w Polskiej dystrybucji i w bardzo dobrej cenie ;)

What?!

 

That :] Brace yourself, FLC8S are coming :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności