Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ona jest od dawna, ale chyba dostępna tylko na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można kupić tipsy do flc8? (takie które są w oryginalnym zestawie)

Chyba najlepiej napisać do Forresta, myślę że za niewielką opłatą pofatyguje się na swoją Chińską pocztę i wyśle kilka sztuk :D

 

 

Sent from mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niewiadomych przyczyn na moich uszach wszystkie iem'y brzmią lepiej w tipsach z flc8. W tym przypadku "lepiej" oznacza lepszą przestrzeń na scenie.

Oczywistością jest to że mają inny kształt od wszystkich innych, ale możliwe że jest to też kwestia samego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie można kupić tipsy do flc8? (takie które są w oryginalnym zestawie)

 

Myślę, że to te:

http://www.eachdiy.com/goods-1646.html

Mają zarówno przezroczyste, jak i szare/czarne

 

FLC8 mają nie tylko wtyk jak Ultimate Ears Triple.Fi 10, ale tipsy również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak Celeste, to pewnie cena ze dwa razy wyżej niż obecny model.

 

Spokojnie dwa razy tyle. Forrest dziś w nocy napisał na HF, że polityka cenowa FLC8 okazała się niewypałem w Chinach, a to głównie tam się sprzedają. Są za drogie dla wchodzących w audio, a za tanie dla majętnych audiofili. To nie wróży dobrze wycenie Celeste. Szczegóły poznamy pewnie w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak Celeste, to pewnie cena ze dwa razy wyżej niż obecny model.

 

Spokojnie dwa razy tyle. Forrest dziś w nocy napisał na HF, że polityka cenowa FLC8 okazała się niewypałem w Chinach, a to głównie tam się sprzedają. Są za drogie dla wchodzących w audio, a za tanie dla majętnych audiofili. To nie wróży dobrze wycenie Celeste. Szczegóły poznamy pewnie w przyszłym tygodniu.

Ja tam widzę rozwiązanie: Chińczyków jest dużo, niech obniża cenę, to więcej zarobi, niż na jakiś audiofilach majętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy model - Celeste

Premiera niedługo.

 

e90b0dda7155f19b1458852e2a9ce89e.jpg

Czyżby śrubokręcikiem będzie się brzmienie zmieniało?

Szczegółów jeszcze nie znamy, ale wygląda na to, że tylko tulejka będzie wymienna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Czy wiecie gdzie można kupić tipsy do flc8? (takie które są w oryginalnym zestawie)

 

Myślę, że to te:

http://www.eachdiy.com/goods-1646.html

Mają zarówno przezroczyste, jak i szare/czarne

 

FLC8 mają nie tylko wtyk jak Ultimate Ears Triple.Fi 10, ale tipsy również.

 

 

Przyszły tipsy które wyglądają niemal idealnie tak jak oryginalne do flc8.

Materiałowo widać małą różnicę w sztywności.

Ale niesamowity efekt robi odsłuch w jednych a potem w drugich.

Oryginalne tipsy do flc8 dają bardzo wyraźny efekt 3d, nawet założone do innych słuchawek (przetestowałem z titan1, shockwave3 i innych).

Czyli nie jest to kwestia kształtu a materiału.

 

No cóż, kolejna lekcja dla mnie jak ważnym elementem są "tipsy" w iem'ach.

Wszystkim polecam posłuchać tych z flc8!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiecie czy pojawił się jakiś model o podobnych parametrach i możliwościach modyfikacji w stosunku do ceny?

Ewentualnie kiedy można się spodziewać nowszego modelu?

 

Następca - Celeste, powinien być dostępny do końca roku, ale już w ten weekend pojawią się pierwsze opinie i pewnie zdjęcia. Cenowo strzelam w przedział 500-600$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Promocja do 7.11.2016 na FLC8s 270$

Heh, to jakieś 1050 zet.

"Kto nie kupi ten gupi" ;)

 

To są doki na których spokojnie można zakończyć pogoń za futrzakiem.

Tak więc tego ... Jak ktoś goni dla gonienia to nie kupować tylko dalej po szerokim świecie szukać Pacanowa ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe są, nie powiem. Jednak tylko dla tych, co nie chcą czerpać przyjemności z dalszego szukania tego, co nie może zostać znalezione :D .

Ot, i Gourney Prześmiewca dotknął jądra problemu ;)

Tobie nie podeszły, prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności