Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Czy problem z odpryskającą farbą z obudowy nadal występuje czy coś z nim zrobili? Jak tulejki, pękają?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem z odpryskającą farbą z obudowy nadal występuje czy coś z nim zrobili? Jak tulejki, pękają?

wyściółkę dali do wnętrza metalowego pudełka :)

 

 

ciekawe jaka to będzie dobra cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy problem z od pryskającą farbą z obudowy nadal występuje czy coś z nim zrobili? Jak tulejki, pękają?

 

O farbie nic nie wiem ale jak pęknie Ci metalowa tulejka (domyślam się, że nie wskutek uderzenia młotkiem) to od tego jest gwarancja.

 

 

Bazuję na tym co widziałem w egzemplarzu Alla, nie wiem co on przeżył, ale miał pękniętą tulejkę po stronie słuchawek, ten tunel w który się wkręca filtr.

No i te odpryski farby, może to kwestia użytkowania. W zasadzie to mnie odwiodło od sprzedaży bo dźwiękowo to jest bomba.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znając bigmarasa to jakaś petardowa petarda..

Obstawiam... pińcet złoty!

ch9j1UCm.jpg

 

przepraszam, ale jaka ta cena, bo klienci czekają :)

 

przepraszam, ale jaka ta cena, bo MOI klienci czekają :)

dobry wujek hehe :)

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Znając bigmarasa to jakaś petardowa petarda..

Obstawiam... pińcet złoty!

 

ch9j1UCm.jpg

przepraszam, ale jaka ta cena, bo klienci czekają :)

przepraszam, ale jaka ta cena, bo MOI klienci czekają :)

dobry wujek hehe :)

a co ja mam sklep kolonialny i oddanych klientów? :)

 

klienci czekają, bo nie wiedzą czy brać z komisu, czy czekać na superofertę z PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mykupyku, ja ze swojej perspektywy nie widzę problemu i mam nadzieję, że Ci potencjalnie zainteresowani przeczytają tego posta. Jak masz dowód zakupu, to się nie ma co spinać. FLC8S mają opinię solidnego produktu, a Forrest jest na tyle klawym gościem, że jak coś nie bangla, to nie ma problemu z gwarancją nawet, jak się kupiło poza krajem zamieszkania. Cenę też masz taką, jak przy świątecznych przecenach, więc IMO warto. I mówię to dlatego, bo mnie samego na FLC nie stać xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka cena? Ile "przepłaciłem"? ;)

 

Nawet się nie pobawiłem jeszcze w filtry i dla mnie troszeczkę za dużo góry mają. To prawda że grają dobrze praktycznie z wszystkiego skoro nawet z S7 jest ok, co aż dziwne bo prawie nic z tym telefonem nie chce grać poprawnie. O tym geekout450 to nawet nie wiedziałem :)

 

Na dzień dzisiejszy to mi nic nie potrzeba więcej... może poza Astell&Kern Layla Special Edition ;)

(jakie one piękne ahhh!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na dzień dzisiejszy to mi nic nie potrzeba więcej... może poza Astell&Kern Layla Special Edition ;)

(jakie one piękne ahhh!)

Jak chcesz A&K do kompletu to polecam te:

 

36db45ac6973caabd7bd9c462406ddce.jpg

 

 

 

Tak, miałem okazję skorzystać z wymiany gwarancyjnej Lendmeurears. Pękła mi obudowa tulejki, nawet nie wiem kiedy, a lakier faktycznie był w kilku miejscach odprysniety, nosiłem je w metalowym etui, a ten nie miał żadnej wyściółki. Pamiętajcie jednak, że miałem jeden z pierwszych egzemplarzy w ogóle, a wymienione słuchawki już były inaczej malowane i miały aktualnie używany dopisek S w nazwie. Można powiedzieć, że byłem beta testerem Forresta, a płaciłem za swoje FLC jakoś 1800. Nie żałowałem ani złotówki, to do dziś moje top 3.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pożądam tych :wub: I boję sięże mi kiedyś odbije i je kupię :(

 

61JBnVwHJGL._SL1162_.jpg

 

Co do obdartych FLC to myślę że to były nie tyle nawet bolączki pierwszych egzemplarzy co po prostu złe etui. Ja dostałem swoje nie tak dawno temu i już ładnie jest obklejone miękką wyściółką wewnątrz, tak że nic się nie może tam poobijać. Kabel też podobno poprawiony i uprzednio naczytawszy się narzekań na niego, nastawiony byłem na rychłą wymianę ale szczerze na dzień dzisiejszy nie widzę sensu. Na pewno nie jest gorszy od tego z IE80 (ten to sztywnieje na zimnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności