Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tutaj chyba jakims najwiekszym pechowcrm zostalem, zamowione w zeszly poniedzialek, na chwile obecna dalej leza w Hong Kongu i do tego musialem 41 euro oplat celnych zaplacic a dogadalrm sie z nimi,ze zaniza wartosc do 20 euro. Dodam ,ze ida z dhl express. Nie chce nawet wiedziec, ile by to szlo standardem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klops :( U mnie też w mailu napisali jakby zamówienie realizowane ale nie wysłane (właściwie to już z 4 maile dostałem). Zdziwił mnie ten SMS że tak szybko to przyjdzie. Też DHL Express.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jednak przyszły Ci :)

Moje mają być jutro. Teraz się obawiam czy z x3 nie będą szumieć. Na senkach kiedy słucham nocami na 1/100 to słyszę szum. Dopiero od 15 jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jeszcze byly w Chinach a dzisiaj przed poludniem juz u mnie:-) oczywiscie jest roznica kilku godzin ...z opusem graja swietnie, jeszcze sie filtrami nie bawilem ale juz sie podobaja. Ostatnio mialem noble diango , cztery razy drozsze i podobaly mi sie mniej niz flc8s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do osob obeznanych w tych filtrach ,jaki zestaw polecacie? zalezy mi na jak najlepszej ,czystej i szczegolowej gorze

juz sie sam doszukalem :-)

 

Właśnie miałem pisać, że w tej zabawie właśnie o to chodzi : "już sam się doszukałem"

 

I nie mam na myśli tylko filtrów do FLC8 ale całokształt :D

 

Pozdrówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reaguja te cudenka na zmiane kabla ? ma ktos je z hybryda i po balansie?

Zgłaszam się,flc8 + miedź forzy(przerobiona na wtyki pod flc).Dźwięk idzie w stronę analogową.Na jednych filtrach słychać to bardziej na innych mniej.Dźwięk jest spójniejszy,minimalnie równiejszy,średnica słodsza,czysty,wyraźniejszy.Na configu Bas +,subbas +,średnie +,wysokie = jest miodnie.Bas potrafi łupnąć,jest go stosunkowo odpowiednio ilościowo,ale mimo to dźwięk jest bardzo klarowny,napowietrzony.Generalnie złoty wkręcany filtr jest dużo lepszy od reszty.Średnica jest na nim najczystsza,wysokie są w odpowiedniej ilości.Na niebieskim było ich na mało,na szaroczarnym(nie pamiętam dokładnie koloru) jest za sucho i za nachalnie a na zielonym wysokie są zbyt mocno wysunięte.Oczywiście wszystko zależy od sprzętu i preferencji.Ponoć są tutaj na forum ludzie,którzy zdejmują korektorem bas z etów er4s więc wiecie,o gustach się nie dyskutuje :D.Jednak mimo wszystko te słuchawki mają jedną zasadnicza zaletę.Nie są przekombinowane.Nie są ani za zimne,ani za ciepłe,ani za bardzo V ani równe jak stół,ani za funowe,ani za analitycze.Są przezajedwabiste :) Edytowane przez delfin150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jaką hybrydą To czysta miedź 7N jest. Hybrydę to ma @artif

reaguja te cudenka na zmiane kabla ? ma ktos je z hybryda i po balansie?

No reagują w ciul.

 

Potwierdzam. Mam hybrydę smokową od Touoka i działa. Najciekawsze w tych słuchawkach jest to, że prawie codziennie słucham muzy na nich już ze dwa miesiące i ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak to ładnie gra :).

Edytowane przez artif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności