Skocz do zawartości

Colorfly C10


saudio

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie też mam takie wrażenie bo z jednej strony można powiedzieć że mają mało basu tyle że nie zawsze :D Przesłuchiwałem sobie ostatnio pare płyt Korna (tych nowszych) i 3 płyty z rzędu brzmiały świetnie, a nagle czwarta chudo i jazgotliwie. ten sam zespół i ten sam rodzaj muzyki a jakże inny poziom nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że dla mnie C10 jest za duży (pomimo tego że wśród audiofilskich sprzetów jest jednym z mniejszych) ma za słabą baterie (chociaż tutaj znowu na tle innych bardzo dobrze) ale gra z etami jak kawał stacjonarki. Kurka no naprawdę to połączenie jest genialne. Basu brakuje tylko w słabych metalowych nagraniach w reszcie jest w sam raz. Jakość dźwięku skaluje się wraz z jakością nagrań albumów ale nigdy nie można powiedzieć żeby było źle. Jest gładko i muzykalnie, super rozdzielczo, precyzyjnie bez fajerwerków w żadną stronę tyle że czasami jadąc w tramwaju jak słysze to co słysze to ciężko mi uwierzyć że nie musiałem po to zabrać domowych klocków na miasto. Brawo.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udało mi się dorwać nowy soft do C10, co ciekawe dostępny tylko na chińskiej stronie Colorflaja, na anglo języcznej już nie ma :P 60mb, transfer 10kb i do tego rozłanczało na komputarze po kilku procentach. Dałem radę ściągnąć całość telefonem przez LTE :D Trochę z duszą na ramieniu go instalowałem bo cały opis był w krzaczkach i nie wiedziałem czy jest angielski język ale okazało się że tak :)

 

Co do samego softu cośtam wyczytałem po chińsku że jest oparty na linuxie, wygląda inaczej niż stary ale generalnie w obsłudze tylko parę zmian.

 

Najważniejsze to:

-dodano funkcje auto power off dla urządzenia i ekranu

-można teraz ładować i używać przez usb z komputera (wcześniej przełanczał się w transfer mode i nie dało się używać)

-bateria dostała oprócz kreseczek oznaczenie procentowe

 

Granie na szczęście nadal ultra genialne :)

IMAG0571.jpg

IMAG0572.jpg

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czyta wszystko, 32 bit 192khz i dsd128. Moim zdaniem z k701 nie poradzi sobie zreszta jak wiekszosc wzmacniaczy stacjonarnych, tyle ze w temacie napedzania k701 to by sie mozna bylo doktoryzowac :)

Eee, słuchałem i w sumie da radę. Nie ma może fajerwerków, ale jest dużo lepiej niż średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem bo nie mam.

ISO nie czyta. FLACi faktycznie w każdej możliwej postaci. Na szybko mogę tylko powiedzieć że jakość jest faktycznie topowa, szczególnie średnica jest genialna. Tyle, że ja słucham głównie muzyki klasycznej więc tu głównie "średnio". Jest przyjemnie , ciepło i muzykalnie. Póki co wygrzewam 2-dniowe GR07. Niebawem przetestuję z K701.

Faktycznie pykanie po skończonym utworze występuje.

Wracam do testów...

Udało mi się dorwać nowy soft do C10, co ciekawe dostępny tylko na chińskiej stronie Colorflaja, na anglo języcznej już nie ma :P 60mb, transfer 10kb i do tego rozłanczało na komputarze po kilku procentach. Dałem radę ściągnąć całość telefonem przez LTE :D Trochę z duszą na ramieniu go instalowałem bo cały opis był w krzaczkach i nie wiedziałem czy jest angielski język ale okazało się że tak :)

 

Co do samego softu cośtam wyczytałem po chińsku że jest oparty na linuxie, wygląda inaczej niż stary ale generalnie w obsłudze tylko parę zmian.

 

Najważniejsze to:

-dodano funkcje auto power off dla urządzenia i ekranu

-można teraz ładować i używać przez usb z komputera (wcześniej przełanczał się w transfer mode i nie dało się używać)

-bateria dostała oprócz kreseczek oznaczenie procentowe

 

Granie na szczęście nadal ultra genialne :)

 

a mógłbyś podesłać linka do tego softu? Nigdzie nie mogę go znaleźć. Dzięki

Edytowane przez maig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gra inaczej, czy lepiej kwestia gustu, dla mnie jest to klasę lepiej grajacy Dap od X5.

Tak czyta flac normalny i 24 bitowy oraz dsd w zasadzie bez problemów przeczytał cała bibliotekę z karty ktora byla w mojej X5 a mialem na niej przegląd wszelkiej maści plików myzycznych, problem mial z plikami cue, nie trafiał w poczatki utworów ale C4 też tak ma :)

 

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności