Skocz do zawartości
  • 0

Dokanałowe >250zł, mocny kabelek


Khern

Pytanie

Witam,
Kobieta zmusza mnie do zakupu słuchawek i nie mogę się zdecydować.
Szukam dokanałowych do współpracy z Samsungiem Galaxy S2 do 300zł.
Pilot i mikrofon nie są konieczne ale miło gdyby były.
.
Zaraz za brzmieniem najważniejszym elementem jest kabel. Powinien być możliwie jak najwytrzymalszy, najlepiej płaski lub w oplocie.
Wtyczka kątowa też była by spoko.

Zastosowanie słuchawek bardzo ogólne bo słuchamy prawie wszystkiego. Od popu przez folk do metalu.

Miałem już AKG K340, AKG K321 (bardzo mi pasowały) w obu kabel nie wytrzymał więcej niż rok.

Natomiast badziewne WH-510 są niezniszczalne ale jakoś dźwięku i mikro pozostawia bardzo dużo do życzenia.
nokia-wh-510-pop-headset-seap-bright-red

Edytowane przez Khern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Takie okręcanie kabla wokół telefonu zabije każdy przewód, więc nie ma co patrzeć na mocne, a na takie, które można łatwo wymieniać. Może coś taniego z gniazdem mmcx i do tego z pięć kabelków na zmianę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Prosty i skuteczny patent. polecam spróbować założyć na kabel i "naciągnąć" na jacka zwykłą sprężynkę z długopisu. i lekko podkleić albo super glue albo taśmą izolacyjną.

Mnie też tak padały słuchawki i ktoś mi to podpowiedział i od tamtej posy zajechałem "tylko" 2 sztuki Sony MDR-ex15lpb ale to od tego że na spawalni zawsze gdzieś o coś zaczepię i po prostu kabel pada po kilku już nie miesiącach a tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak swoją drogą, to jays są bardzo godne (a-jays one), ale cichutkie (na moich sprzętach tak grają, brzmi to jak niska skuteczność). A polecę Ci jeszcze droższe, ale w budżecie, brainwavz'y z pancernym kablem, przynajmniej M2 taki mają, a może i inne M. Cena to jakoś ~200 zł. Kabel faktycznie trudno byłoby zajechać, nawet okręcając, bo jest fortyfikowany oplotem ze specjalnego tworzywa. Grają (M2) przyjaźnie, dla kogoś, gustującego w mocno wypełnionym, basowym brzmieniu z wyraźnym niskim "sparkle", i ze sporym kopem. Polecam je sprawdzić przed kupnem, bo chyba nie podpasują każdemu, sam byłem zadowolony, podobnie jak z NF. Te drugie to inna historia, bo kabel mają okropny.

 

edit: tak sobie uświadomiłem, że chyba dokonałeś już zakupu; trudno, może komuś się przyda.

Edytowane przez cubezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mówisz? Jeśli masz na myśli jays one, to mam je od kilku mies. i używam umiarkowanie, wszystko gra, tylko jack się nieco zajechał wizualnie. Jeśli mowa o brainwavz M2, to przepraszam za nieporozumienie, może nie zdążyłem ich uszkodzić, bo zagubiłem, a wyglądały na faktycznie trudne do uszkodzenia. Jak mowa o obydwu modelach, to ogólnie sorry. :) I dzięki za sprostowanie.

Edytowane przez cubezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności