Skocz do zawartości

Ile potrzebujemy słuchawek ?


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jestem chomik i wszystko muszę mieć na zapas.

 

3 pary otwartych

2 pary zamkniętych

3 pary doków

 

Ale słuchaj nie musiałeś....Mam nadzieję,że nie przez naszą dyskusję i rozważania pozbywasz się HP100 ;). Na czym posłuchasz teraz tradycyjnego metalu ? O ile pamietam dobre były do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam swoje w woreczkach lub etui - w etui leżą Momentum, L2, w podwójnych workach MOE i ATH MSR 7, w pojedynczym leżą SHP 9500 a w kuferku od Takstarów Pro 80 leżą T70.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja docelowo planuję mieć:

-2x otwarte do domu o różnej sygnaturze. Żeby szybko się nie nudziło i nie korciło na wymianę ^^;

-1x zamknięte do domu. Czasem się przydadzą jak człowiek chce mieć spokój;

-1x zamknięte portable na zewnątrz;

-1x jakieś znośne pchełki do biegania;

Co razem czyni pięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam swoje w woreczkach lub etui - w etui leżą Momentum, L2, w podwójnych workach MOE i ATH MSR 7, w pojedynczym leżą SHP 9500 a w kuferku od Takstarów Pro 80 leżą T70.

Planuje zostawić sobie 2 pary otwartych i jedne zamknięte, z wokółusznych.

Może nikt nie kupi HP100 i nie będzie żalu po sprzedaży. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

 

Zdaje się,że 990 to raczej nie sprzedasz ;).

DT990 mają swoją synergię z ZENkiem, zostają.

To samo tyczy się AKG, nie wiem jeszcze co będzie z SHP9500. FeX sobie je wziął do posłuchania z AIMem.

Chociaż mi je wygrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw chciałam mieć ze trzy pary (otwarte, zamknięte, uniwersalne), ale zrezygnowałam z tego pomysłu na rzecz jednych, ale za to wyższej klasy słuchawek. Wolę mieć jedne naprawdę porządne, niż trzy pary przeciętnych. Co człowiek to inne podejście :) Ważne że mamy pasję, która nas łączy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wystarczą jedne a dobre. Przykładowo jak miałem na raz 2 pary customów to nie wiedziałem, których słuchać i wkurzało mnie to że w jednych miałem coś czego nie miałem w drugich. Więc mam teraz takie, które mniej więcej mają wszystko co chcę.

 

To samo a propos DAPów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedną parę słuchawek House Of Marley, dostałem w prezencie od brata z Anglii, u nas się z nimi nie spotkałem, nie wiem czy są dostępne, ale jestem meeega zadowolony :)

http://www.redcoon.pl/b6845-The-House-of-Marley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wystarczą jedne a dobre. Przykładowo jak miałem na raz 2 pary customów to nie wiedziałem, których słuchać i wkurzało mnie to że w jednych miałem coś czego nie miałem w drugich. Więc mam teraz takie, które mniej więcej mają wszystko co chcę.

 

To samo a propos DAPów

No ale Ty masz kultowy DX100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie staram się mieć jak najmniej z jednej strony bo mnie na więcej nie stać a z drugiej nie czuję takiej potrzeby.

Muzyki ostatnimi czasy słucham tylko w domu.

Na mieście i w autobusie/pociągu mnie tylko denerwowała że poza nią słyszałem inne szmery i szumy a jednocześnie psułem sobie słuch dokanałowymi grającymi głośno aby to zagłuszyć.

A na rowerze słuchałem raz i więcej nie zamierzam wolę słuchać otoczenia czy mnie ktoś nie chce przejechać :D

To też mam do domu Fidelio X2 z których jestem bardzo zadowolony i rzadko już używane SM E10.

W przyszłości może pomyślę nad jakimiś zamkniętymi jako 2 para do domu/dziewczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie staram się mieć jak najmniej z jednej strony bo mnie na więcej nie stać a z drugiej nie czuję takiej potrzeby.

Muzyki ostatnimi czasy słucham tylko w domu.

Na mieście i w autobusie/pociągu mnie tylko denerwowała że poza nią słyszałem inne szmery i szumy a jednocześnie psułem sobie słuch dokanałowymi grającymi głośno aby to zagłuszyć.

A na rowerze słuchałem raz i więcej nie zamierzam wolę słuchać otoczenia czy mnie ktoś nie chce przejechać :D

To też mam do domu Fidelio X2 z których jestem bardzo zadowolony i rzadko już używane SM E10.

W przyszłości może pomyślę nad jakimiś zamkniętymi jako 2 para do domu/dziewczyny.

Jak zamknięte to AKG K550\551. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne mi wystarczą w zupełności - wygodne zamknięte będące w miarę portable (składane, odpinany kabel, dobra izolacja i małe wymagania mocowe) to naprawdę sporo zaoszczędzonej kasy (w domu głównie na wieży słucham).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności