Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Krew i Wino już na CDP - ceny dobre + zniżka za PayPal.

 

Ale nie mogę się dostać do koszyka :)

Niestety kupiłem cyfrowy preorder w dniu premiery :\

 

 

U mnie więcej fps jest na starych sterownikach, dziwne trochę. Jaką masz kartę graficzną?

2xGT755M w SLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego nowsze sterowniki są dla Ciebie lepsze, na początku optymalizacja była chyba głównie pod serię 900.

Ja mam mocne postanowienie - kupię dodatki jak wyczyszczę podstawkę. Podobnie jak z zakupem Dark Souls III - jak przejdę drugi raz jedynkę i dwójkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew i Wino już na CDP - ceny dobre + zniżka za PayPal.

 

Ale nie mogę się dostać do koszyka :)

Ja czekam na wersje limitowane w sklepach. Chcę karty do Gwinta.

 

Dzisiaj posadziłem stery 353.30. Klatki mam na sztywno, ale obciążenie karty zamiast 97% mam 83%. Także Nvidia znowu po swojemu namawia do zakupu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczekam kilka generacji, może coś pokroju 1460 czy 1560 kupię. Nvidia leci w kulki, najlepiej trzymać się pierwszych/drugich sterowników od wydania danej karty.

GTX960 na sterownikach 352.86 śmigał w wieśku, na sterach 364.72 była tragedia (przynajmniej u mnie), 365.10 aż strach instalować. Wydają fajne karty graficzne, tylko później mogliby jednak nie robić takich numerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem w połowie z gry NG+, wróciłem do save'a z końcówki i czyszczę kontrabandę na Skellige, upierdliwe to jest ale po roku wypadałoby odkryć 100% przed zakupem dodatków.

 

Dlatego ja jeszcze nie przeszedłem podstawki- czas + to że wszystko robię ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nadal mam dziwne dropy klatek z 60 do 45 w nagłych przypadkach (nie chodzi tu o Novigrad) przez co gra jest nieprzyjemna, rok temu tego nie było (skoków). Ustawiłem lock na 30 fps i nagle gtx960 był używany max w 60%, więc wbiłem wszystko na uber, włączyłem HW z maksymalnym presetem, HW AA na 2 i gra zaczęła wyglądać pięknie, z uber musiałem przejść na bardzo wysokie żeby trzymać 30 fps ale nie ma spadków płynności a chodzenie po lesie to czysta przyjemność. Ciężko jest przestawić się na 30 fps - mam zawroty głowy :blink: ale jakoś pewnie można się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek warty każdej kasy, a nie życzą sobie dużo za tak długi gameplay, oprawę i klimat :)

 

Dostałem podstawkę przy zakupie GTX 970 i przyznaję, że źle mi z tym - gram chyba od roku, wiem że częściowo za to zapłaciłem, ale często mam wrażenie, że nie jestem fair :) Początkowo byłem sceptyczny, a później szybko okazało się, że to najlepsza gra w jaką miałem okazję grać. Oba dodatki brałem bez zawahania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w najdroższej opcji - czyli kolekcjonerka i dodatki z kartami, cena zł za godzinę rozrywki wychodzi lepiej niż 90% gier które wychodzą - Assassyny, Far Cry'e czy Uncharted.

 

@maciux - możesz jeszcze "odpracować" kupując serię figurek, koszulek czy innych wiedźmińskich "dewocjonaliów" ;) Figurki Dark Horse zapowiadają się lepiej niż dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek warty każdej kasy, a nie życzą sobie dużo za tak długi gameplay, oprawę i klimat :)

 

Dostałem podstawkę przy zakupie GTX 970 i przyznaję, że źle mi z tym - gram chyba od roku, wiem że częściowo za to zapłaciłem, ale często mam wrażenie, że nie jestem fair :) Początkowo byłem sceptyczny, a później szybko okazało się, że to najlepsza gra w jaką miałem okazję grać. Oba dodatki brałem bez zawahania.

Do producenta dotarło i tak tyle samo kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Jakby ktoś chciał sprzedać talie gwinta z obu dodatków to bardzo chętnie kupię - nieszczęśliwie kupiłem wszystko w dniu premiery (dodatki jako PreOrder cyfrowy, podstawkę pudełkową), bo nie spodziewałem się kart jako dodatku do rozszerzeń :\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem przy okazji poprzedniego dodatku to przesyłka wynosiła bodajże 10$, czyli w sumie bodajże 20$... to jak pudełkowa wersja dodatku xD

Jak pomyliłem kwotę to przepraszam... ale tak czy siak na tamtych warunkach wolałem kupić pudełkowy dodatek i odsprzedać klucz :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności