Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Crysis, a to widziałeś? http://redeemgwent.com/ Posiadacze wersji cyfrowej mogą nabyć zestaw kart po preferencyjnych warunkach.

 

Dzięki, nie znałem tego. Wysłałem im screena bo kupiłem season passa na GOG w październiku, mam nadzieje że wystarczy kodów. Wysyłka z tego co rozumiem niecałe 10 dolarów to da się przeżyć za wszystkie 4 decki :)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crysis, a to widziałeś? http://redeemgwent.com/ Posiadacze wersji cyfrowej mogą nabyć zestaw kart po preferencyjnych warunkach.

Dzięki, nie znałem tego. Wysłałem im screena bo kupiłem season passa na GOG w październiku, mam nadzieje że wystarczy kodów. Wysyłka z tego co rozumiem niecałe 10 dolarów to da się przeżyć za wszystkie 4 decki :)

Wszystkie 4 jak się ma wczesny dostęp? To biorę :>

Myślałem, że tylko 3. i 4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem oba dodatki. Przyzwyczaiłem się już do gry w 30 fps - i5 2500 (bez K, czyli bez możliwości podkręcania), 8 Gb ramu i gtx960 4Gb (taki powiedzmy sobie szczerze - średniak) i na mieszance ustawień wysokich i uber, wszystkie postprocesy włączone, hairworks włączony z presetem na low, w rozdzielczości 1920x1080 trzyma stabilnie 30 fps. Kumpel się ze mnie śmieje, że gram jak konsolowy wieśniak w 30 fps ale wolę świetną grafikę w 30 fps niż biedę z nędzą w (chciałbym) 60 fps, w rzeczywistości nawet na low zdarzają mi się przycinki powodujące spadek płynności, dlatego blokada na 30 fps daje radę.

 

Po 5h Serca z Kamienia dopiero ruszyłem wątek fabularny, zawsze lecę najpierw znaki zapytania, następnie questy poboczne a na koniec zadania główne. Uszy mam przytkane od choroby, muzyki nie mam jak słuchać ale pograć można ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem oba dodatki. Przyzwyczaiłem się już do gry w 30 fps - i5 2500 (bez K, czyli bez możliwości podkręcania), 8 Gb ramu i gtx960 4Gb (taki powiedzmy sobie szczerze - średniak) i na mieszance ustawień wysokich i uber, wszystkie postprocesy włączone, hairworks włączony z presetem na low, w rozdzielczości 1920x1080 trzyma stabilnie 30 fps. Kumpel się ze mnie śmieje, że gram jak konsolowy wieśniak w 30 fps ale wolę świetną grafikę w 30 fps niż biedę z nędzą w (chciałbym) 60 fps, w rzeczywistości nawet na low zdarzają mi się przycinki powodujące spadek płynności, dlatego blokada na 30 fps daje radę.

 

Po 5h Serca z Kamienia dopiero ruszyłem wątek fabularny, zawsze lecę najpierw znaki zapytania, następnie questy poboczne a na koniec zadania główne. Uszy mam przytkane od choroby, muzyki nie mam jak słuchać ale pograć można ^_^

Może popróbuj ze starszymi sterownikami, ja na takiej karcie jak Twoja i 4590k mam na wysoko-średnich 60 fps, a proc aż takiej różnicy nie robi. Biedy graficznej nie ma, bo najważniejsze, czyli tekstury, mam na wysokich i lepiej się gra, niż na uber-wysokich przy 30 fps.

 

Tak miałem w wersji grudniowej (czyli tej z okazji Serc z Kamienia) na sterownikach 359.00.

Edytowane przez rfzb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku po wyjściu gry też śmigałem na średnio-wysokich (45-60fps), teraz się grać w ten sposób nie da. To chyba nie przez sterowniki bo gram na tych samych, obstawiam raczej zmiany w kolejnych patchach gry. 30 fps daje radę.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok doczytałem. Jest napisane że możesz dostać 2 talie z Serca z kamienia I/LUB 2 talie z Krew i wino. Jak ktoś kupił jeden dodatek to tylko z tego dodatku dostanie talie jak ktoś kupił dwa to wszystkie 4 talie.

 

Dostalem kod i jednak tak kolorowo nie jest :) Jedyne co daje kod to daje mozliwosc zakupu kart w cenie 10 dolarow za dwie talie plus wysylka. Moge kupic wszystkie 4 talie i koszt podalo mi 30 dolarow z wysylka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem przy okazji poprzedniego dodatku to przesyłka wynosiła bodajże 10$, czyli w sumie bodajże 20$... to jak pudełkowa wersja dodatku xD

Jak pomyliłem kwotę to przepraszam... ale tak czy siak na tamtych warunkach wolałem kupić pudełkowy dodatek i odsprzedać klucz :F

Ok doczytałem. Jest napisane że możesz dostać 2 talie z Serca z kamienia I/LUB 2 talie z Krew i wino. Jak ktoś kupił jeden dodatek to tylko z tego dodatku dostanie talie jak ktoś kupił dwa to wszystkie 4 talie.

Dostalem kod i jednak tak kolorowo nie jest :) Jedyne co daje kod to daje mozliwosc zakupu kart w cenie 10 dolarow za dwie talie plus wysylka. Moge kupic wszystkie 4 talie i koszt podalo mi 30 dolarow z wysylka....

Czyli pamięć mi jeszcze nie szwankuje :F

Także... za tyle to kupię oba dodatki jeszcze raz, tym razem w wersji pudełkowej z kartami :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie, zabrzmi to co najmniej głupio ale omija problem. Co nie zmienia faktu, że to moim zdaniem jakieś dziwny bugi po aktualizacji do 1.12.1.

Spadki FPS przy poruszaniu myszką: podłącz inną myszkę, nie żartuję... Mając Logitech G5 działy się takie cyrki tylko w Wiedźminie 3 i tylko po tej aktualizacji, wcześniej było w porządku, wyłączenie Logitech Setpoint nic nie zmienia.


Gra nie wykrywa pada Xbox 360: wyłącz całkowicie funkcję Share w panelu Nvidia Experience. Też nie wiem skąd taka korelacja bo wcześniej używałem tej funkcji do nagrania fragmentów z gry i nie było problemu.


Może ktoś zamieścić screenshot z zawartością głównego folderu Wiedźmina 3 ? Albo jestem ślepy albo nigdzie nie mam pliku .exe aby uruchomić grę bez gog, jestem pewny, że wcześniej był. Zapewne są jakieś błędy w instalacji ale sprawdzanie spójności plików w gog tego nie wykrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pobiera się właśnie patch 1.21 i coś jeszcze ale gog galaxy jest tak dobrze zaprojektowany, że nie wiem czy kliknąłem przypadkowo i zaczęło jeszcze raz pobierać np. Heart of Stone czy to nowe DLC gdyż nie widać pełnej nazwy pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności