Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się już zasysa dodatek (5.4 GB), 31.5% :P Chyba, że to jakiś spory patch, na gog.com było odliczanie do ściągania, które miało być udostępnione dopiero o północy.

 

Niestety to chyba tylko patch, na gog.com zajmuje on wprawdzie tylko 2.1GB ale wątpię, że dali już dodatek. Jeszcze 11h czekania aby można było zacząć ściąganie...czyli trzeba siedzieć do 1 w nocy (albo zostawić włączonego goga), włączyć ściąganie a pogra się rano. Szkoda, że nie dali preload to bym zarwał nockę ;)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest nowy patch. Gra stała się jeszcze bardziej płynna. Praktycznie wszystko na ultra z bajerami nvidii na gtx970 i trzyma równo 58 klatek. W końcu przejrzysty ekwipunek. Same plusy póki co. Czekamy na DLC i pożegnamy się z Geraltem na wiele wiele lat. Redzi w końcu wezmą się ca Cyberpunka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest nowy patch. Gra stała się jeszcze bardziej płynna. Praktycznie wszystko na ultra z bajerami nvidii na gtx970 i trzyma równo 58 klatek. W końcu przejrzysty ekwipunek. Same plusy póki co. Czekamy na DLC i pożegnamy się z Geraltem na wiele wiele lat. Redzi w końcu wezmą się ca Cyberpunka.

 

Czekamy na dodatek, DLC już były :P

 

U mnie również GTX 970 na 21:9 (2560x1080) jest poprawa wydajności. Hairworks off, cienie i zasięg widoczności roślinności na wysokie, reszta max, ale bez HDBAO+ jest 60 kl/s i miejscami użycie karty spada nawet do 70% :) Nawet z niskimi hairworks na Geralta jest bardzo dobrze.

 

Interfejs - ekstra. Manualne wyciąganie miecza - ekstra. Zmysły bez rybiego oka - ekstra. Zrównanie poziomu przeciwników - dlaczego nie pół roku temu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazłem rozwiązanie, zabrzmi to co najmniej głupio ale omija problem. Co nie zmienia faktu, że to moim zdaniem jakieś dziwny bugi po aktualizacji do 1.12.1.
Spadki FPS przy poruszaniu myszką: podłącz inną myszkę, nie żartuję... Mając Logitech G5 działy się takie cyrki tylko w Wiedźminie 3 i tylko po tej aktualizacji, wcześniej było w porządku, wyłączenie Logitech Setpoint nic nie zmienia.
Gra nie wykrywa pada Xbox 360: wyłącz całkowicie funkcję Share w panelu Nvidia Experience. Też nie wiem skąd taka korelacja bo wcześniej używałem tej funkcji do nagrania fragmentów z gry i nie było problemu.
Może ktoś zamieścić screenshot z zawartością głównego folderu Wiedźmina 3 ? Albo jestem ślepy albo nigdzie nie mam pliku .exe aby uruchomić grę bez gog, jestem pewny, że wcześniej był. Zapewne są jakieś błędy w instalacji ale sprawdzanie spójności plików w gog tego nie wykrywa.

 

Zbadałem temat, dla mojej G700s. Trzeba ustawić ReportRate na 125

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest zachwycony, bardziej odpowiadały mi klimaty dodatku Serce i Wino ale tutaj też jest świetnie. Oczywiście nie obyło się bez bugów :-. W zadaniu Pieśń rycerskiego serca gdy mam zacząć trening na płotce... Nie mogę jej ruszyć z miejsca, nie działa nic poza ESC. Cofałem save ale nic z tego. Będę chyba musiał pominąć tą część zadania.

Oczywiście znowu się martwię poziomem zadań. Niestety Wiedźmin 3 ma z tym kłopot, że bardzo szybko można przeskoczyć poziom zadania, który pozwoli na uzyskanie odpowiedniej ilości doświadczenia. Maksymalnie to chyba 10 więcej niż zalecany. Zacząłem Krew i Wino z 69 poziomu a większość zadań mam poniżej swojego poziomu.

 

@Fatso faktycznie zmniejszenie odświeżenia omija problem z myszką. Gram na padzie także nie stanowi to dużego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem jakieś 10 godzin w dodatku Krew i wino i póki co jest genialnie. Jakiś taki luzacki klimacik jest i bawię się chyba lepiej niż w podstawce. Quest z genitaliami i posągiem... umarłem po prostu :D Ten dodatek wydaje mi się ogromny, nie dosyć że nowa duża kraina to jeszcze pełno sidequestów i na nich się skupiam a nadal mam kilka tablic ogłoszeniowych nie odczytanych. Rewelka.

 

Z bugów to pare razy mialem na tablicy zamiast ogłoszenia jakąś notkę z napisem debug i po angielsku (gram po polsku) napisane co tu powinno się znajdować :D Płotka nadal durna ale do tego się już przyzwyczaiłem. Co ciekawe wywalanie do pulpitu co 20-30 minut które pojawiło się u mnie w sercach z kamienia tutaj nie wystepuje.

 

 

Dalej Płotka!

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce z kamienia było lepsze wg mnie. W drugim dodatku w pewnym momencie można spotkać nawiązanie do Pana Lusterko, wchodzi wtedy ten genialny motyw muzyczny z pierwszego dodatku, aż ciary na plecach miałem.

Drugi dodatek był dosyć łatwy, jedynie spore problemy miałem z tymi plującymi kwiatkami, chyba nazywały się Archespory, dawno nie grałem. Z błędów to tradycyjnie jeden pytajnik nie dał się wygasić oraz nie zaliczyło mi kilku achievementów na gog na końcu gry. Jedynie nie skończyłem questa z turniejem w gwinta talią Skellige, dosyć trudne to było, zwykle grałem talią Północy.

 

Zadanie z Płotką? Zrobiłem wszystkie questy ale tego chyba nie miałem, widocznie coś mi umknęło;)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwy? Na najwyższym poziomie trudności lvl~50 ostatni boss drogi po stronie ludzi (staram się nie spojlerować xD) jest trudny!

Przeciwnicy fabularni z pierwszego dodatku (chodzi mi głównie o 3-ech - żabol, klucznik i...) wymiękają :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na najwyższym i padł za 6-7 razem, po prostu trzeba było ogarnąć jak uciekać od ptaków, sporo grałem w Dark Souls więc W3 nie sprawił mi większych problemów. Pierwszy dodatek był chyba trudniejszy na początku.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wrzuci ktoś opis w spojler? Grałem tuż po wydaniu i mogłem zapomnieć ;) Zresztą w tej grze łatwo coś pominąć. Gdy odpaliłem ją po roku i sobie chodziłem sobie po świecie spotkałem małą dziewczynkę, która dała mi laurkę w podziękowaniu za pomoc :P

 

EDIT:

https://www.youtube.com/watch?v=8dB2Dg1YKmw

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O czym mówią grzyby?" nazywa się to zadanie, nie ma go na tablicy. Jak dobrze pamiętam to chatka, która trzeba odwiedzić jest na wschodzie przy jednym z mostów - jak odpalę Wieśka to może podrzucę screen gdzie to jest.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.pl/articles/2016-05-30-wiedzmin-3-krew-i-wino-zadanie-poboczne-o-czym-szepcza-grzyby

 

Faktycznie, fajna misja. Wcześniej widziałem filmik na YT z okazji 1 kwietnia, myślałem że to tylko żarty:)

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę brakuje wyższego poziomu gwinta bo z łatwością wszystkich ogrywam i przeciwnicy mogliby wykazać się większą inteligencją. Z góry mówię, że podwyższyłem poziom gwinta w ustawieniach rozgrywki i gram na najwyższym poziomie.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy w misji z Płotką jest dubbing, dobór głosu jest MISTRZOWSKI!

 

Co do poziomu gwinta to ze względu na to, że uwielbiam grać potworami, więc przy słabym losowaniu czasem muszę się postarać, ale fakt Nilfgard i Północ przez szpiegów są chyba obiektywnie mocniejsze (zwłaszcza w 2 i 3 rundzie).

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w talii Skellige brakuje tylko 1 karty i nie mogę wygrać turnieju, kilka razy poległem na finałowej potyczce i straciłem zapał. Talią Północy rozwalam wszystkich bez problemów, przy Skellige trzeba mieć farta, mi się szczerze mówiąc nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności