Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 Dziki Gon


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

 

Uuu... Krew i Wino dopiero w czerwcu, myślałem, że jakoś szybciej.

Shiet, to niestety zagram dopiero po sesji ;/

Nie powiem liczyłem na połowę maja.

A ja pewnie w trakcie... i to rodzi problemy :|

 

Sesja nie zając...zawsze zostaje jeszcze "kampania wrześniowa" :) Ja kiedyś uwaliłem sesje przez Heroes of Might and Magic 3, stare czasy... :D

ps. w sumie "Krew i Wino" pasuje jako synonim słowa "sesja" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania wrześniowa rodzi taki problem, że nie można skupić się w 100% na pracy w okresie letnim, a ja lubię sobie wtedy wyjechać i dorobić z 12-15 patyków.

Ja tam nie mam tego rodzaju problemów - na kampanię wrześniową przyjeżdżam w październiku. Mailowo tylko przedłużam sobie sesję zasłaniając się chorobą... co roku xD

Byle nie zostawić sobie na październik za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Online... chyba nie, nic mi o tym nie wiadomo. Zgrałem na starego twardziela jak kompa doszczętnie formatowałem saveów z rozgrywki - z 3-ma, gdzie skończyłem na lvlach 12, 14 i 18 jest wszystko ok, tam gdzie miałem ponad 50lvl jest lipa :F

 

W sumie to i tak ujowe niektóre decyzje podjąłem... pogra się jeszcze raz.

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem. Otóż od niedawna zacząłem grać w Wiedźmina 3. Sprzętu może nie mam jakiegoś mega ******stego, ale gtx670 i core i5 3570k i gra działa na wysokich, ale do rzeczy. Pogram ja sobie z 20 minut do godziny i ni z gruchy, ni z pietruchy gra się zawiesza. Muzyka w tle leci, tylko obraz się zatrzymuje. Jak wyjdę do pulpitu to się wyłącza. Jakby co mam windows 10. Pozdrawiam i wesołych Świąt :)

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam wywalanie się GPU, na początek wyczyść chłodzenie karty, a jak ma już kilka lat to warto będzie też pomyśleć o wymianie pasty termoprzewodzącej i termopadów.

 

Oprócz OCCT sprawdził bym też inne benchmarki - Furmark, Catzilla, 3DMark.

 

Z testami syntetycznymi, jest ten problem, że nie zawsze są w stanie wywalić niestabilny komponent. Na starej konfiguracji z Phenomem x3 720BE, procek po kręceniu przechodził wszystkie testy (np. OCCT (grubo ponad 2 godziny), Sandra, PC Mark - i już więcej nie pamiętam czym go stresowałem), a na BF: BC2 potrafił się wywalić, bo tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura taka bo kartę podkrecilem według tego co na necie znalazłem, ale xrashowalo się już wcześniej. Po wyjściu z gry gpuz pokazuje max 52 stopnie

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności