Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dodam,jeszcze ze porownywalem z he500 na padach hm5 i kablu zloconym. A te pady pogarszaja holografie wzgledem stocka a i ten kabel mistrzem jej nie jest bo moja grubbbahybryda oddaje to lepiej.

I nie tak bardzo ale jednak,tez z rozdzielczoscia podobnie! Wiec NH mialy nawet fory:p a w rozdzielczosci uwazam ze przegraly mocno.

Ale jak mowie... Wrocimy do tematu za 250godzin ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że drewno to pewna magia i czar. Ale w NH driver wisi na gumce od majtek, dudnią jak bębny w studni i zamulają jak mojej Teściowej siostra na wigilijnej kolacji


To chyba troche inna polka cenowa.

Dla mnie słuchawki albo grają albo nie. Cena to kwestia drugorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubby, tylko nie zapomnij podpiąć k 1000 do zaciskòw glosnikowych mocnego lampowca, inaczej nici z kontaktu z obcą cywilizacją.

Ja tam takich herezji nie wygaduję. Słucham ich i używam z Cayina. I nie nawiązuję kontaktów z alienami, za to po prostu uważam je za świetne do słuchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubbby, na litość boską, egzorcyzmy Ci są potrzebne a nie 250h. Jakieś odszumianie mózgu, np. Dharma albo HE-6. Baa nawet K1000

Proszę nie wpływać na swobodne wypowiedzi świadków :)

 

Grubby, tylko nie zapomnij podpiąć k 1000 do zaciskòw glosnikowych mocnego lampowca, inaczej nici z kontaktu z obcą cywilizacj

ą.

 

Ja tam takich herezji nie wygaduję. Słucham ich i używam z Cayina. I nie nawiązuję kontaktów z alienami, za to po prostu uważam je za świetne do słuchania.

Słuchałem niestety tylko dwukrotnie k1000, nie całkiem moja sygnatura ale rzeczywiście wysoka jakość dźwięku - spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 podejścia do NH. Ja ich chyba po prostu nie rozumiem, albo mój dealer mnie nie oszukuje. Czytam Wasze posty z coraz większym niedowierzaniem :)

Niestety mam to samo, już wyżej cenię Meze. Też miałem do nich trzy podejścia i raz słuchałem od usera który miał je ponad pół roku porządnie wygrzane. Efekt basu nie do przełknięcia dla mnie. Reszta bardzo ok. Nie moje granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie mogę uwierzyć w to co czytam w tym temacie. Jest on dla mnie jeszcze dziwiniejszy niż tematy o Astell&Kern :wacko: . Może ja jestem głuchy i się nie znam ale jak czytam wszelkie opisy brzmienia na temat NightHawków to odnoszę wrażenie, że są to najlepsze słuchawki na świecie bez względu na kategorię cenową. Co dziwne w większości wypowiedzi mam zupełnie odmienne zdanie. Jestem bardzo kapryśny jeżeli chodzi o bas i nie lubię ani zbyt wyeksponowanego ani zbyt leniwego ( dlatego poniekąd H8P mi nie pasują), ten w Hołkach ewidentnie wali średnim/wyższym basem i zalewa średnicę ( często mam taki problem z soundlinkiem mini ale łatwo można sobie z tym poradzić), jeżeli chodzi o przyzwyczajenie się do pogłosów to ja już nie mam pytań :/ .

Jeżeli chodzi o muzykalne brzmienie to takie T1 V2, których osobiście nie widzę wśród kręgów zainteresowania, stawiam znacznie wyżej niż NH, bo potrafią czarować i całość jest spójniejsza. Za podobne pieniądze NH mamy także m.in. Hifimany HE400i...

Nie będę ciągnął dalej mojej wypowiedzi i czekam na poprawienie mnie :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu nie mogę uwierzyć w to co czytam w tym temacie. Jest on dla mnie jeszcze dziwiniejszy niż tematy o Astell&Kern :wacko: . Może ja jestem głuchy i się nie znam ale jak czytam wszelkie opisy brzmienia na temat NightHawków to odnoszę wrażenie, że są to najlepsze słuchawki na świecie bez względu na kategorię cenową. Co dziwne w większości wypowiedzi mam zupełnie odmienne zdanie. Jestem bardzo kapryśny jeżeli chodzi o bas i nie lubię ani zbyt wyeksponowanego ani zbyt leniwego ( dlatego poniekąd H8P mi nie pasują), ten w Hołkach ewidentnie wali średnim/wyższym basem i zalewa średnicę ( często mam taki problem z soundlinkiem mini ale łatwo można sobie z tym poradzić), jeżeli chodzi o przyzwyczajenie się do pogłosów to ja już nie mam pytań :/ .

Jeżeli chodzi o muzykalne brzmienie to takie T1 V2, których osobiście nie widzę wśród kręgów zainteresowania, stawiam znacznie wyżej niż NH, bo potrafią czarować i całość jest spójniejsza. Za podobne pieniądze NH mamy także m.in. Hifimany HE400i...

Nie będę ciągnął dalej mojej wypowiedzi i czekam na poprawienie mnie :woot:

Sporo tu piszę to się poczuwam...

Nie możecie uwierzyć głównie dlatego, że czytacie wybiórczo lub nie rozumiecie co czytacie; ja mam wrażenie, że "mówię jak do ściany". Cofnij się łaskawie i popatrz co pisałem o tych słuchawkach, bo powtarzacie to de facto jak wańka wstańka i twierdzicie, że nikt z wielbicieli hołków tego nie widzi i waszych pożal się Boże "odkryć". Różnice polegają tylko na tym, że Wy je wyolbrzymiacie, a na dostrzeżenie zalet jesteście zbyt ogłuszeni. Ja jak ściągałem np hd800 po godzinie słuchania to miałem otępiały słuch przez kilka/naście minut, a słucham zawsze cicho. Tak więc gratulacje :D

Edytowane przez audionanik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem wielbicielem Hołków i nie będę za nie ginął, natomiast również widzę pewne zacięcie że strony tych, którym się nie podobają. Ja je zwyczajnie, lubię, jednego dnia bardziej, drugiego mniej, a czasem w ogóle. Inna sprawa, że mój egzemplarz 2/3 czasu jest u kolegów z forum:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam z HD800 i ich słuchaniu nawet 6h non-stop ,nie miałem żadnych problemów ze słuchem, bo one grają jakby poza nami, słuch się daje oszukać, zero zmęczenia miałem...To dla mnie była ich największa zaleta...

Jak ja uwielbiam słuchawki z pogłosem, tylko takie głównie lubię, te słuchawki co nie grają pogłosowo jak U5 oraz LCD2/3 ,czegoś mi w nich brakuje, nienaturalnie brzmią, bo jak i w realu występuje pogłos to ma być dla mnie i w słuchawkach.

Na szczęście w Hawkach jest pogłos, jak w większości też Fostexów/Denonów...super sprawa.

Dziwię się że tyle osób narzeka na bas w Hawkach, ja tam nie odczułem by był zbyt przymulony, można to powiedzieć o THX00, tam jest zamuła że hej...Ale ja słuchałem super wygrzanych , 300h wzwyż...

Muszę przyznać ze Hawki to chyba najbardziej muzykalne słuchawki co słuchałem, T1 rev 2 lepsze technicznie, ale do Rocka wybrałbym bez wachania Hawki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem wielbicielem Hołków i nie będę za nie ginął, natomiast również widzę pewne zacięcie że strony tych, którym się nie podobają. Ja je zwyczajnie, lubię, jednego dnia bardziej, drugiego mniej, a czasem w ogóle. Inna sprawa, że mój egzemplarz 2/3 czasu jest u kolegów z forum:)

i bardzo dobrze że krążą (no może nie dla Ciebie), przynajmniej mniej w komisie będzie ;)

gusty są różne także nie ma co dyskutować tylko szanować odmienny punkt widzenia,

fakty natomiast o nich niezmienne ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może NH nie trzymają precyzyjnie brzmienia i zdarzają się egzemplarze z odchyleniem od normy? i stąd zamieszanie?

A może po prostu brzmienie mają tak specyficzne, że ich odbiór jest zero-jedynkowy w zależności od gustu odbiorcy? :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności