Skocz do zawartości

ZERO AUDIO


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wyglądają na delikatne. Zachowują się normalnie. Wtyk jest kątowy więc kompensuje naprężenia. Mimo ich pozornej kruchości, przestałem obchodzić się z nimi jak z jajkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi słuchawkami jest o tyle ciekawa sprawa że ani wtyk ani sam kabel nie robią wrażenia trwałych i wytrzymałych, zwłaszcza jak się je ma pierwszy raz w rękach, ale w rzeczywistości okazują się mało podatne na uszkodzenia. Oczywiście jak się z nimi postępuje tak jak na doki przystało, bo jak ktoś będzie chciał to każde zniszczy ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoich Carbo Tenore wolę tipsy, które odkrywają cały przetwornik, równiejsze granie.

Na stockowych mam więcej basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również wszystkie full-sealowe są niesłuchalne. Pasują mi Comply, ale tylko te najprostsze. We wszystkich z serii T już bas rośnie i łupie w czaszkę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Carbo Tenore pozwolę sobie absolutnie się nie zgodzić :)

Pianki S zbytnio obcinają dolne pasmo, natomiast w serii T ilość basu jest niższa niż na silikonach. Było to swojego czasu poruszane na forum w statusach, oczywiście absolutnie nie chciałem w to uwierzyć. Czym prędzej kupiłem Comply T200 i... potwierdziłem teorię :)

 

Być może jest to uzależnione od anatomii kanału, ale od razu dopiszę że do tej pory na słuchawkach Comply T zawsze dodawały mi niskich, stąd unikałem ich jak ognia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może jest to uzależnione od anatomii kanału, ale od razu dopiszę że do tej pory na słuchawkach Comply T zawsze dodawały mi niskich, stąd unikałem ich jak ognia :D

 

Być może na pewno ;)

Dlatego mamy znacznie większy rozdźwięk w opiniach na temat doków niż większych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może na pewno możliwe też jest prawdopodobieństwo zaistnienia zjawiska zwanego subiektywizmem odczuć. Już kolega Einstein w swojej teorii pisał, że E=mc2, czyli że wrażenia słuchowE różne są dla miliona ciał do kwadratu. Więc jednemu pianki, innemu silikony a trzeci teściową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściową mam lepszą od słuchawek

Jakąkolwiek masz, spróbował byś napisać inaczej :)

To by Ci już potem było wszystko jedno i w kwestii pianek i nawet słuchawek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na mnie. Ostatnio szukałem dobrego grajka i zdecydowałem się na Xduoo X3.

Zdecydowałem się też na zakup słuchawek dokanałowych do 500.

Jestem na etapie testów i porównań. Mam od naszego kolegi @Bigmaras model BX700 czyli Doppio.

Mam wolny weekend, około 14h od piątku z Doppio na uszach.

Co mogę powiedzieć. Pięknie grają góra i średnicą. Midbass faktycznie słaby ale o dziwo bass taki jak u Paula Kalkbrennera jest piękny i jest go dużo. Rammstein brzmi nijako, szkoda.

Nie jestem niestety guru, mam tylko SM E10 i HD681 EVO MKII ale porównać ich do E10 na ten moment nie mogę. Czemu? Bo producent wpadł na pomysł dania tipsów o wąskim otworze i słuchawki potrafią się wręcz drzeć na wysokich tonach.

Dlatego wpadłem na pomysł założenia ich na E10 i gdyby takie były dodawane do nich tipsy to bym E10 do kosza wrzucił.

Wracając do tematu. Uważam że Doppio i tak ma sporo basu. Jest kontrolowany i nie zalewa pasma. Coś mnie ciągnie do nich jeżeli chodzi o wysokie i średnie ale muszę dziś założyć na nie inne tipsy bo inaczej je rzucę do pudła i odeślę na Madagaskar...

 

Sent from my GT-I9505G using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności