Skocz do zawartości

ZERO AUDIO


MrSheep

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moja wina, że ciągle "coś" :D Najpierw KC06A, potem iPod Video, teraz iMod... Gdyby nie wymiana rozrządu i konieczność przeserwisowania całego układu hamulcowego w mojej rdzewiejącej Premacy, to już bym Tenorki miał :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki plan, tylko muszę z nimi trochę więcej posiedzieć i skombinować Audeo ;) Ale gdyby na sam słuch, ktoś by mnie spytał czy siedzi tam przetwornik dynamiczny (odwrócony czy nie), czy armatura, to stawiałbym na armaturę.

W tej samej paczce przyszły do mnie Soundmagic E80 - nie chce mi się ich nawet słuchać, MacaWy je pogoniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są duże i ciężkie (w końcu stal i szkło). Ale o dziwo są całkiem wygodne do noszenia, mimo że czuć ich ciężar. Jednak do leżenia nie polecam, krawędzie dają o sobie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już że Tenorki są świetne na rower? No to są! Zakładam je OE, na to paski od kasku i zapominam że mam słuchawki. Dociera do mnie pełne pasmo, więc tłumią wystarczająco, ale na tyle, żeby usłyszeć klakson, czy karetkę. Gdyby jeszcze był pilot...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tenorkom znowu słucham muzyki gitarowej :) miałem doki z porządną średnicą, ale jakoś pozostawałem przy elektronicznych brzmieniach, ale to co tenorki robią z gitarami jest niesamowite, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jd1210 w którymś miejscu obiecał porównanie tenore do mh1. Czy coś z tego wyszło? Bo nie umiem znaleźć. Słabo szukam, czy obietnica niespełniona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham z doków albo xba-3ip , albo tenore, którym dałem pilota od senek Amperior.

 

I dwie rzeczy:

 

1. Dla mnie poziom mniej wiecej równy (choć nie miałem czasu ni ochoty ich słuchać łeb w łeb)

2. Zaraz tu się odezwie all999 od którego mam xba-3 i powie, ze tenore lepsze :P

 

P.s. Pamiętaj Inszy ostrzega:

 

"Do Audeo im daleko" :P

 

Mnie obie pary satysfakcjonują na tyle że:

 

1. Level in i jvc sobie leżą, czerwono-czarne nawet nierozpakowane

2. Olewam te macawy z Massdropa i anuluję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jd1210 w którymś miejscu obiecał porównanie tenore do mh1. Czy coś z tego wyszło? Bo nie umiem znaleźć. Słabo szukam, czy obietnica niespełniona?

Obiecywałem?

Tenory (wypożyczone od Zibry) miałem jednocześnie z MH1 bardzo krótko i porównywałem je na Clipie+.

MH1 miały ładniejszą i przyjemniejszą górę jak dla mnie, nie domagały za to na basie.

Tenory wygrały wówczas z nimi pod względem przestrzeni, czytelności sceny, równiejszego pasma i wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czyli dokładnie we wszystkim na co ewentualnie mógłbym (gdybym musiał) narzekać w soniaczach. Rozumiem, że o wygodzie nie wspominasz przez litość :)

Na razie powstrzymuje mnie brak pilota. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że powstrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten nieszczęsny kabel w MH1, to raczej bym ich nie sprzedał. Za Tenore przemawiało jeszcze to, że grają u mnie ze wszystkiego dobrze. Ze stacjonarek, telefonów, grajków itp. Im lepsze źródło im zapodasz, tym lepiej grają, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mh1 tez bas rośnie jakościowo jak odepnę od telefonu i pod audio-gd podłączę. nawet na wiolonczeli się faktura pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to na Clipie dla MH1, miałem bas na +7, wysokie +2-3. Tenorki wszystko na zero, nie czuje potrzeby żeby coś zmieniać.

Maciux wgrał mi nowy soft do DX50, zgadnij z czym najlepiej się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z mich doków czy nausznych nie grają dobrze z Samsungiem Wave, oprócz Tenorów.

Mam w swoich założone gumki, które odkrywają cały przetwornik. Nie wiem od czego te tipsy są, może od RE-400 ale nie spadają.

Ta zmiana ujmuje trochę basu ale za to zyskujemy na większej przejrzystości. Już do starych tipsów nie wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz. Tyle, że tak naprawdę, to niezupełnie będzie to porównanie mh1 tylko jakiejś ich mutacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już napisałem mogę porównać ze stockami :) Mam dostępne 3 wersje, kompletnie przerobione, z malutką dziurką w tej papierowej osłonce - dzięki czemu słuchawka nie z aczyna grać czasem ciszej. W tej wersji raczej nie ma zmian dźwiękowych względem stocka. Oraz mam dostęp do wersji całkowicie nieruszanej.

Edytowane przez iMpus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności