Skocz do zawartości

Custom Art Pro 330v2


Arkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ponad wszystko to pro330v2 są naprawde ******stymi słuchawkami.

Wiem o tym doskonale. Jak dotąd nie znalazłem dla siebie coś lepszego, może UM Miracle, ale one jak dla mnie miały tylko lepszą średnicę i lepszy balans tonalny między wysoką średnicą a wysokimi, gdyż było równo, basu i średniej i wysokich wysokich nie mogłem w nich określić, ale one kosztują 1,5 tego co nowe Pro330v2. A jeśli się weźmie kupi używki i onwner to wtedy cena za Pro330v2 wychodzi bardzo korzystna i się zyskuje poniekąd nowe słuchawki.

 

Dwa że Pro330v2 są uniwersalne do każdego rodzaju muzyki, fakt że jeden rodzaj brzmi gorzej, drugi lepiej, ale nie brzmi to bardzo dobrze z niektórymi gatunkami, a z niektórymi tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wziąć Panowie poprawkę na to że Pro330v2 to słuchawki monitorowe - w nich bas nigdy nie miał być super mocny, chociaż miał pozostawać dość wyraźnie zakreślony. Pierwszeństwem dla tych sluchawek miała byś średnica oraz szybkość i szczegółowość jeśli chodzi o cechy drugorzędne. I jeśli chodzi o takie założenia projektowe Pro330v2 zdają się jednak je spełniać.

 

Zarówno Cosmics jak i Miracle nie wspominając o Merlinach to słuchawki które posiadają głośniki z ventami - a więc zakres i moc basu tych głośników jest zupełnie inny od tych w Pro330. Ventowane głoniki mają specyficzny charakter którego nie chciałem w Pro330 od pierwszych myśli i założeń konstrukcyjnych.

 

Seria Music czy Harmony to już inna para kaloszy i tam bas potrafi wbrzmiewać i wibrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wziąć Panowie poprawkę na to że Pro330v2 to słuchawki monitorowe - w nich bas nigdy nie miał być super mocny, chociaż miał pozostawać dość wyraźnie zakreślony. Pierwszeństwem dla tych sluchawek miała byś średnica oraz szybkość i szczegółowość jeśli chodzi o cechy drugorzędne. I jeśli chodzi o takie założenia projektowe Pro330v2 zdają się jednak je spełniać.

 

 

Dokładnie się z tym zgadzam, bas nie jest mocny, ale jest wyraźnie zakreślony, czasami bardziej, czasami mniej, zależy od utworu. Jeśli o mnie chodzi, to właśnie takie zakreślenie jest najlepsze, gdzie pierwszeństwo ma średnica, później wysokie, które są dokładnie takie jak Arek napisał, a bas jest tylko dopełnieniem.

Edytowane przez misiekkb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jak o tym bardziej myslalem swego czasu to doszedlem do wniosku ze bas w Cosmicsach jest taki specyficzny, wlasnie jakby subwooferowy troche - mi taki bas bardzi odpowiada, choc jakbsmy dodali troche tej miekkosci z basu z pro330v2 to byloby idealnie.

 

Piotrek, z ciekawosci dlaczego odrzucales vented driver do basu do pro330v2? Pomimo tego ze deko subwooferowy to jednak ma bardzo dobra szczegolowosc, jest liniowy dla ucha I jest szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W nawiązaniu do testu AK100 padło pytanie o dopasowanie z nim tych słuchawek. Jednak dyskusja poszła innymi torami i jednoznaczna odpowiedź w końcu nie padła. Mówiąc o dopasowaniu mam na myśli wpływ impedancji samych słuchawek na prezentację basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do testu AK100 padło pytanie o dopasowanie z nim tych słuchawek. Jednak dyskusja poszła innymi torami i jednoznaczna odpowiedź w końcu nie padła. Mówiąc o dopasowaniu mam na myśli wpływ impedancji samych słuchawek na prezentację basu.

Im wyższa impedancja wyjściowa tym więcej basu i mniej wysokich - brzmienie się robi bardziej gęste i "dłuższe" w wybrzmiewaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności