Skocz do zawartości

Sansa Clip Sport


maryoosh71

Rekomendowane odpowiedzi

Sansa Clip Sport nie ma się czego wstydzić i bez RB. Odtwarzacz jednak zostanie u mnie. Zrobiłem odsłuch z użyciem wszystkich słuchawek i mogę powiedzieć, że da się komfortowo słuchać na tym maleństwie HD-330 :) przyda się jako odtwarzacz do aktywnego spędzania czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświerzam.

Właśnie dlatego po czytaniu internetu czuję powolne skutki wtórnego analfabetyzmu.

 

Jesus Mariah

Trzy czwarte Polaków to mniej lub bardziej zaawansowani... wtórni analfabeci.

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kraj-wtornych-analfabetow

 

To tak w ramach słitaśnego offtopu.

Edytowane przez Arthass
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odświerzam.

Właśnie dlatego po czytaniu internetu czuję powolne skutki wtórnego analfabetyzmu.

 

Jesus Mariah

Trzy czwarte Polaków to mniej lub bardziej zaawansowani... wtórni analfabeci.

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kraj-wtornych-analfabetow

 

To tak w ramach słitaśnego offtopu.

 

 

 

Gdy zobaczyłam, że zaczynam się zastanawiać nad tym jak powinnam napisać doskonale mi znane słowo, albo robię błąd, mimo że wiem jak napisać wyraz poprawnie, założyłam sobie, że muszę przeczytać minimum cztery książki miesięcznie [to taka minimalna, realna ilość biorąc pod uwagę miesiąc, w którym mój kalendarz jest obłożony, dodając do tego inne zainteresowania, czas dla rodziny i przyjaciół itd.] i staram się tego trzymać unikając komputera, bezcelowego przesiadywania na forach, czytania blogów i komentarzy oraz oglądania telewizji. Nie dość, że przestałam robić idiotyczne błędy, to jeszcze mniej się denerwuję, bo nie zabijam czasu czytając bzdurne, podnoszące ciśnienie wypowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odświerzam.

Właśnie dlatego po czytaniu internetu czuję powolne skutki wtórnego analfabetyzmu.

 

Jesus Mariah

Trzy czwarte Polaków to mniej lub bardziej zaawansowani... wtórni analfabeci.

http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/kraj-wtornych-analfabetow

 

To tak w ramach słitaśnego offtopu.

 

 

 

Tak po kilku dniach przypomniałem sobie, że na którymś forum zrobiłem taką gafę...jednak to tu :D atakuję ludzi, żeby pisali poprawną polszczyzną a sam zniszczyłem siebie. Przyznaję...zmasakrowałem samego siebie, ale jeśli oceniasz kogoś że ma analfabetyzm po jednym błędzie to musisz mieć bardzo smutny świat. Co do tematu to jak z tą RECENZJĄ ?

Edytowane przez skyman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była taka ogólna dygresja nie skierowana jakoś szczególnie w Twoją osobę. Ot, po prostu zauważam, że im dłużej czytam internet, tym częściej zastanawiam się jak poprawnie napisać pewne słowa, z czym wcześniej problemu nie miałem - niemal intuicyjnie widziałem jak słowo powinno wyglądać jeszcze przed jego zapisaniem.

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam obecnie z tym playerkiem karty microSDHC Sandisk Ultra 32Gb UHS-I Class 10. Sprawdzał ktoś może czy player ten jest w stanie korzystać z kart microSDXC 64Gb, lub 128Gb?

Edytowane przez zen_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

 

zastanawiam się nad kupnem tego clipa sport, jednak nie jestem pewien czy warto..

 

mysle nad nim i nad cowonem e3, mialem clip+ - z niego bylem bardzo zadowolony, jednak zostal sprzedany.

 

jak te dwa playery maja sie do clipa+ ??

czy rzeczywiscie sport muli, i bez rb jest slaba konkurencja dla sporta i e3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam duży problem z plikami FLAC.

Mianowicie mój Clip Sport ich nie czyta.

 

Sprawdzałem format (próbkowanie), aktualizowałem do 1.17, zmieniałem nazwy (numerację) i nic...

 

Pliki FLAC zrzucałem do folderu Music oraz Playlist.

 

 

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja może tak krótko, słuchałem ostatnio tego sporta i powiem szczerze, że nie zamienił bym się za mojego clipa+. Niby może i ma on większą moc, ale przy clipie+ z rockboxem już tego nie widać, ba clip+ z RB gra dużo głośniej, a do tego ten ubogi EQ w sporcie z którym i tak nie mogłem się "dogadać", co do charakteru, to podobny do starszego brata, też ciepły, ale lepsza średnica (przynajmniej tak mi się wydawało :D ). Podsumowując, brak rockboxa, w mojej skromnej ocenie dyskfalifikuje tego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności