Skocz do zawartości

Sansa Clip Sport


maryoosh71

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie 2:

 

1.Przy ustawieniu powtarzaniu piosenki po którymś włączeniu wraca do zwykłego odtwarzania mimo,że jak wchodzę dolnym przyciskiem we właściwości to mam ustawione ''powtarzaj- utwór''

2 Dosyć rzadko po włączeniu odtwarzacza i odpaleniu muzyki nic nie słychać w słuchawkach,dopiero restart pomaga a są słuchawki dobrze podpięte,sprawne i głośność ustawiona.

Edytowane przez robson15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Z każdymi? O to raczej ciężko, tak dobrze to nie jest. Czasem teoria nie potwierdza się w praktyce i to co powinno się ze sobą zgrać, wcale nie gra razem dobrze.

IMO Sport gra podobnie do Clipa, tylko trochę mniej "muli".

Ale bateria chyba sporo lepiej trzyma w Sporcie. Dojedzie to coś do 20 godz. przy mieszance mp3/flac i nausznikach typu K551?

 

p.s.

Przeglądałem specyfikację clip jam i mimo mniejszego wyswietlacza deklarowany czas grania na jednym ładowaniu to 18 godz.?! WTF?

Edytowane przez Mihu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z każdymi? O to raczej ciężko, tak dobrze to nie jest. Czasem teoria nie potwierdza się w praktyce i to co powinno się ze sobą zgrać, wcale nie gra razem dobrze.

IMO Sport gra podobnie do Clipa, tylko trochę mniej "muli".

Ale bateria chyba sporo lepiej trzyma w Sporcie. Dojedzie to coś do 20 godz. przy mieszance mp3/flac i nausznikach typu K551?

 

p.s.

Przeglądałem specyfikację clip jam i mimo mniejszego wyswietlacza deklarowany czas grania na jednym ładowaniu to 18 godz.?! WTF?

 

 

Widziałem Jam'a w Saturnie, jest trochę mniejszy od sporta, wydaje się dużo dyskretniejszy. Jako że Clip+ odchodzi na dobre, zrobili po prostu remake plusa z bebechami sporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić słuchawki nauszne/wokołouszne otwarte lub półotwarte które zgrają się z Clipem i zintegrowaną kartą dzwiękową do 300 zł?

Użytek domowy-muzyka,filmy.

Ważne by były trwałe miały długi kabel i pewnie trzymały się na uszach.

Jeśli chodzi o brzmienie to takie uniwersalne z dobrym basem,ale nie zalewającym reszty.

Coś takiego jak V-Jays II lekko bardziej basowego.

 

Póki co mam V-jays,ale jakoś nie mogę się przełamać do zakładania,mam wrażenie jakby słuchawka z prawego ucha miała zejść.

Dzwiękowo są naprawdę ok a po wygrzaniu z tego co piszą na forach to bije Koss Porta Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić słuchawki nauszne/wokołouszne otwarte lub półotwarte które zgrają się z Clipem i zintegrowaną kartą dzwiękową do 300 zł?

Użytek domowy-muzyka,filmy.

Ważne by były trwałe miały długi kabel i pewnie trzymały się na uszach.

Jeśli chodzi o brzmienie to takie uniwersalne z dobrym basem,ale nie zalewającym reszty.

Coś takiego jak V-Jays II lekko bardziej basowego.

 

Póki co mam V-jays,ale jakoś nie mogę się przełamać do zakładania,mam wrażenie jakby słuchawka z prawego ucha miała zejść.

Dzwiękowo są naprawdę ok a po wygrzaniu z tego co piszą na forach to bije Koss Porta Pro.

Ja bardzo lubię superluxy HD668B. Gra mi to świetnie nawet z clipem bez wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FW 1.27 się pojawił. Wgrałem, działa. Na razie różnicy nie ma. Zegara na pulpicie dalej brak a co do ilości utworów to zrzucam dopiero na kartę.


Dalej ograniczenie do 2k utworów ale za to czyta okładki w standardzie folder.jpg i nie ma ograniczeń wielkości pliku okładki.

Edytowane przez Chamelleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Domyślnie katalogi są sortowane po dacie dodania. Żeby były sortowane alfabetycznie musisz otworzyć katalog z muzyką w programie np. MP3DirSorter, który automatycznie posortuje pliki i katalogi według ustawionego przez Ciebie wzorca czyli między innymi alfabetycznie.

Edytowane przez Chamelleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, podłączasz grajka do PC i wystarczy, że przeciągniesz folder z muzyką do okna programu i on Ci posortuje.

Jak posortujesz to normalnie odtwarzasz jak na każdym innym.

 

Wysłano z Samsung i9195BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie potrafię sobie poradzić. Czy może mi ktoś podpowiedzieć co lub jak zrobić, aby w momencie, gdy chcę słuchać audiobooka rozpoczynało mi odtwarzanie od miejsca, w którym ostatnio skończyłem słuchać, a nie znów od początku pliku i przewijanie do tego miejsca?

A najlepiej, to klinknąć folder z audiobookiem i od razu rozpoczynać i od miejsca, ale i od pliku, na którym ono jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja to program Merge MP3, który łączy Ci wszystkie ścieżki w jedną, wrzucasz potem taki plik do katalogu bodajże audiobooks i za każdym razem jak go odtworzysz z menu książek to będzie wznawiać tam gdzie skończyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli proponujesz aby nie wrzucać folderu zawierającego książkę, jako kilka plików ale zgrać je jako jeden plik i wrzucać do menu książek takie długie pliki, a nie foldery?

Trochę to męczące, moim zdaniem skrewili obsługę audiobooków. Gdybym wiedział o tym wcześniej zapewne zdecydowałbym się na inny model :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niestety Sport zapamiętuje jedynie pozycję pliku a nie całej książki więc jak masz załóżmy 10 plików w książce i skończysz w połowie 3 pliku to musisz zapamiętać, na którym pliku skończyłeś żeby wznowić. Natomiast jak połączysz wszystkie 10 w 1 i wrzucisz (nie pamiętam czy musi być w osobnym folderze) do folderu books albo audiobooks (nie pamiętam dokładnie nazwy ale musi być w folderderze z książkami) to wznawiasz dokładnie tam gdzie skończyłeś bo nie musisz pamiętać, na którym pliku skończyłeś. Dodatkowo nie musisz bawić się w odpowiednie numerowanie plików itd. Ten programik MP3 Merge automatycznie łączy wszystko w całość i trwa to max kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam pliki do folderu książki (audiobooks) ale nie zapamiętuje mi miejsca zakończenia odsłuchiwania :(

Jedynie w przypadku wyłączenia i włączenia odtwarzacza. Jeśli w międzyczasie chcę posłuchać muzy, to muszę przewijać, albo ponownie odsłuchać to, czego już słuchałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności