Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Perul, ale czy fabryczne Pro80 mają dobry kabel? Te włoski?

Pierwszy etap odchudzania kabla to tylko słabsza dynamika, a drugi to również mniejsza głośność.

HD6000 tylko sporo wykopu na lepszym kablu zyskały, ale takie Fatality (też z mikrofonem) zrobiły się sporo głośniejsze, więc podejrzewam, że tu jest dokładnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Perul, ale czy fabryczne Pro80 mają dobry kabel? Te włoski?

Pierwszy etap odchudzania kabla to tylko słabsza dynamika, a drugi to również mniejsza głośność.

HD6000 tylko sporo wykopu na lepszym kablu zyskały, ale takie Fatality (też z mikrofonem) zrobiły się sporo głośniejsze, więc podejrzewam, że tu jest dokładnie to samo.

 

to już rzut beretem aby to zmierzyć i porównać

aż dziwne że nikt tego nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszych testach Pro80 z hybrydowymi padami HM5.

 

Nie łącznie tych dwóch produktów ze sobą, bo to zwyczajnie nie gra... Hybrydy zachowują się tutaj jak welury i robią podobne rzeczy z dźwiękiem. Chudo, ostro, bleh...


Czekam na skórkowe pady kątowe z mp4nation, może one przywrócą mi nadzieję :) Pewnie dostanę je po świętach.

 

Na fabrycznych padach Pro80 grają, tak jak powinny...

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Hybrydy zachowują się tutaj jak welury i robią podobne rzeczy z dźwiękiem. Chudo, ostro, bleh...

Z moich doświadczeń (na innych słuchawkach) to hybrydy sporo bardziej wyostrzają niż welury, ale dół mniej odchudzają (zwłaszcza najniższy).

Jest też mniej powietrza i bliższa scena niż na welurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko zmodowałem dzisiaj swoje pro80 tak samo jak tutaj ( modowane hi2050 jedyne czego nie zrobiłem to nie zaklejałem basreflexu. Usunąłemmały filc i zamieniłem też na filc ale na miekki zamiast standardowego twardego. Pod drugi filc dałem podziurawiony papier z kartonu . Słuchawki trochę się uspokoiły mam wrazenie zmniejszenia się V ,scena się lekko oddaliła do tego dużo więcej powietrza dostało się. Bas stał się bardziej punktowy . Ogólnie dźwięk na duży plus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam okazje kupić kartę xonar d2x .

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Mam okazje kupić kartę xonar d2x .

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Czy pro80 zagrają z nią lepiej niż z fiio x1?

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem drugi raz na PRO 80 welurowe pady. O ile za pierwszym razem natychmiast je zdjąłem to teraz wydaje mi się, że na welurach jest dużo lepiej. Ale te nowe wnioski są po kilku dniach z AKG K240 na uszach. Co do AKG - znalazłem mój dźwięk w końcu.

Aha. Dodam, że tym razem nad siateczki od padów wepchnąłem papier toaletowy. Rafacio mod. Kolejna edycja: Zastanawiam się czy zakup 240-tek był uzasadniony. Na pewno lepsze wysokie tony w AKG, ale reszta? No nie wiem.

 

"Nie łącznie tych dwóch produktów ze sobą, bo to zwyczajnie nie gra... Hybrydy zachowują się tutaj jak welury i robią podobne rzeczy z dźwiękiem. Chudo, ostro, bleh..." Ale gdy włoży się coś pod pady może być całkiem ciekawie jak u mnie.

 

Ehh. Kicha jednak. Po paru piwach tylko było świetnie.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Takstar HD6000.

Myśle o zakupie, ale zastanawiam się nad ich rozmiarem.

 

Zapewne znajdą się osoby które miały do czynienia z Maxellami i HD6000. W Maxellach muszle mam tak na 2/3 maksymalnego rozstawienia. Czy Takstary powinny być dla mnie ok, jeśli chodzi o rozstawienie muszli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja maxelle mam na niecałą połowę regulacji, a HD6000 rozsunięte na maxa były dla mnie na styk, po zmianie padów na HM5. Raczej bym się w nie nie pakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo spodobały mi się.

 

W sumie to nie powiedziałbym że mam dużą głowę, ale słuchawki weryfikują co innego :P.

 

Zoro HD 2 mam na maxa/oczko niżej niż max, Maxelle na 2/3, z padami Beats Studio, które mają nieco mniej miejsca w środku od standardowych.

 

No nic, chyba rzeczywiście muszę szukać czegoś innego.

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..., Maxelle na 2/3, z padami Beats Studio, które mają nieco mniej miejsca w środku od standardowych...

Maxelle z padami Beats Studio, to nie standardowe Maxelle - pewnie na zwykłych padach miałbyś podobnie jak ja rozsunięty pałąk.

 

Jeśli w HD6000 nie zamierzasz zmieniać padów na HM5, to powinny wystarczyć. Jeśli zaś chcesz zmieniać, to warto wcześniej przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie pady w HD6000 są OK, z tym, że ja dobrze toleruje pady lekko nauszne, a jednak sporo osób woli wokółuszne i wtedy warto na HM5 zmienić.

 

Standardowe pady od Maxelli są tak cienkie, że równie dobrze mógłbyś zdjąć i bez padów przymierzyć ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności