Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, dziś do mnie dotrą. Mam nadzieję, że za dwa miesiące nie będę tu płakał o przetartych kablach wewnętrznych. Producent ewidentnie dał z tym ciała skoro macie takie doświadczenia. No dobra, póki co staram się podchodzić do sprawy optymistycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dziś do mnie dotrą. Mam nadzieję, że za dwa miesiące nie będę tu płakał o przetartych kablach wewnętrznych. Producent ewidentnie dał z tym ciała skoro macie takie doświadczenia. No dobra, póki co staram się podchodzić do sprawy optymistycznie :)

Dwa razy zrobiło mi się to w tym samym miejscu, więc może po prostu mam jakaś wadę. Nie wiem, fragment z ostrzejszym plastikiem przy mechanizmie zginania lewej muszli, węższy kanalik na kabel w tym miejscu.

 

W razie czego nie rób tego samego błędu co ja i oddaj na gwarancję, albo zrób od razu rekabling dwustronny.

Ale powtarzam - może miałem pecha i trafiłem na egzemplarz, w którym coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD6000 dotarły w piątek. Pierwsze wrażenie wizualne było takie sobie, na pałąku gdzie kończą się te zielone mazaje mam dwie mini fabryczne skazy, drobiazg, ale dziwi. Może za długo używałem Samsungów Level Over, które może nie grają zbyt pięknie, ale za to wygląd i jakość materiałów pierwsza klasa. Tu za 299 zł (w promce majówkowej taniej) mamy średnie wykonanie, ale dobra najważniejsze, że grają naprawdę nieźle!

 

Faktycznie na początku jest ciemno i mocno basowo. Wygrzewanie trwa. Z obu telefonów jest naprawdę duża różnica niż to, co miałem do tej pory. Nawet Sansa Fuze+ świetnie się sprawdziła. W drodze jest FiiO E11k - ciekawe jak się zgrają.

 

Ogólnie jestem zadowolony, chociaż każdego dnia waham się czy je zostawić czy oddać i dołożyć do innego modelu, który posiada lepszą jakość wykonania. Bałem się o ten słynny pałąk, ale jest OK. Za to nie czuję komfortu na uszach. Uszy chowają się całe, ale za to odczuwam ucisk wokół uszu. No nic, na razie dzielnie testuję. Dziękuję forumowiczom za inspiracje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem FiiO e11k dostarcza im naprawdę wystarczającą ilość energii, wtedy dopiero słyszy się ten fajny basik (porównując do samego telefonu), ale musisz mieć do tego niezłe źródło. Dla mnie jak miałem po jacku z Lumią 735 i iPodem nano 5g to było ok, ale dopiero po LO z iPoda Video usłyszałem jak powinny brzmieć, zwłaszcza góra się poprawiła.

Mówię o rekablowanych kanarkiem i z padami SUperSoft HM5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba daje. Na probe wgralem dzis do sansy nowe pliki wave i w sumie mega roznicy nie bylo. Granie z telefonu mi pasuje bowiem mam dostep i do tidala hifi i spotify premium. Wygodne. Ale koledzy wspominali ze jednak zrodlo to wazna rzecz itd. A telefon bedzie tylko telefonem, nawet ten z Wolfsonem :)

 

Tak wiec nie wiem czy grajek mi potrzebny :)

 

Czlowiek jest jednak łakomy na jakosc. Posluchalem hd6000 i juz w glowie mi dolozenie Momentum Over.. w komisie takie jedne kuszą...

 

Pacnięte z S6 Edge Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Co do s6 edge plus to na rynku sa tylko wersje z Exynosem i lepszym audio. W przypadku np. S7 Samsung np.w USA oferuje tylko Snapdragona ze slabszym audio. Niedawno mialem tez Note 5 z Exynosem i on wniez naprawde fajnie gral.

Ok. Wracajac do tematu. Kupno grajka na razie zawieszam. :)

 

Pacnięte z S6 Edge Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Soundman1200

Zaciekawiły mnie Takstary IH2050, wygląd i wykonanie jak w Beyerach a dźwiękowo w stylu AKGK701, czy to prawda? Da się 2/6h z nimi słuchać muzyki bez uczucia zmęczenia?

Czy daleko gorzej grają od takich Beyerów DT990Edition?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak je zmodujesz i założysz pady HM5, to mogą całkiem sensownie zagrać i być wygodne.

Tylko podstawowe pytanie, czy masz dużą głowę, bo one raczej na średnie i małe przeznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No małe są, znaczy krótki pałąk. Na mojej głowie rozsunięte na maxa, a jeszcze jeden ząbek z każdej strony by się przydał. Jak jeszcze założyć pady HM5 to kolejny ząbek.

Beyery DT990 mam najwyżej w połowie regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co więcej brakuje im sporo żeby je chociaż dogonić. Osobiście brzmienie hi2050 uważam za słabe. Dodatkowo pałąk jest bardzo mały.. po założeniu padów z hm5 musiałem podnosić uszy żeby wogole się jakoś zmieściły do słuchawek.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ISK HF2010 aka Hi2050 wracają dziś do sklepu. Być może modami jakoś dałoby się poprawić parę aspektów, ale konkurencja jest na tyle ciekawa, że nie mam ochoty się w to bawić.

 

Te słuchawki grają tak, jakby dźwięk dobiegał z tunelu, a przynajmniej takie wrażenie odniosłem. Góry jest sporo, ale do muzyki elektronicznej to te słuchawki się nie nadają. Do zadań specjalnych, czy jakiś wybranych lżejszych gatunków pewnie i by mogły zostać, ale szukam uniwersalnych słuchawek i one niestety takie nie są.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ISK HF2010 aka Hi2050 wracają dziś do sklepu. Być może modami jakoś dałoby się poprawić parę aspektów, ale konkurencja jest na tyle ciekawa, że nie mam ochoty się w to bawić.

 

Te słuchawki grają tak, jakby dźwięk dobiegał z tunelu, a przynajmniej takie wrażenie odniosłem. Góry jest sporo, ale do muzyki elektronicznej to te słuchawki się nie nadają. Do zadań specjalnych, czy jakiś wybranych lżejszych gatunków pewnie i by mogły zostać, ale szukam uniwersalnych słuchawek i one niestety takie nie są.

masz K702 w dobrej cenie także nie wiem czego szukasz - chyba że lubisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności