Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz welurowe to od HM5, te od Hi2050 strasznie rozjaśniają brzmienie.

 

Mody odwracalne jak najbardziej można zrobić, rekabling odwracalny również :) .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welury HM5, AKG K240, HD681 (EVO) należą do tych ciemnych. Brzmieniowo są gdzieś tak w połowie pomiędzy skórkami a welurami Hi2050, DT880/990.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem sobie dziś Takstary hi2050 używane. Naczytałem się sporo dobrego. Jakieś 4 miesiące temu zakupiłem Marshalle majory II, o ile grają jak dla mnie całkiem nieźle, tak ich wygoda pozostawia sporo do życzenia. Myślicie, że te Takstary zagrają dobrze na integrze czy raczej wymagają jakieś zewnetrznego źródla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrają dobrze. Ale źródło nigdy nie zaszkodzi lepsze. Janswoje oddałem koledze z pracy i sĺucha na integrze w dellu - zachwycony jest.

Wogóle - cholernie szkoda, że hi2050 i pro80 są wycofywane. To świetne słuchawy są.

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji zakupu KSC75 słuchałem chwilę HD 2000. Wcale niegłupie. W sumie chyba nawet nie można rzec, że gorsze od PRO 80 które dość długo miałem. Jak się mają do nich HD6000? Szukam zamkniętych do kompletu i póki co myśle o AKG 550, ale może właśnie lepiej mieć dla przeciwwagi coś co nie gra szkołą AKG? Tak więc HD 2000 czy 6000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, osobiście warto zainteresować się dokupieniem padów od HM5. Nie tracą charakteru bycia słuchawkami na outdoor, sporo zyskuje się na wygodzie i idzie dopasować swoje preferencje muzyczne(skóra inaczej brzmi od weluru)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, HD6000 po pełnym rekablingu (wewnętrznym również) fajnie kopią basem :) . Tylko niestety ten rekabling to kolejna inwestycja aczkolwiek można ją odłożyć w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli HD6000? Ja właśnie dlatego wymieniałem, bo się zerwał/przetarł. Jak się często składa to nie wykluczone, że się po jakimś czasie przetrze, aczkolwiek producent powinien zadbać o to (nawet w swoim własnym interesie), by był to jak najdłuższy czas.

Imo 2 miesiące od zakupu to stanowczo za krótki czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, HD6000. Ja rozumiem, że jak się nie uważa to coś się może stać z kablem wychodzącym ze słuchawki lub wtykiem, ale wewnętrzny, i to dwa różne kable, dwa razy w takim czasie? Ja nawet ich nie składałem poza pierwszym dniem, żeby sprawdzić jak to działa, potem zablokowałem mechanizm składania i nie ruszałem tego. Używałem przy komputerze i w łóżku ze smartfonem, nigdy poza domem. To już Maxelle, które mam prawie 3 lata i zjechałem na nich dwie różne pary padów wciąż żyją, nigdy nie rekablowane i nie naprawiane, a używane wszędzie.

 

Trochę mnie to wkurzyło, bo aż takie tanie nie są i grają bardzo fajnie, charakterystycznie. Kiedyś wyślę do kogoś na symetryczny rekabling, wtedy może trochę pożyją. A może jakiś przeszczep muszli na inny, wygodniejszy(nieco uwiera, mało gąbki i jest tam coś o ostrzejszej krawędzi) i dłuższy pałąk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności