Skocz do zawartości

AK100+Westone 4r


etylina19

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem podziękować- dzięki doradztwu użytkowników forum kupiłem wymarzony zestaw do słuchanej przeze mnie muzyki- teraz słyszę tą subtelną różnicę pomiędzy 112kbps a 128kbps AK100 bardzo ją wyostrza w moich ulubionych plikach mp3 Disco Polo- a głos Millera w Westonach brzmi soczyściej niż na innych zestaw, aż czuje jego ślinę na twarzy- tak soczyście....

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować- dzięki doradztwu użytkowników forum kupiłem wymarzony zestaw do słuchanej przeze mnie muzyki- teraz słyszę tą subtelną różnicę pomiędzy 112kbps a 128kbps AK100 bardzo ją wyostrza w moich ulubionych plikach mp3 Disco Polo- a głos Millera w Westonach brzmi soczyściej niż na innych zestaw, aż czuje jego ślinę na twarzy- tak soczyście....

Poprawiłeś mi humor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie problemy ... a później kolekcje warnów :>

Autor we krwi miał raczej, jak domniemuje kolega Crisis

Ale dlaczego? to jest HP, a bardzo chciałbym wiedzieć, co autor miał na myśli.

Ale jakby nie było wysoka zawartość etyliny we krwi wpływa dodatnio na poczucie humoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego poruszenia- nie jest to żadna prowokacja. Ok tekst był ironiczny, ale dlatego jest w HP- choć chciałem napisać jakąś mała recenzję- podzieli się doznaniami- ale słaby jestem w ubieranie w słowa...

Co do utworów, które słuchałem podczas pisania tego post to prawda- robiąc porządki trafiłem na folder disco polo i go wrzuciłem do AK- ale niestety jego klasowe podzespoły nie napełniły odtwarzanej muzyki choć cieniem jakości (te utwory na wszystkim brzmią tak samo- widać muzyce wybitnej nie straszny żaden odtwarzacz i nie potrzebują klasowego sprzętu aby błyszczeć....)

Podziękowania były szczere- choć błąd wielki ja popełniłem- kupując w ciemno- napaliłem się była okazja na słuchawki ze stanów w promocji i nawet nie przesłuchałem- i w porównaniu z Shure- jestem zawiedziony- bardziej budową 4R aniżeli ich dźwiękiem- sądzę ze o nim nie mogę się przekonać bo mam problemy z ich aplikacją dokanałową- co w Shure nie miało miejsca- ich budowa jakoś mi nie leży- za płytko mnie penetrują (sorry za gejowskie porównanie) ale mniej więcej tak to wygląda... Przez co za pewne nie mogę się przekonać o ich potencjale...

Edytowane przez etylina19
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności