Skocz do zawartości

Odtwarzacz do Beats by Dre do 200 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywyscie masz racje. Tyle, ze powtorze z uporem maniaka. Nigdzie nie obrazam uzytkownikow beatsow. Wyrazilem swoje zdanie w temacie zakupu odtwarzacza, a jednemu z obroncow swiata sie ono nie spodobalo. Ba zostalem posadzony o rasizm i brak tolerancji. Tylko dlatego, ze uwazam co uwazam.

 

Ps. I tak, masz racje. Mam dzisiaj klopoty z kiszkami, siedze na klopie, nudzi mi sie i wlasnie dyskusja z tym kolega wydala mi sie adekwatna do sytuacji w jakiej sie znajduje. I wiesz co? Pomoglo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty obrażasz ile osób co chwila? Napisz sobie na czole "są gusta i guściki" i walnij w ścianę może coś pomoże. A jak ktoś woli większe kobiety? Albo takie które prawie piersi nie mają ? itd? To zaczniesz mu mówić że ma ch**ową żonę jak będzie pytał jaki naszyjnik jej kupić na urodziny?

Kolego, coś Ci zjada przecinki w każdym poście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty obrażasz ile osób co chwila? Napisz sobie na czole "są gusta i guściki" i walnij w ścianę może coś pomoże. A jak ktoś woli większe kobiety? Albo takie które prawie piersi nie mają ? itd? To zaczniesz mu mówić że ma ch**ową żonę jak będzie pytał jaki naszyjnik jej kupić na urodziny?

Dobra, wylazłem nie mam już tylko komórki, znowu mogę być elokwentny.

 

Tak więc jeśli kolega, który ma brzydką żonę, zapyta mnie co o niej myślę to powiem mu, oczywiście między innymi, że wg. mnie jest brzydka. I nie mógłby się na mnie obrazić, ponieważ gdybym mu powiedział, że jest ładna okłamałbym go, co w moim mniemaniu jest przewinieniem gorszym niż wyznanie prawdy, nawet najstraszliwszej.

Jeśli byś mnie zapytał co o tobie myślę, to odparł bym, że myślę, że jesteś głupi. Ale nie zapytałeś więc nie mogę tak powiedzieć zgodnie z regulaminem forum. I tutaj również nie mógłbym Ci skłamać, bo kłamstwme się brzydzę ponad wszelką miarę. Dla tego dla swojego dobrego samopoczucia, nie zadawaj mi pytań. Bo zawsze odpowiem na nie zgodnie z prawdą.

 

Tak więc zmierzając do końca tego wynurzenia. Jeśli ktoś mnie zapytał o zdanie, to powinien pogodzić się z odpowiedzią. A jeśli ktoś zadał pytanie na forum, powinien być gotowy na ciosy, które na niego spadną. Na tym polega internet. Tutaj każdy ma prawo być idiotą, nawet ja. Nie wspominając już o Tobie. A ja jestem zbyt mały, żeby Ci tego prawa odmawiać.

 

ps. Oczywiście, chciałbym również zaznaczyć, dla modów bez poczucia humoru, że opisana tutaj sytuacja jest czysto hipotetyczna, gdyż kolega 9452130 nie zapytał mnie co o nim sądzę. To powyżej to tylko fikcja literacka i gdybanie co by było gdyby...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to petycja do Ministra Zdrowia, żeby je zakazali sprzedawać beatsy bo niszczą słuch.

Dodatkowo do Ministra Kultury by wprowadzili ustawę, zakazującą psucia gustu młodym polakom.

Jak to nie pomoże to można pisać do UE oni wszystkiego lubią zakazywać.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej z ignorować temat i nie podejmować dyskusji. Może umrze sam śmiercią naturalną albo chociaż spadnie sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Ktoś rekablował beatsy? Może im po prostu dobry kabelek potrzebny... :rolleyes:

Kabelek kabelkiem, ale kupujesz dobre jakościowo podróby i np. połamane CAL!, wymieniasz przetworniki i za 300-400 zł masz nieźle grające Beatsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak dzieci....

Ludzie ile wy macie lat? Nie macie lepszych rzeczy do roboty niż się kłócić znów o to samo?

Beatsy to ****o i to fakt podzielany przez większość użytkowników w tym temacie, ale czy nie możecie dać sobie spokoju z tym obrażaniem, powtarzaniem tego samego albo wyśmiewaniem posiadaczy tych słuchawek?

 

no to powiedz to użytkownikowi Fatso który ich cały czas wyśmiewa ja już swoje powiedziałem i mam dość tej dyskusji bez sensownej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 stron offtopu... Zastanawia mnie jak szybko Mikolaj dostalby bana gdyby probowal takiej jazdy jak Fatso.. Temat mialby pewnie 2 strony a nie 6. Najmadrzejszy jednak okazal sie autor tematu, ktory chyba wyczul co sie kroi i podziekowal juz na pierwszej stronie.

 

Wysłane z Marsa za pomocą Snickersa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba wyznacze nagrode za wskazanie gdzie sie wysmiewam z wlascicieli beatsow, gdzie ich obrazam i gdzie po nicha jade.

 

A wystarczy czytac co napisalem a nie sie domyslac. I nie ma co apelowac o zamykanie. Temat czytaja moderatorzy, sami wiedza co trzeba zrobic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności