Skocz do zawartości

Odtwarzacz do Beats by Dre do 200 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo co większość na forum sądzi o Beatsach, ale skoro jest mnóstwo wątków o Beatsach i dodatkowo Was irytują to po co jeszcze odpisujecie? O wiele łatwiej byłoby nie odpowiadać zostawić wątek bez odpowiedzi i sprawa załatwiona. Poza tym chłopak dostał słuchawki i nie będzie ich teraz wyrzucał. Tak naprawdę hipokryzja wmawiać, że grajek nic nie zmieni i kup z Tesco za 30zł będzie to samo, skoro zdaniem niektórych nawet zmiana kabla wpływa na dźwięk. To co się dzieje z Beatsami na forum to przeciwność hype'u. 90% userów jedzie na Beatsy, a słyszało je ledwie garstka z czego jeszcze połowa to byli słuchacze fake'ów. W sprawie Beatsów mamy wyimaginowany hate. Tak dla zasady podobnie jak z hate'ami na Apple czy Microsoft (którego system posiada około 90% kompów na świecie), a ludzie mają wybór darmowego Linuxa. A wszystko przez to, że powstało coś co nazywa się lansem i mainstreamem i teraz trzeba być w opozycji undergroundowej generacji X. Nikt mi nie wmówi, że grają jak słuchawki z kiosku Ruchu za 10zł, więc chyba warto koledze mimo wszystko doradzić zakup playera, a frustrację wymierzoną tak naprawdę nie wiadomo w kogo/co zostawić dla siebie. Tym bardziej, że kolega wyraźnie napisał w pierwszym poście, że wie jaką opinię one posiadają, jest tego świadom, ale mimo to chce podjąć próbę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze monitor powoduje wzrost odwagi u niektorych, ktorzy potem szybko ja traca. I mysle ze sie boisz. Latwo napisac zza monitora ze sie nie boisz...

 

Wiadomo co większość na forum sądzi o Beatsach, ale skoro jest mnóstwo wątków o Beatsach i dodatkowo Was irytują to po co jeszcze odpisujecie? O wiele łatwiej byłoby nie odpowiadać zostawić wątek bez odpowiedzi i sprawa załatwiona. Poza tym chłopak dostał słuchawki i nie będzie ich teraz wyrzucał. Tak naprawdę hipokryzja wmawiać, że grajek nic nie zmieni i kup z Tesco za 30zł będzie to samo, skoro zdaniem niektórych nawet zmiana kabla wpływa na dźwięk. To co się dzieje z Beatsami na forum to przeciwność hype'u. 90% userów jedzie na Beatsy, a słyszało je ledwie garstka z czego jeszcze połowa to byli słuchacze fake'ów. W sprawie Beatsów mamy wyimaginowany hate. Tak dla zasady podobnie jak z hate'ami na Apple czy Microsoft (którego system posiada około 90% kompów na świecie), a ludzie mają wybór darmowego Linuxa. A wszystko przez to, że powstało coś co nazywa się lansem i mainstreamem i teraz trzeba być w opozycji undergroundowej generacji X. Nikt mi nie wmówi, że grają jak słuchawki z kiosku Ruchu za 10zł, więc chyba warto koledze mimo wszystko doradzić zakup playera, a frustrację wymierzoną tak naprawdę nie wiadomo w kogo/co zostawić dla siebie. Tym bardziej, że kolega wyraźnie napisał w pierwszym poście, że wie jaką opinię one posiadają, jest tego świadom, ale mimo to chce podjąć próbę.

A Ty je wogole sluchales, czy tak z internetu wiesz jakie one cudne? Bo pisac takie mądrości też potrafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wyżej, weź toucha/ clipa i będzie dobrze :)

 

Ja rozumiem ten hejt na beatsy, słuchałem ich i rozumiem, że jeżeli ktoś nie słucha elektroniki to są one tragiczne, a w samej elektronice średnie. Ale nie rozumiem też po co się spinać, skoro ktoś nieobeznany w temacie pyta o playera :)

 

Moja rada dla autora tematu: jeżeli ,masz oryginalne beatsy to je opchnij i kup sobie inne "hedfołnsy", za 400-500 masz na prawdę dobre modele do wyboru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem, ale nie ma to wpływu na moją wypowiedź. Te mądrości to tak naprawdę 100% prawda o tym co dzieje się na forum.

 

Dużo osób pewnie słuchało ich w iSpotach, raczej nie sądzisz że tam są podróbki?

 

Teoretycznie grają nieco lepiej niż słuchawki z bazaru za 10zł, ale nie są warte nawet 10x niższej ceny niż rynkowa.

(Z tym bazarem nawet bym aż taki pewny nie był, bo za 20-30zł można było kupić swego czasu ruskie klony orto, za 10zł jakieś zdezelowane może by się trafiły)

 

Do autora: może będziesz miał okazję posłuchać swoich Beatsów z dowolnym markowym playerem. Może takie brzmienie Ci wystarczy, wtedy kup polecane powyżej: Toucha, Clipa, może Nano.

Jeśli w grę wchodzi sprzedaż Beatsów, wystaw je ładnie na myapple itp., i wtedy poproś o pomoc, to się świetny zestaw złoży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes jakims za przeproszeniem grubym staruszkiem, czego mial bym sie bać ? : )

Royem Nelsonem nie jesteś na bank :P

 

Oj chłopaku... aparycja jak u Roya Nelsona, poczucie misji jak Chuck Norris w Texas Rangers - jeśli spotkasz go na mieście będąc w Beatsach na uszach, nawet nie zauważysz jak wykona na Tobie fatality z szybkością Bruce'a Lee! Miej się na baczności! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj z deka przesadzacie. Może i Betsy grają słabo porównując do chociażby CAL! (stoją obok studio w iTerra) i reklamuje je stary, opalony latynos, ale to nie jest powód do tego, żeby ludzi którym się owe brzmienie podoba zaliczać do "gorszych". Bo co? Bo najlepsze głośniki mają w aucie, a na codzień słuchają z pchełek od iPhone'a? No właśnie nie i nie widzę tutaj zbytnio sensu ciągnąć dalej tej dyskusji, tak jak tego tematu, bo autor otrzymał już wystarczająco dużo odpowiedzi. Dziękuję za uwagę.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ranking Jokera, tak na obronę beatsów: solo HD (6.5/10) k518 (7/10) XB700 (chyba 6.75/10), fakt są one kilka razy droższe, ale żeby grały jak pchełki za 10 zł? Chyba jesteście głusi w takim razie :)

 

Posłuchałem ich w Saturnie ostatnio, nie pamiętam modelu, czerwone oczojebne za ok 1200zł. Wziąłem swojego T60, który radzi sobie jako tako z zamulającymi słuchawkami. Usłyszałem paskudną, głuchą studnię, no nie dało się z tego cieszyć. Odłożyłem z taką miną, że gość z obsługi od razu wiedział o co chodzi i zaczął się śmiać.

 

Nie dałbym za to ani grosza, już wolę budżetowe doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj z deka przesadzacie. Może i Betsy grają słabo porównując do chociażby CAL!

Przypomnę - CAL! Kosztują około 200 pln !!!!I to nie jest przeciwnik dla słuchawek za 750 pln ? To o czym my mówimy ?

Właśnie dlatego tak jade po tych słuchawkach - to OKRADANIE ludzie, z ich pieniędzy. Ciężko zarobionych. A polecanie tych dziwadeł to już skończone kurestwo.

 

Poza tym ranking Jokera, tak na obronę beatsów: solo HD (6.5/10) k518 (7/10) XB700 (chyba 6.75/10), fakt są one kilka razy droższe, ale żeby grały jak pchełki za 10 zł? Chyba jesteście głusi w takim razie :)

 

Ranking Joke'era wypełniony jest co jakiś czas Joke'ami...

Tak grają na poziomie pchełek za 10 pln...

 

Bo Betsy nie grają jak słuchawki za 10zł. Betsy maja swoją szkołę grania z podbitymi dwoma pierwszymi suwakami w eq.

jak coś to już Beatsy. I jeśli by tylko suwaki przesuneli to pikuś, ale oni pozostałe przewalili w drugą strone. Nie ma ani szczegółowości, ani sceny, ani holografii. Tylko ******ste dudnienie. W niektórych wersjach masz zasilanie bateryjne...żeby dudniło jeszcze bardziej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny obrońca mojego luzu się znalazł...

 

A może jednak jest ? Naprawdę chciałbyś być nabitym w butelkę frajerem, bo nikt Ci nie uświadomił skali tego przedsięwzięcia ?

 

Dla mnie każde oszustwo trzeba tępić i piętnować. A te wszystkie celebrity - headphones to jedno wielkie granie o kase. A potem bidaki przyłażą pytać się co z tym można zrobić. Bo nikt im nie powiedział. I tak dalej.

Jakby nie było dla mnie to dosyć ważna sprawa...Tak jak napisał Szwagiero - mam misje, jak Czak Noris..

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Missing in Action. Ostatnio w Saturnie podsłuchiwałem Momentum. Obok mnie para - tato z córką (gimnazjum albo koniec podstawówki). Kupowali jej słuchawki, wybierali.. Tato próbował różnych (raczej tańszych), ale dziecko ciągnęło do półki z Beats Audio by Doktor Dreszcz... Ale za drogie ;) bo Saturn fake nie sprzedaje. Więc jedna dusza ocalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny obrońca mojego luzu się znalazł...

 

A może jednak jest ? Naprawdę chciałbyś być nabitym w butelkę frajerem, bo nikt Ci nie uświadomił skali tego przedsięwzięcia ?

 

Dla mnie każde oszustwo trzeba tępić i piętnować. A te wszystkie celebrity - headphones to jedno wielkie granie o kase. A potem bidaki przyłażą pytać się co z tym można zrobić. Bo nikt im nie powiedział. I tak dalej.

Jakby nie było dla mnie to dosyć ważna sprawa...Tak jak napisał Szwagiero - mam misje, jak Czak Noris..

A ja to olewam ciepłym ...... :) Każdy niech lubi i robi co chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy niech uważa co chce, ja uważam, że beatsy nie są takie złe jak się je opisuje, co nie oznacza, że podchodzą w ogóle pod poziom rywali w swoim przedziale cenowym (czyt. Beyerdynamic Custom One, v-moda m80, sennheisery hd25 itd.)

 

Edit: właśnie, przecież wyszła lansiarska wersja hd25, z logiem adidasa, więc jest przeciwnik dla betsów :)

Edytowane przez mrowa0700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności