Skocz do zawartości

Odtwarzacz do Beats by Dre do 200 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o bycie rasistą. Ale zawsze można, zamiast argumentów podjąć i ten temat.

Jak powiem, że murzyni różnią się od białych czy chińczyków fizycznie to będę rasistą ? No chyba nie, bo stwierdzam fakt. A jak powiem, że mają inną strukturę mięśni, ścięgien i kości. A z związku z tym inaczej słyszą i odbierają dzwięki? Człowiek biały używał do komunikacji dymu, a oni walili w bębny. U nas były instrumenty strunowe, dęte i bębny, a u nich głównie bębny. I tak można jeszcze długo. Ale to prowadzi do jednego. Oni widocznie potrzebują podbitych midbasów. Ale ja murzynem nie jestem, dla mnie ważne jest równe pasmo.

 

A to że masz 18 lat wiele tłumaczy. Niewielu masz znajomych murzynów. Ja mam przynajmniej kilku (w tym w pracy, na codzień). I nie jestem uważany za rasistę :)Za to naprawdę różni nas wiele w kwestii fizjologii. Więc zanim zaczniesz wymyślać od rasistów, zastanów się ...

Edytowane przez Fatso
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale byłem na wymianach uczniowskim i poznałem sporo osób z ok 20 krajów świata i poza językiem i kulturą takich różnic nie ma. Murzyni potrzebują mid-basu.. a większość których poznałem miała słuchawki które grały równym pasmem i dla mnie miały za mało basu może z 2 miało tylko beats studio. Nie mówiąc o dobrym kumplu z klasy który jest czarny a betsów chyba bardziej nie lubi niż Ty...

 

Tak jak teraz sprawę przedstawiłeś już nie wygląda to tak źle jak poprzedni post. Zresztą wrzucasz tu murzynów do jednego worka z ludźmi "od złotego deszczu, brązowej papki na klatę i zgniatanie jajec w imadle". Dobra skończmy z tym oftopem. Prościej będzie chyba przetestować mam te słuchawki z paroma playerami przypiąć temat z opiniami i nie odpowiadać na milion pytań o nie w osobnych tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie rozumiem pejoratywnego nacechowania w słowie "basshead" - ot, każdy ma inny gust co do słuchawek, a można przecież lubić dużo basu, tylko, że Beats mają dużo FATALNEGO basu, który rozłazi się po całym spektrum jak wszy po grzebieniu. Jak chcesz basowe słuchawki do 200 zł, które mają lepszą kulturę grania to masz: AKG K518 DJ/LE, Panasonic HTX-7, Sony XB... Pick one ;)

 

A za 200 zł można dostać Beatsy "oryginalnie zapakowane" i co jest najzabawniejsze to fakt, że podróby nie grają gorzej od oryginałów. :P

Byłem w bułgari a tam sprzedają podróbki wszystkiego więc co drug stragan to solo hd ;D

No i po wybraniu takich najlepiej wykonanych znajomy na zł zapłacił ok 80 po wytargowaniu no i grały lepiej niż oryginał znajomego który miał je kupione w saturnie.

 

AKG K518dj/le dla mnie są do niczego. Sony xb właśnie mam zamiar kupić 500 bo podobno 700 mają lepiej kontrolowany bas przez co wydaje się go mniej.

 

Beats nie mają basu. Mają midbas - i to taki łopoczący jak flaga na wietrze.:

 

attachicon.gifgraphCompare.png

 

Porównanie do słuchawek dla bassheadów.

Nie schodzą basem nisko i pięknie tylko nawalają pustym basem aż czujesz że wibrują i to się niektórym podoba.

 

No może i są osoby którym się to podoba. Ale nie są basogłowami tylko są osobami które lubią jak słuchawki "Nie schodzą basem nisko i pięknie tylko nawalają pustym basem aż czujesz że wibrują".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że jednak Fatso ma rację. Większość black boys in Paris miała Betsy. Białe lub czerwone. Nic na to nie poradzę. Tacy byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozumiesz o czym pisze to zjedz sobie duriana albo zgniłe jajko konserwowe (z octu). Gwarantuje Ci, że haftniesz. Dla innych będzie to przysmak. I nie będą to rdzenni mieszkańcy Europy. A Ci biali, którzy w tym zasmakowali, nie są jednak wyznacznikiem średniej. Tak samo jak Ci od złotego deszczu...Qmasz teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla nich to przysmak chociaż dla Ciebie to ****o i im to smakuje i nic Ci do tego więc przestań gadać jakie to niedobre bo dla niektórych to będzie lepsze niż to co Ty uwielbias znie ważne czy potrawy czy słuchawki. To tak jak ktoś by zaczą Ci gadać Denony AH-D7100 do są do dupy bo nie mają takiego basu jak ja lubię. Ty wiesz że to jest dla Ciebie dobre a oni wiedzą że dla nich są dobre np beats więc po co cała ta rozmowa. Może trochę tolerancji dla innych? "dla mnie coś jest do dupy to tak ma być" - Twój tok myślenia ? Bo jak nie to nie widzę powodu dlaczego tak jedziesz po słuchawkach które inni wolą a sam powiedziałeś że są inaczej zbudowani i to jest dla nich dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki ludki, kontynuujcie tę jakże pasjonującą dyskusję na PW już :)

 

Czemu? Bierz popcorn i czytaj :D

Co do polemiki: nasz numerowany kolega jednego nie zauważa: Fatso pokazał, że niektórzy są rasowo niejako predestynowani do Beatsów i są to raczej czarni. Nie krzyczysz, że w biegach na krótki dystans jest rasizm, że w koszykówce jest rasizm itd. bo wiesz, że czarni mają pewną przewagę genetyczną, stąd ich duża ilość w sporcie. Nawet w piłce nożnej zobacz: ilu z czarnoskórych piłkarzy to wirtuozi? Większość to wyrobnicy, biegający i wypracowujący sytuacje lub silni gracze bloku defensywnego. Ci z polotem pomocnicy to latynosi lub biali.

 

Ale wracając do muzyki. Jeżdżę od cholery po świecie i o ile zawodowi muzycy nie mają Beats na łbach to ich ziomki już owszem. Zaznaczę, że im ciemniejsza skóra tych ziomków, tym natężenie Beats większe. Jest to więc ewidentna prawidłowość poparta dziesiątkami przykładów. A to, że coś jest uwarunkowane rasowo, nie oznacza, że jest rasizmem. Tak próbują nam wmówić miłośnicy poprawności politycznej.

 

Tutaj czarnych raczej nie ma (zważywszy na ich śladową liczbę w polskim społeczeństwie czynię takie założenie), więc polecanie komukolwiek słuchawek przepłaconych, przereklamowanych i przebasowionych w niewłaściwy sposób jest co najmniej nie na miejscu. Tym bardziej, że nasze zarobki jeszcze bardziej powodują ew. rozczarowanie po wydaniu tysiaka na wytwór grający "jak chciał CZARNY artysta" ;)

 

Te słuchawki ze wszystkim grają źle. Są to tylko stopnie zła (złe, gorsze, niemożliwe fatalne), więc można kupić byle co i nie będzie większej różnicy, bo te słuchawki NIE SŁUŻĄ DO ZNAJDOWANIA RÓŻNIC W DŹWIĘKU, A DO LANSU.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popcorn mi się skończył :(

 

Co do playerków do 200 zł to wg mnie Clip+ jest jednym z najlepszych :) Choć wątpię czy będzie jakaś różnica przy betsach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie mówię tylko żeby nie hejtować bez sensu tym bardziej że ktoś już je ma i chce odtwarzacz do nich a jest coś na pewno co bas w nich trochę obetnie i je wyrówna ale nikt tego nie poleci bo ktoś ma beatsy więc na stos z nim bo jest jak kiedyś wiedźmy. Jest takich mało więc niech będą nikim i trzeba po nich jechać że mają ****owe słuchawki. Ktoś ma takie mu pasują i pyta jaki odtwarzacz i zamiast pomocy 100 hejtów że ma ****owe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dla nich to przysmak chociaż dla Ciebie to ****o i im to smakuje i nic Ci do tego więc przestań gadać jakie to niedobre bo dla niektórych to będzie lepsze niż to co Ty uwielbias znie ważne czy potrawy czy słuchawki.

Jesoo, Ty naprawde czytasz zanim wcisniesz wyślij ?

Zjadłeś kiedyś zgniłe jajo ? Jak nie to zjedz. No bo przecież trzeba spróbować zanim się zacznie oceniać nie ? Mały odsetek ludzi którym smakują zbuki, nie powoduje, że nagle jest to dobre dla całej populacji.

 

To tak jak ktoś by zaczą Ci gadać Denony AH-D7100 do są do dupy bo nie mają takiego basu jak ja lubię.

Ciekawe w takim razie, dlaczego nie gadają, dlaczego na temat Denonów nie ma takich fajnych memów jak na temat Beatsow. Denon to firma, ktora na rynku muzycznym jest dłużej niż historia pamięta. Na pewno w swoim porfolio mają słabe produkty, ale jakoś nikt na nie ciśnie tak jak na Beatsy. Ciekawe dlaczego ?

 

 

Może trochę tolerancji dla innych? "dla mnie coś jest do dupy to tak ma być" - Twój tok myślenia ? Bo jak nie to nie widzę powodu dlaczego tak jedziesz po słuchawkach które inni wolą a sam powiedziałeś że są inaczej zbudowani i to jest dla nich dobre.

Pokaż mi tych innych (pomijam murzynów, bo oni naprawdę mogą woleć Beatsy), a ja dam im do posłuchania inne słuchawki, ktore ja wybiorę i zapytamy które lepsze...

 

Ty naprawde kompletnie nie potrafisz kojarzyć faktów. Wiesz, na świecie jest 2/3 kobiet. W związku z tym, że 2/3 populacji chodzi w kieckach i biustonoszach, proponuję, żebyś i Ty tak zaczął chodzić. Bo przecież taki strój jest dobry. Tak samo jest z tymi wynalazkami. One są skonstruowane przez Dr. Dre dla JEGO braci. A białe dzieci jarają się tym jak śniegiem w sierpniu. Tylko, że nie są dostosowani do tego typu grania. Dlatego z płaczem, zaciskając zęby, mówią że grają cudownie. Rośnie przy tym rzesza obrońców tolerancji i inności, dzięki której inne biedne dzieci kupują ten syf, i próbują powielać teorię, że to "nawet nieźle gra". W całej swojej karierze nie spotkałem tak tragicznie grającego sprzętu. Tak wszystko jest nie na miejscu. I nie ma znaczenia, jak bardzo będziesz mi tu robie wycieczki osobiste. Po prostu nie masz pojęcia jakie tacy obrońcy powodują problemy. Później firmy dają te słuchawki w nagrodach, bo przecież są modne, pojawiają się w promocji, telefoniści różnej maści dają sterowniki by Dre do telefonów kompletnie psujące dzwięk, firmy hardwareowe psują magistrale dzwięku w laptopach, żeby tylko dudnienie niosło się po świecie. Promowane jest ****o, za wszelką cenę. A problem polega na tym, że promil populacji jest w stanie z tym wytrzymać, a zmusza się wszystkich pozostałych, żeby tego używali.

 

Może teraz zrozumiesz ? Nie chodzi o to, żeby nie kupować Beatsów, tylko, żeby uświadomić sobie ile badziewia na świecie powstało, przez jednego kolesia z dolarami w oczach i brakiem słuchu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówię że one są super itd ? Nie ja mówię żebyś nie obrażał osób którym one się podobają. Bo dajesz same takie przykłady że jak ktoś ich używa to albo nie ma słuchu albo robi to na siłę. Wiesz co to tolerancja ? Jedni lubią to drudzy to więc jak ktoś kupił takie słuchawki bo mu dźwięk odpowiada po co każesz mu je sprzedawać bo się Tobie nie podobają. Ktoś kupił bo mu się podobały i teraz chce lepszy odtwarzacz do nich ale jedyne na co może liczyć to rajd na niego że ma słuchawki do dupy i powinien je sprzedać. Jako jeden z aktywniejszych użytkowników reprezentujesz forum i pokazujesz jaki jaki jest jego niski poziom. Bo zamiast pomocy zaczyna się rajd na człowieka że kupił ****owe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso nie do końca masz rację. Niestety jest sporo białasów, którzy przed dobry dźwięk rozumieją zamulone basowe granie. I nawet przy przesterach będą chwalili taką prezentację, bo w kończu czuć bas w techniawie. Nie jestem pewien dlaczego, ale z moich obserwacji wynika, że szczególnie gustuje w tym płeć piękna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówię że one są super itd ? Nie ja mówię żebyś nie obrażał osób którym one się podobają. Bo dajesz same takie przykłady że jak ktoś ich używa to albo nie ma słuchu albo robi to na siłę. Wiesz co to tolerancja ? Jedni lubią to drudzy to więc jak ktoś kupił takie słuchawki bo mu dźwięk odpowiada po co każesz mu je sprzedawać bo się Tobie nie podobają. Ktoś kupił bo mu się podobały i teraz chce lepszy odtwarzacz do nich ale jedyne na co może liczyć to rajd na niego że ma słuchawki do dupy i powinien je sprzedać. Jako jeden z aktywniejszych użytkowników reprezentujesz forum i pokazujesz jaki jaki jest jego niski poziom. Bo zamiast pomocy zaczyna się rajd na człowieka że kupił ****owe słuchawki.

Wybacz, ale poziom zanizaja wlasnie tacy ludzie jak Ty. Zamiast gadac o sprzecie do muzyki przekonujesz mnie ze dezajnerski kawal plasriku jest dobry. To Ty mnie obrazasz twierdzac ze to sluxhawki. Mnie cale zycie wydawalo sie ze sluchawki to sprzet do sluchania. A Ty mi wmawiasz ze do ogladania. I jesli juz mam byc szczery to mam dosc bycia tolerancyjnym i taktownym. Tolerancyjny i taktowny to wg Ciebie gosc bez wlasnego zdania. Jak sienie ktos pyta o moje zdanie to odpowiadam zgodnie z tym co sadze. A nie z tym co on chcialby uslyszec. I szczerze to w nosie mam co o mnie sadzisz. Jesli oczekujesz zeby ludzie odpowiadali niezgodnie z wlasnym przekonaniem a byli za to tolerancyjni to po cholere wogole to forum? Wszyscy macie ******ste grajki, genialne sluxhawki. Nic lepszego nie da sie kupic. Idzcie i rozmnazajcie sie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mówię że one są super itd ? Nie ja mówię żebyś nie obrażał osób którym one się podobają. Bo dajesz same takie przykłady że jak ktoś ich używa to albo nie ma słuchu albo robi to na siłę. Wiesz co to tolerancja ? Jedni lubią to drudzy to więc jak ktoś kupił takie słuchawki bo mu dźwięk odpowiada po co każesz mu je sprzedawać bo się Tobie nie podobają. Ktoś kupił bo mu się podobały i teraz chce lepszy odtwarzacz do nich ale jedyne na co może liczyć to rajd na niego że ma słuchawki do dupy i powinien je sprzedać. Jako jeden z aktywniejszych użytkowników reprezentujesz forum i pokazujesz jaki jaki jest jego niski poziom. Bo zamiast pomocy zaczyna się rajd na człowieka że kupił ****owe słuchawki.

Wybacz, ale poziom zanizaja wlasnie tacy ludzie jak Ty. Zamiast gadac o sprzecie do muzyki przekonujesz mnie ze dezajnerski kawal plasriku jest dobry. To Ty mnie obrazasz twierdzac ze to sluxhawki. Mnie cale zycie wydawalo sie ze sluchawki to sprzet do sluchania. A Ty mi wmawiasz ze do ogladania. I jesli juz mam byc szczery to mam dosc bycia tolerancyjnym i taktownym. Tolerancyjny i taktowny to wg Ciebie gosc bez wlasnego zdania. Jak sienie ktos pyta o moje zdanie to odpowiadam zgodnie z tym co sadze. A nie z tym co on chcialby uslyszec. I szczerze to w nosie mam co o mnie sadzisz. Jesli oczekujesz zeby ludzie odpowiadali niezgodnie z wlasnym przekonaniem a byli za to tolerancyjni to po cholere wogole to forum? Wszyscy macie ******ste grajki, genialne sluxhawki. Nic lepszego nie da sie kupic. Idzcie i rozmnazajcie sie.

 

W każdym temacie w którym czytałem bezsensowne dyskusje nie na temat brałeś udział Ty. Więc nie mów że to ja zaniżam. Ja Ci mówię że to jest dobre dla kogoś a nie że to ma być dobre dla Ciebie. Więc zacznij czytać z zrozumieniem. Bo widzę że masz z tym duże problemy. Obrażasz ludzi bo mają takie sluchawki co Ty nie lubisz. Nie jesteś panem świata więc daruj sobie to gadanie. Tym Bardziej że masz dość bycia tolerancyjnym bo to kpina bo nie jesteś ani trochę. Ktoś mówi jakie ma słuchawki i pyta jaki odtwarzacz tak? Więc nie obchodzi go Twoje zdanie na temat słuchawek tylko odtwarzacza, nikt nie chciał poznać Twojego zdania na ich temat i tyle. Twoje posty w tym temacie wszystkie były nie na temat a za taką ilość z ostrzeżeń powinien być ban ale albo użytkownik ze stażem tu nie dostaje ostrzeżeń albo admin wgl tego nie czyta co jest bardziej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu napisalem jaki odtwarzacz. Ale to Ty masz jakis problem z pogodzeniem sie, z moim zdaniem w temacie. Oczekujesz ze przyznam sie do bledu i przerosze posiadaczy beatsow. Ale ja ani nie bladze ani nie przyznam sie do bledu.

 

A co debilnych dyskusji w ktorych biore udzial. Powodem jestescie Wy, ci wlasnie uciskani userzy ktorzy przeczytali wiecej niz napisalem. Rozpoczynacie debilne dyskusje wyciagajac argumenty z pupy. Faktycznie czuje sie czasem jak Don Kichot i walcze z wiatrakami. Znamienne jest jednak to, ze nigdy nie mialem ostrej wymiany zdan z kims kto ma troche wiecej lat. Zawsze to nieomylna mlodziez walczy o wolnosc i rownosc. No i po kilku latach dochdza do wniosku ze sie mylili.

 

I prosze Cie, nie obrazaj mnie, bo to nie jest dobry pomysl na zycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty obrażasz ile osób co chwila? Napisz sobie na czole "są gusta i guściki" i walnij w ścianę może coś pomoże. A jak ktoś woli większe kobiety? Albo takie które prawie piersi nie mają ? itd? To zaczniesz mu mówić że ma ch**ową żonę jak będzie pytał jaki naszyjnik jej kupić na urodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jak dzieci....

Ludzie ile wy macie lat? Nie macie lepszych rzeczy do roboty niż się kłócić znów o to samo?

Beatsy to ****o i to fakt podzielany przez większość użytkowników w tym temacie, ale czy nie możecie dać sobie spokoju z tym obrażaniem, powtarzaniem tego samego albo wyśmiewaniem posiadaczy tych słuchawek?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności