Skocz do zawartości

Odtwarzacz do Beats by Dre do 200 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o lansiarskie słuchawki. Tylko promowanie masowe ****a a nie produktu. Do Beatsów nic nie masz, ale jakby problem Ciebie dotyczył i chodziło o sprzedawanie powiedzmy dekodera cyfrowego do telewizji, ktory wprawdzie jest funkcjonalny i drogi (najlepszy), ale powoduje, że konkurencja odpada, a Ty podczas ogladania TV zawsze masz sraczke, to już by nie było wszystko jedno.

 

Problem jest taki, że producenci zamiast robić dobre, poszli tokiem rozumowania Beatsow, i robią dezajnerskie. A kase zamiast w badania pakują w celebrytów. Jeśli wszyscy będa to mieli w dupie, to już niedługo nie tylko YH1000 beda osiagały niebotyczne kwoty - każde lepiej grające słuchawki wylądują w muzeum. A na ulicach beda modele brusa łilisa, szona konery czy innych beat'less ów...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę - CAL! Kosztują około 200 pln !!!!I to nie jest przeciwnik dla słuchawek za 750 pln ? To o czym my mówimy ?

Właśnie dlatego tak jade po tych słuchawkach - to OKRADANIE ludzie, z ich pieniędzy. Ciężko zarobionych. A polecanie tych dziwadeł to już skończone kurestwo.

A ja mam to gdzieś, że słuchawki kosztują 200, czy 20000zł - przecież jestem audiofilem. B)

 

 

jak coś to już Beatsy.

Jak Ty tak po nich jedziesz, to ja mogę mówić Betsy, a co!

 

Kurczę, Fatso każdy chyba wie co kupuje wybierając Bejtsy i nie bierze ich w ciemno. Każdy też wie ile może wydać i może część swojej wypłaty wydać na nowe felgi 20" do Golfika, a może i na Betsy. W obu przypadkach efekt ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rady już padły (clip+, używana taczka). Fatso jedzie ostro i pomyślec by można, że każdy wie co kupuje, ale Fatso dobrze też zauważył, że inni producenci będą podążali ich śladem. Bo każdy kto by wydał tę kasę na jakieś słuchawki typu Senn, Akg itd. wyda ją na BA. A to się innym producentom nie podoba. I mamy już właśnie przykłady Yamahy, czy też AKG Tiesto, Q. Jones. Wystarczy spojrzeć na stronę AKG na FB. Od ostatniego czasu jest tylko o Tiesto i jego słuchawkach. Mnie recka Tyll'a do nich zachęciła (k267). Ale nie kupię ich bo również zostanę doliczony przez nich do osoby idącej na DJ'a. Już wystarczająco wkurza mnie to, że mam q460, które udało mi się akurat taniej niż k451 wyrwać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrowa

Nie zrozumiałeś mnie kompletnie. Chodziło mi o wieśniacki tuning, ale parę słów zjadłem.

 

No, ale Panowie co z tego, że będziecie protestować na forum, jeżeli tutaj 99% aktywnych useròw to wie. Już lepiej wyjdźcie przed główną siedzibę AKG z transparentami i tablicami...

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gadanie że beatsy są złe :D Jak na swoją cenę są do niczego... Ale studio nie są złe. Jak ktoś nie miał nigdy super słuchawek za 200-300 zł to mu się spodobają. Mają prawie sam bas a dla niektórych to jest ideał. Tak ciężko zrozumieć że są gusta i guściki ? Dla mnie moje KPP z przetwornikami ksc 75 przebijają je ale to nie znaczy że grają jak pchełki za 10 zł. Kupcie coś takiego i porównajcie dopiero gadajcie. Nie żebym ich bronił ale denerwuje mnie takie podejście nie profesjonalne. Co prawda ze te ok 1000 zł można znaleźć słuchawki tak pięknie grające że nie chce się ich zdejmować ale to kwestia stosunku jakości do ceny który mają bardzo niski co wiedzą już wszyscy tutaj zebrani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie coś takiego i porównajcie dopiero gadajcie. Nie żebym ich bronił ale denerwuje mnie takie podejście nie profesjonalne.

 

Czyżby obrońcy Beats zakosili filozofię "hejtujesz bo Cię nie stać" od fanboyów Apple? ;) Poczytaj sygnaturki tych, którzy hejtują Beats. Sporo z nich mogłoby za ten sprzęt kupić po kilka pierdziawek od Dr Dre. Jakby ktoś z nich wtopił kasę w Beatsy to byłby głupi. Ale nie są, a ludzie i tak ich nie słuchają.

 

Beats są tak ******ste, że lepiej posłuchać Fatso i kupić byle jaki player - te słuchawki sprawiają, że nawet ****iane mp3@128kbps na playerze za 30 zł z Tesco brzmią jak FLAC na "Kałachu" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem obrońcą sam ich nie lubię ale wszyscy dramatyzują i naginają rzeczywistość bo one są złe. Mnie stać a też ich nie kupują bo nie o to chodzi czy kogoś stać czy nie. Hejtowane są dlatego że każdy tutaj który coś wie potrafi wymienić 10 par słuchawek lepszych za mniejszą cenę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Hejtowane są dlatego, że są koszmarnie słabe. I to w dowolnym przedziale cenowym. Bez podziału na klasy. Bo w podziale na klasy to już kompletnie nie istnieją.

 

Są dobre tylko w jednym - design. Są, uczciwie, bardzo ładne (studio bardzo mi się podobają), co tylko wzmaga moją złość. Skopali tak dobrze zaprojektowany produkt. A skopali go, bo murzyńskie ucho Dr. Dre lubi jak muli...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak trudno zrozumieć że niektórzy lubią to co on i im się podoba to ? Nie lubią dynamicznego basu tylko taki jak lejąca się klucha. I nic na to nie poradzisz, I nie gada że w każdym przedziale cenowym bo jak tak idź do saturna i pokarz mi lepsze słuchawki do 50 zł. Podobno są nawet takie pchełki za 10 zł które są lepsze od nich więc do 50 nie będzie problemu z tym. Hmm a słuchawek dla bashead'a nie znajdziesz lepszych do 200 tam... Dopiero ok 300 są urbanears które nie są za dobre ale i tak lepsze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak trudno zrozumieć że niektórzy lubią to co on i im się podoba to ? Nie lubią dynamicznego basu tylko taki jak lejąca się klucha. I nic na to nie poradzisz, I nie gada że w każdym przedziale cenowym bo jak tak idź do saturna i pokarz mi lepsze słuchawki do 50 zł. Podobno są nawet takie pchełki za 10 zł które są lepsze od nich więc do 50 nie będzie problemu z tym. Hmm a słuchawek dla bashead'a nie znajdziesz lepszych do 200 tam... Dopiero ok 300 są urbanears które nie są za dobre ale i tak lepsze ;D

Bzdury piszesz Panie.

Ostatnio kupiłem synowi Panasonic jakieś tam za 49 plnów (były też w biedronce)w tesco. Grają niebo lepiej niż dowolne beatsy.

A czy wg Ciebie basshead to debil i idiota ? To tylko określenie obiegowe na człowieka któy lubi więcej niskich. A nie od razu zamulenie i kluchy. Ja nie rozumiem co złego w byciu bassheadem. Ale widze co złego jest w Beatsach.

 

A na koniec: CAL!

http://www.ceneo.pl/8568053

 

Kosztują poniżej 200, a leją te Beatsy niemiłosiernie.

 

Naprawdę radzę lepiej się przygotować merytorycznie, jeśli chcesz ze mną na ten temat dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchawek dla bashead'a nie znajdziesz lepszych do 200 tam

AH-D1100 używane biją je na głowę. B) Poza tym znajdziesz za 200zł Betsy?

A AKG K518 biją Danonki jeśli chodzi o słuchawki dla bassheada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słuchawek dla bashead'a nie znajdziesz lepszych do 200 tam

AH-D1100 używane biją je na głowę. B) Poza tym znajdziesz za 200zł Betsy?

A AKG K518 biją Danonki jeśli chodzi o słuchawki dla bassheada.

Jak dla mnie bliżej im do solo hd a z studio przegrywają jeśli chodzi o ogół wygody itd oczywiście nie patrząc na cenę. Grając przy słabym nagłośnieniu k518dj się nie nadają a studio jakoś już się sprawują. A dla bassheada to xb500/700 biją k518 jak chcą.

 

Ale tak trudno zrozumieć że niektórzy lubią to co on i im się podoba to ? Nie lubią dynamicznego basu tylko taki jak lejąca się klucha. I nic na to nie poradzisz, I nie gada że w każdym przedziale cenowym bo jak tak idź do saturna i pokarz mi lepsze słuchawki do 50 zł. Podobno są nawet takie pchełki za 10 zł które są lepsze od nich więc do 50 nie będzie problemu z tym. Hmm a słuchawek dla bashead'a nie znajdziesz lepszych do 200 tam... Dopiero ok 300 są urbanears które nie są za dobre ale i tak lepsze ;D

Bzdury piszesz Panie.

Ostatnio kupiłem synowi Panasonic jakieś tam za 49 plnów (były też w biedronce)w tesco. Grają niebo lepiej niż dowolne beatsy.

A czy wg Ciebie basshead to debil i idiota ? To tylko określenie obiegowe na człowieka któy lubi więcej niskich. A nie od razu zamulenie i kluchy. Ja nie rozumiem co złego w byciu bassheadem. Ale widze co złego jest w Beatsach.

 

A na koniec: CAL!

http://www.ceneo.pl/8568053

 

Kosztują poniżej 200, a leją te Beatsy niemiłosiernie.

 

Naprawdę radzę lepiej się przygotować merytorycznie, jeśli chcesz ze mną na ten temat dyskutować.

 

"Leją Beatsy niemiłosiernie" hmm no raczej nie a na pewno nie dla bassheada. Mi dźwięk z Beats Studio bardziej się podoba niż z k518dj które nie zasługują na dj w nazwie bo się wgl mi do tego nie sprawdziły.

 

Te z tesco za 49 to są te wyglądające jak te z serii dj czy te douczne? Bo ani te ani te nie mają co się równać z beats studio może i solo /solo hd są do niczego i wszystko je niszczy ale to nie znaczy żeby wrzucać wszystkie słuchawki jednego producenta do tego samego worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla bassheada, to się zgodzę. Zapomniałem o nich.

 

Mówisz, że dla bassheada nie znajdziemy słuchawek za 200zł? A czy Betsy kosztują tyle? No właśnie nie. I my tu wcale nie mówiliśmy, iż dla wyznawców podbitych poza wykres niskich (co jest dziwne w przypadku Betsów, bo one mają ucięte trochę dołu) znajdziemy tanie słuchawki, które zagrają lepiej, tylko Fatso napisał, że znajdzie tańsze i lepsze słuchawki. Pamiętając, iż jest on osobą znającą się na rzeczy, z pewnością znajdzie dla siebie lepsze nauszniki.

 

Poza tym XB-300 grają jak Betsy, to XB-500 je miażdżą.

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie rozumiem pejoratywnego nacechowania w słowie "basshead" - ot, każdy ma inny gust co do słuchawek, a można przecież lubić dużo basu, tylko, że Beats mają dużo FATALNEGO basu, który rozłazi się po całym spektrum jak wszy po grzebieniu. Jak chcesz basowe słuchawki do 200 zł, które mają lepszą kulturę grania to masz: AKG K518 DJ/LE, Panasonic HTX-7, Sony XB... Pick one ;)

A za 200 zł można dostać Beatsy "oryginalnie zapakowane" i co jest najzabawniejsze to fakt, że podróby nie grają gorzej od oryginałów. :P

To choćby świadczy o tym jak dupowatymi są słuchawkami. Ale niektórzy chcą mieć ładne słuchawki "takie jak mają gwiazdy", a potem wmawiają sobie, że "to brzmi dobrze" żeby nie wyjść na głupków jak im podejdzie szczylek w słuchawkach 100-200 zł i jego sprzęt zje te DRĘ-twe badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także nie rozumiem pejoratywnego nacechowania w słowie "basshead" - ot, każdy ma inny gust co do słuchawek, a można przecież lubić dużo basu, tylko, że Beats mają dużo FATALNEGO basu, który rozłazi się po całym spektrum jak wszy po grzebieniu. Jak chcesz basowe słuchawki do 200 zł, które mają lepszą kulturę grania to masz: AKG K518 DJ/LE, Panasonic HTX-7, Sony XB... Pick one ;)

 

A za 200 zł można dostać Beatsy "oryginalnie zapakowane" i co jest najzabawniejsze to fakt, że podróby nie grają gorzej od oryginałów. :P

Byłem w bułgari a tam sprzedają podróbki wszystkiego więc co drug stragan to solo hd ;D

No i po wybraniu takich najlepiej wykonanych znajomy na zł zapłacił ok 80 po wytargowaniu no i grały lepiej niż oryginał znajomego który miał je kupione w saturnie.

 

AKG K518dj/le dla mnie są do niczego. Sony xb właśnie mam zamiar kupić 500 bo podobno 700 mają lepiej kontrolowany bas przez co wydaje się go mniej.

 

Beats nie mają basu. Mają midbas - i to taki łopoczący jak flaga na wietrze.:

 

attachicon.gifgraphCompare.png

 

Porównanie do słuchawek dla bassheadów.

Nie schodzą basem nisko i pięknie tylko nawalają pustym basem aż czujesz że wibrują i to się niektórym podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasista ? No i że są czarni ? Patrz na ruskich biali a co gdzie nie jesteś za granicą wstydzisz się tego że jesteś podobny do nich. Walmy po stereotypach, wrzucajmy wszystko do jednego worka. Mam 18 lat a czuję się jak tłumacząc młodszej siostrze że chłopak w rurkach z mniejszymi łydkami od niej nie jest dobrym wyborem. Tym bardziej że jesteś osobą starszą z tego co czytam na forum więc rasistowskie wyjazdy, traktowanie wszystkiego ogólnie i wrzucanie do jednego worka raczej nie przystoi. Robią to zazwyczaj ludzie młodzi którzy nic o świecie nie wiedzą. Nie potrafisz tak samo zrozumieć że dla kogoś beats będą za ten dźwięk lepsze niż cokolwiek co miałeś na głowie i nie ważne czy jest biały czy czarny lub czy lub ma fetysz torcika na klacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności