Skocz do zawartości

Odtwarzacz do Beats by Dre do 200 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie - jak w tytule. Przeglądając różne opinie na pytanie - Jaki odtwarzacz do Beats by Dre? - spotykałem się głównie z odpowiedzią - Sprzedaj te słuchawki i kup porządny zestaw odtwarzacz + lepsze słuchawki. Zrobiłbym tak pewnie, gdyby to nie był prezent. Właściwie bez okazji, bo znajomy kupił je z ciekawości po czym stwierdził, że nie zadowalają go, zmienił na inne, a te oddał mi.

Myślałem o kupnie SanDisk Sansa Clip, ale nie wiem, czy będzie on kompatybilny z tymi słuchawkami. Od razu mówię, że nie znam się na tym, ale mają one na Minijacku 3 paski (chyba podobnie mają słuchawki od iPodów) podczas, gdy zwykłe mają 2 paski. Pewnie dlatego moja Nokia ich nie obsługuje (lub dlatego, że mają ten kabel z przyciskami do regulacji głośności etc.). Proszę o propozycje.

 

#edit

Model to Solo HD.

Edytowane przez Jovs2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, napisze Ci wiec, rade o jaka prosisz.

 

Dzisiaj w Tesco, widzialem swietne grajki, za 39,90. Do zludzenia przypominaly iPoda Nano. To jak graly nie ma znaczenia, bo cokolwiek podepniesz do tych sluchawek bedzie gralo tak samo.

 

A sluchawek nie powinienes sprzedawac, bo zachwile ich nabywca bedzie nam zadawal genialne pytania dotyczace jego zakupu... Lepiej to zakop w lesie i zapomnij miejsce.

 

Pozdrawiam

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dowiedzieć się jaki odtwarzacz będzie kompatybilny z tymi słuchawkami.

 

...To jak graly nie ma znaczenia, bo cokolwiek podepniesz do tych sluchawek bedzie gralo tak samo...

 

Nie zależy mi na, jak to nazwał ten pan wyżej, „lansie”. Po prostu takie słuchawki dostałem i szukam odtwarzacza, tyle.

Niestety widzę, że jedyne czego można się tutaj dowiedzieć to...

 

Lepiej to zakop w lesie i zapomnij miejsce.

 

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz pytanie, wymagasz odpowiedzi, troche wysilku z naszej strony. Sam jednak nic nie zrobisz zeby poszukac. Lepiej zapytac, przeciez ktos w koncu nie wytrzyma i odpowie. Tyle ze o bitsach juz tyle tematow bylo na forum, ze wyczerpaly kazdy mozliwy problem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie - jak w tytule. Przeglądając różne opinie na pytanie - Jaki odtwarzacz do Beats by Dre? - spotykałem się głównie z odpowiedzią - Sprzedaj te słuchawki i kup porządny zestaw odtwarzacz + lepsze słuchawki. Zrobiłbym tak pewnie, gdyby to nie był prezent. Właściwie bez okazji, bo znajomy kupił je z ciekawości po czym stwierdził, że nie zadowalają go, zmienił na inne, a te oddał mi.

Myślałem o kupnie SanDisk Sansa Clip, ale nie wiem, czy będzie on kompatybilny z tymi słuchawkami. Od razu mówię, że nie znam się na tym, ale mają one na Minijacku 3 paski (chyba podobnie mają słuchawki od iPodów) podczas, gdy zwykłe mają 2 paski. Pewnie dlatego moja Nokia ich nie obsługuje (lub dlatego, że mają ten kabel z przyciskami do regulacji głośności etc.). Proszę o propozycje.

 

#edit

Model to Solo HD.

Sprawę z prezentem bym zrozumiał, w przypadku gdyby ktoś się wykosztował i chciał Ci sprawić radość. Ale stary... Kumpel Ci dał bo jemu się nie podobały? Żaden z tego prezent :D Bo dając komuś prezent, chcesz mu sprawić radość a nie pozbyć się czegoś czego nie potrzebujesz. Nie wiem jaki to jest model, ale jeżeli są oryginalne to za Solo już byś dostał jakieś 400zł i wtedy możesz myśleć o zakupie czegoś lepszego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie źle ująłem temat z tym prezentem. Znajomy po prostu ma jakieś wymagania, których ja nie mam. Zaczął rozmowę, że ma zamiar jakieś tam słuchawki sobie kupować i zapytał jakich ja używam, po czym zaproponował te, bo skoro jemu nie odpowiadają i tylko leżą w pudełku to stwierdził, że komuś mogą się przydać. Chciałem uniknąć pisania tych szczegółów, ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ironią czy bez, Fatso ma rację, przykrą ale ma. Brzmieniowo nie ma różnicy do czego podłączysz. Clipek będzie spoko, mały, poręczny, wygodny w obsłudze, a kiedyś kupisz nieźle grające słuchawki i z będziesz miał miły dla ucha, nie za drogi duecik, jak zabraknie pamięci dokupisz kartę microSD i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dopełnij sobie set osiedlowego lansera i kup IPhone'a. Gwarantowane 100% lansu.

 

touch 1/2 styknie. cenowo się wyrobi, a apple to apple, będzie lans na dzielni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie głupi, w stanach mówią stupid.

 

Kupi taczke 1g w kasie sie zmiescisz, gra to tez fajnie. I nie licz na poradę od starych pierdziochów, bo maja klapki na oczach.

Pozdrawiam!
Was też...

 

//Opanuj się i skończ obrażać innych użytkowników. Na razie ostrzeżenie, następnym razem ban.



Gdzie chłopcze widzisz obrażanie?

Edytowane przez MrSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy wielki baner : w sprawach Monster Beats i Beats by Doktor Dreszcz nie doradzamy ! I będzie spokój. Jeszcze można by z automatu wycinać te nazwy jak to słynne słowo brzydkie... czyli .. no wiadomo które.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to, że macie rację to jedno, ale ciśnięcie jest bez sensu. Ja rozumiem że macie znaczne lepsze sprzęty, ale chłopak dostał, skoro mu się podobają - MA DO TEGO PRAWO, JEGO SŁUCH.

Od siebie polecę Clipa+. Takie neutralne, dość równe granie, nawet na OFW ma niezły EQ więc podbijesz/utniesz pasma które chcesz. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, bo nie rozumiem.

 

Ktos mnie pyta o zdanie, ja je wyrazam. Jemu sie nie podoba wiec mnie obraza, i to ja jestem winny ?

 

Komus sie cos z glowa porobilo. Chcesz samych dobrych opinii to pytaj na myapple. Chce rzeczowej odpowiedzi, to taka dostajesz, i nie obrazaj sie, ze na forum o DOBRYCHsluchawkach ktos pojechal beatsy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, bo nie rozumiem.

 

Ktos mnie pyta o zdanie, ja je wyrazam. Jemu sie nie podoba wiec mnie obraza, i to ja jestem winny ?

 

Komus sie cos z glowa porobilo. Chcesz samych dobrych opinii to pytaj na myapple. Chce rzeczowej odpowiedzi, to taka dostajesz, i nie obrazaj sie, ze na forum o DOBRYCHsluchawkach ktos pojechal beatsy.

Fatso - to czas, żebyś zrozumiał :D Ja już narobiłem tyle takich doświadczeń jak Ty, że przyjąłem ten fakt do wiadomości. 95% ludzi przyjmuje krytykę jako złośliwość. Jak jeszcze do tego dołożysz trochę ironii to w ogóle ostatni cham z Ciebie...

 

A co do tematu - Po pierwsze - kolega nigdzie nie napisał, że wielbi te słuchawki. Wiemy tylko, że je dostał. Fatso miał rację, wybór player'a nie ma znaczenia. Ja dodam tylko, że znaczenie ma jak już awaryjność/funkcjonalność/czas pracy na baterii i pod tym względem powinniśmy doradzić coś ciekawego. Ale ciężko coś doradzić bo nie wiemy jakiego to ma być rozmiaru.

 

Jeżeli wystąpiłby problem z kompatybilnością kabla dołączonego do nich to zawsze można dokupić przejściówkę Fiio LU1/LU2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie spinać. Jak dźwiękowo koledze autorowi beatsy się podobają i chce się trochę 'polansować' to najlepszym wyborem z wiadomych powodów będzie sprzęt od apple. Ewentualnie może kolega ma jakiegoś nowszego smartfona? Teraz większość gra ponoć nieźle, a nawet i dobrze, więc może nie trzeba będzie grajka osobnego kupować. Kolejna sprawa, oryginalne beatsy to drogie słuchawki, więc warto by było rozważyć ich sprzedaż oraz ewentualny zakup podróbek, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie, a i grają nie gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności