Skocz do zawartości

Modele OEM Superlux, Takstar i ISK


rhalf

Rekomendowane odpowiedzi

Z wyglądu kojarzą mi się z Sony MDR-V700.

 

A te jakby jakieś znane ;)

http://www.aliexpress.com/item/Bingo-B-910-M-headset-music-earphone-headset-HIFI-headphones-3-5mm-6-3mm-dual/1879080886.html

Edytowane przez Inszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest klon Sony MDR-V700DJ. Swego czasu było mnóstwo podróbek tego modelu, więc pewnie chcą wykorzystać formy, które na ta potrzebę zrobili. Nawet im wyszły lepiej pod względem trwałości (w V700 pękają tulejki obrotowe muszli), bo zastosowali mniej sztywny plastik i się odkształca w czasie użytkowania zamiast pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Bingo, czy Bingle, co za różnica :D. No tych Hi2050/PRO80 zaczyna się mnożyć kolonów niczym HD681 :P

To jest klon Sony MDR-V700DJ. Swego czasu było mnóstwo podróbek tego modelu, więc pewnie chcą wykorzystać formy, które na ta potrzebę zrobili. Nawet im wyszły lepiej pod względem trwałości (w V700 pękają tulejki obrotowe muszli), bo zastosowali mniej sztywny plastik i się odkształca w czasie użytkowania zamiast pękać.

Coś podobnego! Kolejny przykład trwalszego klonu? Czyli jak walnie Sony, to można mieć części zamienne za 63 zł (najniższa cena, za jaką je znalazłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Bingo! Kupuj :D

 

A zerknijcie z kolei na to:

http://www.conrad.pl/S%C5%82uchawki-DJ-MC-Crypt-DJ-90,-5-30-000-Hz,-107-dB,-do-3,3-m.htm?websale8=conrad&pi=302993&ci=SHOP_AREA_37555_1404012

ktoś coś kojarzy? Parametry wyraźnie piją do MDR V700, ale z kolei pałąk już nie z tego odlewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Coś podobnego! Kolejny przykład trwalszego klonu? Czyli jak walnie Sony, to można mieć części zamienne za 63 zł (najniższa cena, za jaką je znalazłem).

Części jak części - podejrzewam, że uprościli nieco wewnątrz mechanizm składania/obrotu i pewnie też dzięki temu są trwalsze. Cały pałąk to na pewno da rade przełożyć. Z tym, że jest mały szkopuł - V700 są srebrne a nie czarne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takstar DJ-520?

Niby możliwe. Ale parametry całkiem różne. O ile FR to wiadomo, że może być wyssany z palca, o tyle impedancja się tez różni.

 

Generalnie wygląda na to, że to coś z tej grupy:

http://www.takstar.com/en/product/list-11-28

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wczoraj zamowilem dla kolegi wlasnie od tego typa - zobaczymy co przyjdzie

 

 

Pewnie murzyn w worku :lol:

 

A ja się zastanawiałem kto z forum mógł kupić, bo flagę w orderach widać :) A***n M. no tak :)

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj zamowilem dla kolegi wlasnie od tego typa - zobaczymy co przyjdzie

Pewnie murzyn w worku :lol:

 

A ja się zastanawiałem kto z forum mógł kupić, bo flagę w orderach widać :) A***n M. no tak :)

Mam juz nr paki do sledzenia z koncowka NL (jeszcze nieaktywny) - czyzby szly z magazynu w Holandii? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też je kupiłem dla kolegi, M***z S. to ja :P Wysyłka NL Post - najlepsza możliwa opcja z Chin bo paczka idzie dosyć szybko (Chiny->Holandia->Polska) plus znikome szanse na dodatkowe opłaty. Miałem wysyłany tym telefon.

Tyle że u mnie trochę nieświadomie - w tytule aukcji było Takstar i z takim przekonaniem je kupiłem, dopiero po zakupie zwróciłem uwagę na zdjęcia. Też czekam zobaczyć co przyjdzie, najwyżej jak okażą się jakieś cienkie to otworzę spór o częściowy zwrot kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby to były "V2" bo w opisie jest spring cable, a poza tym foty z kablem prostym są już jako TAKSTAR a nie Transhine :P

one się tylko różniły od siebie wielkością pałąka i kablem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. I brakiem walizki, ale z tego co widzę, to Chinole i tak tej walizki nie wysyłają, bo za ciężka.

Ja Wam polecam ISK2011, bo maci i tanio i kabel prosty i większy pałąk :). Tylko grają nieco inaczej, bo bardziej w HD2000 to gra. Ale wygoda - poezja!


Najtańsza wersja Retro DJ EVER :D

http://emidas24.pl/p/1544/20984/razer-adaro-music-amp-gaming-headphones-black-sluchawki.html

Edytowane przez 1313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności