Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Najlepsze słuchawki do 70 zł


Rekomendowane odpowiedzi

A białe, z mikrofonem w tej cenie jakie polecacie? Moje zestawowe(dołączone do telefonu) się rozsypały. Poza nimi mam tylko nauszne Senki HD202, których brzmienie mi odpowiada. Nie mam wielkich wymagań, chce po prostu poprawnie grające słuchawki.

Patrzyłem te Awei, ale nie ma chyba wersji białej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy!

Jak widać jestem świeżak:)

Potrzebuje porady, chciałbym nabyć jakieś słuchawki dokanałowe, trochę czytałem ze chińskie dają rade. Będę naprawdę szczęśliwy jak uda mi się kupić dobre doki za 100zł,im mniej tym lepiej.

Typerów nie mam zdaje sie na was, nie boje się wysyłki od chińczyka kupuje od nich już od kilku lat.

 

Moje doświadczenie na temat słuchawek jest ubogie ale kupując swoje domowe nie zrobiłem tego pochopnie, wybrałem sie do sklepu ze swoją płytą na odsłuch w brew pozorom wybrałem Audio-Technica ATH-T400 gdzie wszyscy na forum pisali o Senkach czy AKG a nikt nie wspomniał o tej firmie.

 

Wracając do tematu, słucham muzyki elektronicznej tylko i wyłącznie, np: Deadmau5, Hardwell, Dash Berlin, Above & Beyond, itd...

Fajnie jak słuchawki miały by wyrazisty basik na tym głównie mi zależy. nie jestem bardzo wymagający, ma walić basem to jest na pierwszym miejscu!:)

Muzyki będę słuchał na HTC ONE X, jestem pod wrażeniem jak ten tel gra! Potrafi napędzić domowe ATH-T400 tak że czacha dymi! :)

 

Czekam na propozycje.

 

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awei es 300m powinny ładnie walić basem we awei es q3. Sa na focalprice chyba lub na dealextreme.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem recenzje i chyba się na nie zdecyduje Awei es 300m , masz może jakaś alternatywę jeszcze jakiegoś innego producenta. Za tą cenę to wezmę 2 pary, zobaczę które bardziej mi odpowiadają i je zostawię.

Dotychczas słuchałem dokanałowych tylko MH650 jak myślicie wasze propozycje zagrają lepiej? Pytam bo jestem zielony :)

Edytowane przez Teti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej PNY, potem Awei ES400, ES300, Q5, ES500.W Twoim poście tak na oko to Q5, chyba tutaj Epki, potem Q3, alphy i ES800m. O reszcie się nie wypowiem.Najlepszy moim zdaniem ES500. Najsłabszy w epkach i Q5.

Które z PNY grają największym basem? Na DX są tylko dwa rodzaje. żadnych recenzji nie mogę znaleźć. Kupiłem już trzysetki Awei.

 

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na razie z tanich słuchawek tak od 19.99zł do 45zł to nie ma lepszych od Vivanco Aircoustc WOOD series.
WOOD%20series.PNG

Wykananie na poziomie ja za tę cenę choć kabelek cieniutki. Każdy model prezentuje nieco inne brzmienie, jak w opisie, a w praktyce to każde faworyzują inne pasmo niskie, średnie lub wysokie. Ja sobie zostawiłe z tych trzech Cherry Tree. ^_^
Co prawda model sprzed chyba 2 lat ale nadal dostać można. ;)

A tu reszta ich oferty z tamtego okresu. Nie wiem czy wciąż aktualna.
http://www.vivanco.com/vivanco/homepage/en/downloads/catalogs/aircoustic-by-Vivanco/2011/aircoustic-Folder2010_UK_new_opt.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie że dokładnie tak, lakierowane drewnienko z metalowym rdzeniem i na to średnio twarde fajniutkie silikonowe tipsy
w 3 rozmiarach, a całowść w woreczku. :)

PS - Prferuje noszenie ich Over The Ear bo ofekt mikrofonowy zupełnie im znika. ^_^

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności