Skocz do zawartości

Wiek a noszenie nauszników na zewnątrz


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chodziłem w hd681, hd668, hi2050

 

Ja tam widzę masę ludzi która nie może się cieszyć swoją pasują lub całkowicie jej nie mają. Żal mi ich.

Gdy tylko zrobi się cieplej douszne ustąpią nausznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może tylko na pewno :). Słuchawki T50p nie tylko łądne ale i dobre. Szczególnie po rekablingu w Mp3store sekcja Breslau.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę w orto w obudowach ATH-ESW10 i nie czuję się dziwnie.

 

Gdy tylko zrobi się cieplej douszne ustąpią nausznym.

U mnie jest dokładnie odwrotnie :)

Bo ja tylko z welurem, skóro podobnych nie trawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 42 lata maksymalna wielkość dla mnie to K518 w większych zwracam uwagę i padają komentarze w stylu "stary i głupi" . Powinienem to zlać, ale wolę założyć mniejsze słuchawki. Zresztą nie wiele jest dużych słuchaw w których wybrałbym się na miasto.

 

Na codzień korzystam z DTX501p, Phiaton MS400 plus doki, dodatkowo jeszcze KSC75 ale to na rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na młodych niektórzy patrzą krzywo jak w dużych słuchawkach idą....ale czym się tu przejmować? tak jak już ktoś wspomniał "słuchawki mają tobie pasować". I ja mam takie zdanie:) teraz większość ze słuchawkami na uszach chodzi (małe czy duże) bo taka moda;P a kiedyś pamietam do szkoły ze słuchawkami i discmanem/walkmanem szedłem to byłem dziwny dla niektórych, bo po co mi to;P nigdy nie patrze na to co inni uważają o moich słuchawkach;D bo ja je mam dla siebie:)

Edytowane przez slp555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich co uważają ze muzyka jest tylko dla młodych a słuchawki to zbędny wydatek uznał bym za ciemnogórd

Bo istnieje coś wiecej niż je...cie basem aż szare komórki przemieszczają się w wyniku ciśnienia akustycznego.

 

Właśnie ludzie powyżej 40 z pasją jak rockmeni to chyba jedni z najszczęśliwszych ludzi jakich widziałem. Są jacy sa i słuchają dla siebie nie zwracając uwagi na to kto co mówi o nich.

 

A po rozum do głowy powinni pójść młodzi słuchający z telefonu w miejscu publicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wycieczkę na zachód, widok pani lub pana w wieku około 60 lat w nausznikach... bezcenny. Połowa ludzi bez względu na wiek ma na/w uszach słuchawki, można się pozbyć kompleksów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku coraz więcej ludzi coś nosi i nikt się nie dziwi. Podejrzewam,że większe zdumienie wywołam kiedy wyjmę zestaw DAP+AMP niż moje sluchawki, jakie by nie były...

 

W tramwaju ostatnio słuchałem metalu przez gościa Betsy. Wszystko było słychać na zewnątrz.

 

A teraz nieco historii i filozofii. Jestem z pokolenia, które zaczęło używać walkmanów kasetowych. Mój to byłą japońska Kasuga (2 WY słuchawkowe) z Chin.

Sądzę,że to pokolenie przywykło do noszenia muzyki ze sobą. Technologia nie ma znaczenia, byle była muzyka. Starsi (jak moja Mama) słuchali i słuchają muzyki ale w domu, nie mają nawyku "noszenia" jej ze sobą.

 

Rozkwit przenośnej muzyki to jednak zasługa wielofunkcyjnych telefonów. Telefon ma każdy, większość słucha na telefonie.. Na stockowych dousznych.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na http://www.sennheiser.com.pl/sluchawki-przenosne-nauszne-sennheiser-momentum.html

Przecież one wyglądają jak stworzone dla jakiegoś biznesmena po 40 (co nie znaczy że sam bym w nich nie chodził :P)

Imho zależy jak się czujesz, bo też trochę dziwnie wyglądał by gościu w garniturze i w beatsach. Ja osobiście jednak preferuję dyskretne doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 42 lata maksymalna wielkość dla mnie to K518 w większych zwracam uwagę i padają komentarze w stylu "stary i głupi" . Powinienem to zlać, ale wolę założyć mniejsze słuchawki. Zresztą nie wiele jest dużych słuchaw w których wybrałbym się na miasto.

 

Na codzień korzystam z DTX501p, Phiaton MS400 plus doki, dodatkowo jeszcze KSC75 ale to na rower.

Eeetam. Ostatnio po****dłem na zdrowiu i wylądowałem na kilka dni w szpitalu. Jak wiadomo w szpitalu nie ma za bardzo co robić, więc zażyczyłem sobie aby mi przywieźli grajka i słuchawki. Żeby nie rzucać się w oczy słuchałem na SM P30, których do tej pory używałem tylko przy dojazdach pociągami do pracy. Jednak w zaciszu szpitalnym mocno dawały się we znaki ich wady i braki dźwiękowe, więc zamieniłem je na L1. Gdy na nich słuchałem to przyszedł lekarz na salę i się na mnie dziwnie popatrzył to mu szybko odpowiedziałem, że stosuję muzykoterapię :-D. Generalnie, żeby nie robić sobie obciachu to słuchałem na nich popołudniami i wieczorem ;)

Edytowane przez kartonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat cenię sobie wygodę i kompaktowość, więc chodzę po mieście z T9 i AKG K519 - nic większego nie wezmę, bo się źle czuję z klamotami w kieszeni i czymś dużym na głowie, co może mi spaść i co trudno spakować do torby czy plecaka.

 

Nie mam jeszcze trzydziestki, ale generalnie sądzę, że granica powinna być na dole,niż u góry tj. nastolatki nie powinny latać ze sprzętem, bo mają większą szansę zostać ograbionym niż ktoś dorosły. A jak ktoś ma 60 lat i chodzi ze słuchawkami (chociaż nikogo takiego nie widziałem, ale chciałbym) to tylko znaczy, że lubi muzykę - i dobrze dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Krakowie chodzi starszy pan(60 lat to na pewno ma) z HD600 na uszach, widok ciekawy ale nie zauważyłem aby w tłumie mas ludzi wzbudzał jakieś większe zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dobrać odpowiednio nauszniki i mogą nawet dodawać uroku, nie ważne w jakim wieku.

 

Takie Phiatony pasują i młodemu i mężczyźnie w średnim wieku, a starszy Pan czy Pani wyglądali by w nich na bardzo nowocześnie i postępowo, co tylko dobrze świadczy ;)

 

Doki nie wzbudzają zainteresowania bo większość osób nosi telefoniczne stockowe.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności