Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jestem zainteresowany nowym Dxem no bo w koncu dx100 jako najlepszy dla mnie grajek caly czas ze mna jest. Jakkolwiek nie dziwi mnie to ze przy okazji kolejnych wychodzacych grajkow nie trafilo sie nic super duper to w przypadku ibasso z uwagi na doswiadczenie z dx100 jest duza szansa ze bedzie wypas - choc dx90 byl dla mnie sredni (fakt faktem sluchalem go tylko z pierwszymi softami). A jeszcze jedno zastrzezenie, zeby doswiadczyc to cos w dx100 trzeba miec odpowiednie sluchawki, nie chodzi o ich cene bo nawet inne high-endowe customy nie pokazywaly tego co moze dac dx100.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guys jestem złym adresem do poadania tych słuchawek bo ja słuchałem jedynie customów. pośród customów to to coś dają spiral ear 5way ref (bo takie mam). np. custom art harmony 8 pro nie dawały tego czegoś. tego czegoś nie było również przy połączeniu 5ways z hifimanem 901 (karty: zwykła, balanced, iem, minibox).

maciux pożyczał kiedyś ode mnie dx100 i rozmawiałem z nim o tym czymś (głównie chodzi o wrażenie "wielkości instrumentów" które nie ma nic wspólnego z wielkością sceny) więc może on mógłby podać słuchawy nauszne które taki efekt z dx100 dawały, ja w zakresie słuchaw nausznych nie pomogę.

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dx90 na pierwszych softach niczym się nie wyróżniał, owszem był dobry ale żadna rewala w porównaniu do imoda czy fiio x5 v1 - of course IMO

Ale bierze Kolega pod uwagę, że jednak wiele się zmieniło od tych pierwszych softów? A ten ostatni jest na tyle dobry, że wrzucił 90-tkę do fatsowej top 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, będzie grubo!

 

Z fb:

 

The finished DX200! All CNC and the highest quality parts.

- Dual SABRE ES9028PRO DAC Chips.
- Bit for Bit Playback, Support up to 32bit/384kHz.
- Support of Native DSD up to 512x.
- XMOS USB Receiver with Thesycon USB Audio Driver, Easy to use USB DAC.
- Dual Accusilicon ultra low phase noise oscillators.
- 4.2" IPS Screen (768*1280) with Capacitive Touch Panel, Bonded by OCA.
- Mini Optical Output and Mini Coaxial Output.
- 8-core CPU.
- 2GB LPDDR3.
- 64G of internal memory.
- 5G wifi and Bluetooth4.0.
- Patented user exchangeable AMP card.
- Three Physical Buttons (Previous, Play/Pauses, Next).
- 150-Steps Digital Volume Control.
- Audio Formats Supported: APE, FLAC, WAV, WMA, AAC, ALAC, AIFF, OGG, MP3, DFF, DSF, DXD.
- Support for M3U Playlist
- 4400mAh 3.8V Li-Polymer battery (Play time vary with AMP card)
- Micro SD card slot for expanded memory.

Edytowane przez Suszec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na ile wycenili to cudo ;)

 

Stawiam, że będzie chodził w cenie topowych hifimanów. Chyba, że oszaleją i ceny będą wygrzebywać z przedziałka jak goście z Astell&Kern.

 

Czy ten Sabre ES9028PRO to stacjonarna kość?

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stacjonarna, środkowa w obecnej ofercie sabrów.

 

Aha...A takie dwie stacjonarki, plus spory ekran, łajfaje i blututy, nie będą żarły baterii jak opętane?

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak stacjonarna, środkowa w obecnej ofercie sabrów.

Aha...A takie dwie stacjonarki, plus spory ekran, łajfaje i blututy, nie będą żarły baterii jak opętane?

Będą. Dopracowują oprogramowanie, dlatego tyle czekamy. Stawiam na 8-10h.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak stacjonarna, środkowa w obecnej ofercie sabrów.

Aha...A takie dwie stacjonarki, plus spory ekran, łajfaje i blututy, nie będą żarły baterii jak opętane?

Będą. Dopracowują oprogramowanie, dlatego tyle czekamy. Stawiam na 8-10h.

 

 

8-10 godzin? Przy takich kościach i wzmacniaczu? W dx 90 bateria mi trzyma w okolicach 8 godzin (raczej "do 8 godzin"), a tam jest jednak kość mobilna, mały ekran i brak wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności