Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe... iBasso milczy odnośnie specyfikacji i wszystkiego w sumie. Tylko wygląd mniej więcej znamy. Nawet nie wiadomo na co czekać :D

Chciałbym znaleźć w tym grajku idealnego kompana do H8P i już zostać z nim na dłużej, ale jak iBasso cokolwiek spieprzy to poszukiwania będą trwały dalej niestety.

Cenowo to jednak obstawiam raczej opcję "rozsądne wycenienie", bo taka jest ogólna polityka cenowa iBasso jak do tej pory. A&K takiej polityki nigdy nie miało i od początku cisnęli z cenami zwalającymi z nóg, a potem poszli już tylko dalej w rejony wręcz absurdalne.

 

@down, Ty też szukasz partnera do H8P? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... iBasso milczy odnośnie specyfikacji i wszystkiego w sumie. Tylko wygląd mniej więcej znamy. Nawet nie wiadomo na co czekać :D

Chciałbym znaleźć w tym grajku idealnego kompana do H8P i już zostać z nim na dłużej, ale jak iBasso cokolwiek spieprzy to poszukiwania będą trwały dalej niestety.

Cenowo to jednak obstawiam raczej opcję "rozsądne wycenienie", bo taka jest ogólna polityka cenowa iBasso jak do tej pory. A&K takiej polityki nigdy nie miało i od początku cisnęli z cenami zwalającymi z nóg, a potem poszli już tylko dalej w rejony wręcz absurdalne.

 

@down, Ty też szukasz partnera do H8P? ;)

Dokłanie na to samo liczę i też poszkuję kompana dla H8P,a słucham w połączeniu z t5g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W skrócie :

 

Znalazłem coś takiego ale dla mnie rosyjskie krzaczki prawie jak chińskie, nwm. o co chodzi może ktoś coś? http://headphones.ua/ibasso/8584-ibasso-dx200.html

 

"Jeszcze kilka dni temu uważaliśmy, że przedstawiany nowy DX200 to jakieś nieudane rendery ale okazało się to prawdą, bowiem "występuje on już w przyrodzie".

I nasza opinia nie jest najlepsza, przynajmniej jeśli chodzi o ergonomię."

 

Więcej tekstu nie ma. To tylko krótka zajawka.

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę numerek 1.

Moim zdaniem cena będzie wyższa niż X7. Strzelam w coś około 1099$. Ale trzeba iBasso przyznać, że wyglądem poszaleli. Perfidna zrzyna od AK.

Numer 2 (opcja z ostrymi, mocno zarysowanymi krawędziami i odstającym potencjometrem) faktycznie wygląda bardzo "Akaczowo", ale jednocześnie też mimo wszystko najbardziej przyciąga wzrok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja poproszę numerek 1.

Moim zdaniem cena będzie wyższa niż X7. Strzelam w coś około 1099$. Ale trzeba iBasso przyznać, że wyglądem poszaleli. Perfidna zrzyna od AK.

Numer 2 (opcja z ostrymi, mocno zarysowanymi krawędziami i odstającym potencjometrem) faktycznie wygląda bardzo "Akaczowo", ale jednocześnie też mimo wszystko najbardziej przyciąga wzrok :)

 

Jak pierwszy raz popatrzyłem na rendery to też bym wybrał nr 2 ale już na fotach na żywo nie wyglądał dla mnie tak ładnie. Widać rzeczywiście najlepiej by było jakby dali wszystkie trzy wersje do obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tam do środka wpakują. Jeśli to godny następca ES9018 to może zaimplementują.

http://www.esstech.com/files/7414/5193/1716/ES9038PRO_Product_brief_121715.pdf

 

...mój głos na nr.3

Edytowane przez Yamdit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności