Skocz do zawartości

AudioQuest NightHawk


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, chico99 napisał:

A ktoś testował ten krótki i cienki od starych NH?

 

Ja tak. Działa :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Kabelek bardzo fajny, tylko zbyt się plącze. No i nawet ja, przy moim niesłyszeniu kabli, przyznam, że coś tak cienkiego chyba nie będzie grać dobrze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

 Z miejsca odrzuciłem go do szafy.

Nie rób nic na wiarę. Sprawdź go.

Trochę ubarwiłem z tym "ciulowo", żeby podkreślić moje "znafstwo".

Serio to jest po prostu trochę słabszy (mdły jest znaczy) od głównego; ale w audio to dużo.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audionanik napisał:

Nie rób nic na wiarę. Sprawdź go.

Trochę ubarwiłem z tym "ciulowo", żeby podkreślić moje "znafstwo".

Serio to jest po prostu trochę słabszy (mdły jest znaczy) od głównego; ale w audio to dużo.

 

Ale tylko trochę, " Gra ciulowo, po prostu trochę słabszy od głównego" :P

 

A nie, nie odrzuciłem go jak przyszły NH, na start zabrałem się za łamliwego bata.

A teraz temat już trochę ogarnięty to chcę do niego wrócić.

Choć komicznie wyglądają hawki z tą sznurówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę miał wszystkich kabli, bo nie będę miał stockowego od Hawków Wood, na którym i tak mi specjalnie nie zależy ?

 

Teraz czekam na odpowiedź od AQ, czy da radę kupić opaskę pałąka, żebym mógł do kupy z nowymi hybrydami mógł poonanizować swoje poczucie estetyki i pedantyzm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Vaiet napisał:

Nie będę miał wszystkich kabli, bo nie będę miał stockowego od Hawków Wood, na którym i tak mi specjalnie nie zależy ?

 

Teraz czekam na odpowiedź od AQ, czy da radę kupić opaskę pałąka, żebym mógł do kupy z nowymi hybrydami mógł poonanizować swoje poczucie estetyki i pedantyzm :D

 

Przy Twoich zasobach własnych , AQ musi traktować Cię poważnie, jako poważny konsument ich produktów, możesz im dyktować warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, chico99 napisał:

 

Przy Twoich zasobach własnych , AQ musi traktować Cię poważnie, jako poważny konsument ich produktów, możesz im dyktować warunki.

Bez przesady. Wystarczy, że znajdą opaskę i nie będzie kosztować 150 dolców, bo wtedy ich zwyczajnie wyśmieję.

 

Przy okazji - jakieś macie środki do konserwacji skóry? Takie, którymi można byłoby zakonserwować zarówno kuferek jak i opaskę pałąka? Zapewne są jakieś olejki lub impregnaty, ale nie wiem szczerze mówiąc, za czym się rozglądać. Pastować to ja tego nie zamierzam, więc za wszelkie "mądre" rady serdecznie z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem do Drewniaków proteinki, podłączyłem Węża, odpaliłem z DX150... i jasny czort... To jest TO. Wiadomo, hybrydy które mam są już mocno ugniecione, do tego welurek z wnętrza zszedł, ale to jak teraz grają to jest magia!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie słucham na HNC Melody Gardot - płyty : Currency of Man... jak to brzmi... to chyba płyta stworzona dla tych nauszników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrzeliło mnie z kapcioszków, bo to, co tu się dzieje, to jest jakaś rozwałka totalna. Synapsy się palą, do cholery xD Zachwycam się, bo może i są lepiej grające nauszniki, ale Jaszczombki mają w sobie MOC ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Wystrzeliło mnie z kapcioszków, bo to, co tu się dzieje, to jest jakaś rozwałka totalna. Synapsy się palą, do cholery xD Zachwycam się, bo może i są lepiej grające nauszniki, ale Jaszczombki mają w sobie MOC ❤️

 

@Vaiet to w końcu sowy czy jastrzębie ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności