Skocz do zawartości

Fatso

Rekomendowane odpowiedzi

Poraz kolejny w tym miesiącu odwiedziłem Miłosza. Tym razem opuściłem go z FCL2 oraz nowym kabelkiem w TS671 (tak, magiczny kabelek SWS ;) )

Dodatkowo na kablu od żelazka Miłosz wykonał dla mnie IC pod swojego ampa:)

dzięki!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem FCL I, a wrócił do mnie FCL II - a miałem poprawić sobie tylko budę :D Cóż, trochę jak zwykle pomarudziłem (tu zaznaczam, że to nie problem z samym sprzętem, a raczej moją mentalnością), ale ostatecznie jestem mega kontent z transakcji. Dlatego też dzięki za cierpliwość i polecam!

 

 

Róbcie upgrady z FCL I do II, bo warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no upgrade z I do II "doda Ci skrzydeł" :D

 

Co prawda ja nie robiłem upgrade tylko dostałem do odsłuchu "jedynkę", a za kilka dni dojechała "dwójka".

Nie jestem zbytnio osłuchany, ale nie miałem wątpliwości co u mnie zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radze zaczynać robić interesów z tym gościem. Sprzeda, kupi, zamieni sie, poskłada wzmacniacz, przyjmie do domu jak swojego i doradzi, a potem jeszcze będzie chciał rozpocząć współpracę. A na dodatek można nie używać przy tym gotówki. Jak raz zaczniecie z nim handlować, to nie skonczycie, ostrzegam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radze zaczynać robić interesów z tym gościem. Sprzeda, kupi, zamieni sie, poskłada wzmacniacz, przyjmie do domu jak swojego i doradzi, a potem jeszcze będzie chciał rozpocząć współpracę. A na dodatek można nie używać przy tym gotówki. Jak raz zaczniecie z nim handlować, to nie skonczycie, ostrzegam!

Sporo w tym przesady, ale i tak dziękuję za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafi wywrócić do góry kołami cały światopogląd. Zanim zdążysz się pozbierać zrobi to po raz kolejny. Na koniec zostaniesz z czymś, o czym wcześniej nawet nie śmiałbyś marzyć. Do tego to wyjątkowo kiepski biznesmen - ubija interes w taki sposób, że klient ma wyrzuty sumienia. Jeśli chodzi o zapewnianie dobrego audio w naszych domach Miłosza śmiało można nazwać słuchawkowym odpowiednikiem WOŚP. Z tą różnicą, że gdyby WOŚP działał tak sprawnie i sam robił sprzęt, wówczas mielibyśmy już komory odmładzające w każdej wiosce w kraju.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem Miłoszowi lampy, które sam wcześniej od niego kupiłem, w dodatku zapłacił mi więcej, niż ja jemu - z takim podejściem nie wróżę mu zbicia majątku na audio, bo @Fatso dba o interes klienta, przedkładając go ponad swój. Czasem go nie rozumiem albo się nie zgadzamy, ale to "swój chłop" i tak już pozostanie. Nieustannie polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To znowu ja. ;)

Miłosz zrobił mi wypasiony kabelek do senków Hd600 taki jak chciałem, a do tego kupiłem go po dampingowej cenie.

Podsumowując, kolejny raz polecam usługi kolegi Fasto :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i Ja pochwale kolege Milosza, przesympatyczny gosc, rozmawia sie z nim jak z kumplem od wielu lat, posiada ogrom wiedzy i dzieli sie nia bezinteresownie, kabelek ktory zrobil wywrocil moja muzyczna biblioteke do gory nogami, po prostu opad szczeny (zbieram ja caly czas z podlogi), tak szybko sie mnie nie pozbedzie jeszcze niejedno wspolnie kupimy-sprzedamy-przegadamy. Super "weteran" naszego forum wiecej nam takich potrzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie uczestniczyłem w żadnej transakcji kupna/sprzedaży z Fatso, ale pozwolę sobie napisać, że wprawdzie można się z Fatso nie zgadzać w kwestii oceny brzmienia czegoś (wiadomo - są różne gusta, punkty odniesienia, itd.), ale bardzo podoba mi się jego podejście do drugiego człowieka (jak zadaje mi się mu nawet najdziwniejsze pytanie, to praktycznie zawsze stara się na nie odpowiedzieć).

Edytowane przez wulkan
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz zmodował moje T70 (pady HM5), doradził oczywiście które wybrać. Przedstawił mi też zalety zamiany FCL I na wersję II. I jak zwykle ugościł pięknie, dał posłuchać STAXÓW.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem lampy. Wszystko w bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Chyba wystarczy zwrócić uwagę na ilość pozytywnych komentarzy. To mowi samo za siebie;-) Mam nadzieję ze to nie ostatnia transakcja z Fatso.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz błyskawicznie wykonał dla mnie dyzajnerski i audiofeelski ;) czerwony kabelek do Philips Fidelio L2. Miłosz jak Mściciele z japońskiego serialu - "Zawsze Niezawodny !" .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie dość, że sprzedał mi super wzmacniacz w dobrej cenie, to jeszcze bezinteresownie poprawił FCL'a, którego wziąłem ze sobą. Gdy wspomnę o możliwości posłuchania sprzętów z najwyższej półki, jaka się mi przy okazji przytrafiła, a także o pożyczeniu kabla, to zrobi się już cholernie słodko, ale niestety, tak było. Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem potencjometr z odbiorem osobistym. Jakoś ciężko było znaleźć moment żeby po ten potencjometr podjechać i w końcu Miłosz zlitował się nade mną i wysłał pocztą na swój koszt.

Trochę żałuę, bo fajnie byłoby się spotkać i poznać człowieka osobiście, ale myślę że będzie jeszcze okazja.

Serdecznie pozdrawiam i polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie wkręcił, uwaga na Fatso ;)

 

Znaczy najpierw był FCL I, potem szybciutko FCL II. Od jakieś czasu jest SWS Balanced AMP ( zupełnie zapomniałem się wpisać ) spięty z dacem ( zgadnijcie kogo ? ) ... Fatso, jego wcześniejsza produkcja, można przeczytać w mojej sygnaturce co to. Teraz go zbalansował, poprawił analoga, wyciągnął sygnał, wymienił zasilanie i zamontował gniazda miniXLR.

 

Okazało się przy okazji, że teraz mam tor, który jest jak , cytuję Miłosza : "silnik turbo zamontowany do furmanki ( furmanka - posiadane przeze mnie słuchawki ).

 

Dziś przyszedł sprzęt z ostatecznych poprawek, a razem z nim do odsłuchu coś co nie jest ... furmanką.

Siedzę więc ze szczęką na podłodze i ze słuchawkami SWS na łbie zastanawiając się co z tym fantem zrobić.

 

Ludzie, mówię Wam, uważajcie na Niego :P

 

Nie, no ... dosyć żartów.

 

Super jest.

 

Dzięki Miłosz za wszystko i za możliwość posłuchania tych Twoich "potworów" !

:) :) :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności