Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe rock/metal do 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli...? :D

 

Czyli ja radziłbym jednak posłuchać na własne uszy ;) Ewentualnie, zainwestować w używane, które w razie rozczarowania można sprzedać bez straty...Szczególnie po EP630, gdzie bas rządzi...

 

Porównywałem Tandemy i BsCDD utwór w utwór ;) i badziej mi podchodzą Fischery... Góra BsDD była w niektórych kawałkach (niektórych czyli kilku- nie bijcie ;)) wręcz na granicy sybilizacji... No, ale ja nie przepadam za "wyrazistą" górą...

Porównywałem na biflange (ze starego zbiorowego zamówienia, takie same jak w Head Direct Re2)...HEDy przyszły potem (dzięki ichris ;)), więc to może być powodem róźnic w odbiorze...

Czy tylko ja mam wrażenie, że tipsy dodawane do Tandemów to totalne nieporozumienie ? Zero dopasowania (mimo, że chyba 10 par jest w komplecie)

Edytowane przez nucc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ehh szkoda, że dotarły za późno. No trudno :) Po drugiej przygodzie z Tandem jednak stwierdzam ostatecznie, że bardziej mi pasują Brooksy. Tandem są dla mnie za grzeczne. Brooki nie są agresywne jak FA SB ale czasem potrafią pokazać pazur.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli decydować się na Fishery? Czy jakieś nauszne? Zależy mi na jakości dźwięku :)

 

Jeśli nauszne, to chciałabym, żeby dobrze tłumiły :)

Z nausznych w tej cenie jest wybór: Shure SRH240, Panasonic RP-HTX7 (lepiej brzmią modowane), AKG K518 (też modowane lepsze), JTS HP525, Superlux HD661, Brainwavz HM3. Nie napisałem o CAL bo słabo tłumią jak na zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Czy tylko ja mam wrażenie, że tipsy dodawane do Tandemów to totalne nieporozumienie ? Zero dopasowania (mimo, że chyba 10 par jest w komplecie)

 

to żadna nowość np z etern do użytku nadają się tylko biflange te z tandemów nie są lepsze, szkoda że nie dają takich jak mee czy brainwavz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że tipsy dodawane do Tandemów to totalne nieporozumienie ? Zero dopasowania (mimo, że chyba 10 par jest w komplecie)

 

to żadna nowość np z etern do użytku nadają się tylko biflange te z tandemów nie są lepsze, szkoda że nie dają takich jak mee czy brainwavz

 

Ale do Etern są dodawane tylko 3 pary (z czego akurat te biflangi mi pasują), a do Tandemów cały wór bezużytecznej gumy ;)

A wystarczyłby komplecik HED16...

 

A wracając do tematu , mi rocka dobrze się słuchało na SHURE SE215...Ale nie wiem czy na odtwarzaczu Sony nie będzie "muliło"...

Mocny bas, fajna średnica i troszkę schowana góra...I do tego pancerna budowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś je akord3on? :) A autorce polecam coś w końcu kupić i posłuchać, temat jest bardziej rozbudowany niż inne tego typu. Szok będzie po każdym podanym tu modelu, proponuje zacząć od najtańszego, sprawdzić, zatrzymać lub sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności