Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Beats by Dr. Dre


Rekomendowane odpowiedzi

WGL? Nie znam tej firmy.

 

Kup sobie V-Moda M-80.

 

Świetnie wyglądają i są dobre dźwiękowo:

 

vmoda.jpg

 

Sam je kupię jak gdzieś znajdę.

 

Można przez oficjalną stronę zakupić. Z tego co widzę wysyłają do polski KLIK . Pozostaje jedynie ta cena... Autor tematu wyraźnie zaznaczył, że nie interesuje go nic poza "ociekaniem ******stością" produktów Beats (czy choćby ich podróbek) za jak najniższą cenę. Dlatego wątpię, by oferta V-Moda go interesowała.

 

Trochę tańsze są w Amazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Kilka osób nie wiem, czy nie potrafi czytac o co proszę, czy zamiast pomóc jara się tym "jakich to oni nie mają".

Jestem DJ, zajmuję się muzyką już spory czas. I mam dużo słuchawek chociażby : Denon AH-D2000, AKG K518. I tak powiecie że to badziewie ale to szczegół.

O te słuchawki pytam, bo chcę je kupic. Prawda jest taka ,że mi się podobają i chce ję miec żeby wyjśc w nich na miasto i dobrze wyglądac. Chyba że uważacie że Betas'y wygląd też mają kiepski ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ję miec żeby wyjśc w nich na miasto i dobrze wyglądac

To się wzajemnie wyklucza. ponieważ:

Chyba że uważacie że Betas'y wygląd też mają kiepski ?

Nie mają kiepskiego wyglądu, z punktu widzenia samego projektu, czyli tzw. formy przemysłowej lub jakości wykonania (oryginalne), ale problemem jest to z czym ten wygląd się kojarzy. A nie kojarzy się dobrze i to nie bez powodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie fascynuje dziwne skupisko ludzi będących DJ-ami, albo znających jakiegoś DJ-a i trafiających na to forum. Motyla noga, zawsze gdy rozmowa przebiega źle w temacie doboru słuchawek to nagle ktoś wyskakuje z "jestem DJ i się znam...mam kolegę który jest DJ i on się na tym zna".

To bycie DJ ma jakiś epicki wymiar :P. Ogólnie do kolegi nic nie mam, wyboru nie pochwalam ale szanuje jego wolę. Zawsze może pod muszlami mieć schowane jakieś dobre słuchawki kanałowe.

I w ten sposób Monstery od Rapera będą wreszcie miały zacny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro są podróbki Beatsów, wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce serwisu - ceny od 50 złotych.

Ale jak chce się fajnie (?) wyglądać dzięki słuchawkom, to proponuję podróbki Audio Technica ESW10 lub ESW9. Nadają więcej klasy niż bezguścia.

 

esw9a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy zapewne powstały tylko dla wyglądu. Opieram się na recenzji ludzi, którzy słuchali na nich i podobno szału nie ma. Więc, płacisz praktycznie za makrę Dre, a nie za jakość dźwięku. Śmiało mogę postawić moje akg k181 do rywalizacji z nimi i tak wiem, że wygrają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosunek ceny do jakości? I to nie tylko jakości brzmienia, ale wykonania również. Na pierwszy rzut oka wydają się być dobrze wykonane, ale tylko na pierwszy rzut oka. Przede wszystkim plastik, z którego są wykonane, niemiłosiernie się rysuje, trzeszczy w rekach i ogólnie łatwo jest o wszelkiego rodzaju pęknięcia. Na allegro swojego czasu łatwo było o powystawowe sztuki z zagranicy ze złamanym lub pękniętym pałąkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są ******ste bierz i się lansuj :)

 

co Cię obchodzi zdanie innych ?

Skoro mają służyć do lansu, to zdanie innych jest jedynym kryterium. Choć faktycznie chyba akurat nie trafił w ten target co trzeba. Ale nie wątpię, że na dzielni wśród młodocianych fanów szerokich spodni będą robiły furorę. Oczywiście dopóki nie wyjdzie na jaw, że to podróbki za parę złotych, wtedy to zadziała jak dres Abibasa z czterema paskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie połowa, która piszę, że są do bani, to ich po prostu nie stać na taki sprzęt. Tak je jeździcie dookoła...a z wielu słuchawek które ostatnio słyszałem przy wyborze nowego sprzętu to wygrywał Monster. I choć z bólem stwierdziłem, że to za dużo pieniędzy, to uważam, że grają mocno i świetnie. Ale dla samego lansu bym ich nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie połowa, która piszę, że są do bani, to ich po prostu nie stać na taki sprzęt. Tak je jeździcie dookoła...a z wielu słuchawek które ostatnio słyszałem przy wyborze nowego sprzętu to wygrywał Monster. I choć z bólem stwierdziłem, że to za dużo pieniędzy, to uważam, że grają mocno i świetnie. Ale dla samego lansu bym ich nie kupił.

 

tak zobacz moją sygnaturkę :)

 

nie stać mnie na monstery dlatego tak piszę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K 540, 520;

Senki HD 598, 558, 380.

Senki HD z serii 4** to nawet nie wspomnę.

Denon model 3** i 510 bodajże( nie pamiętam dokładnej nazwy)

I jeszcze jakieś dwa modele sonych których nazw nie pamiętam.

W końcu i tak zakupiłem K 480 NC ze względu na zdalne wyciszanie otoczenia. :)

 

Jak dla mnie połowa, która piszę, że są do bani, to ich po prostu nie stać na taki sprzęt. Tak je jeździcie dookoła...a z wielu słuchawek które ostatnio słyszałem przy wyborze nowego sprzętu to wygrywał Monster. I choć z bólem stwierdziłem, że to za dużo pieniędzy, to uważam, że grają mocno i świetnie. Ale dla samego lansu bym ich nie kupił.

 

tak zobacz moją sygnaturkę :)

 

nie stać mnie na monstery dlatego tak piszę

 

Nie na pisałem wszyscy...ale część na pewno. ;) Po prostu każdy ma swój gust...w necie co chwilę widzę że ktoś pisze, że Monstery to zło itp...a jak spotykam ludzi w realnym świecie i już jest taki temat to jakoś każdy..."jak można narzekać na monstery...bla bla bla"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności