Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Beats by Dr. Dre


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie połowa, która piszę, że są do bani, to ich po prostu nie stać na taki sprzęt. Tak je jeździcie dookoła...a z wielu słuchawek które ostatnio słyszałem przy wyborze nowego sprzętu to wygrywał Monster. I choć z bólem stwierdziłem, że to za dużo pieniędzy, to uważam, że grają mocno i świetnie. Ale dla samego lansu bym ich nie kupił.

 

 

Hahaha nie no padłam po przeczytaniu tych słów!!! No nie stać mnie na monstery, ale co tam, nie jadłam pół roku i je kupiłam, żeby się polansować, a co! A potem kupiłam Westone 4 za 1500zł ale jest lipa, bo lansu brak :(

Szczerze mówiąc, głupszego "argumentu" nie słyszałam. Te słuchawki graja po prostu kiepsko, biorąc pod uwagę to ile kosztują. Jeszcze Studio idzie przeżyć, ale solo grają wręcz tragicznie biorąc pod uwagę, że kosztują koło 700zł.

Edytowane przez pysiaDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie bardzo sobie wyobrażam osobę, która by kupiła Monstery i na nie narzekała. Tu nie chodzi przecież o jakość tylko o wartość dodaną.

 

Nie tyle kupiłam, co dostałam swoje Studio, ale przyznam się bez bicia, że wcześniej kupiłam Solo i jest mi z tego powodu wstyd. I narzekam. Bardzo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który szanujący się DJ założy podróbki?

Który szanujący się DJ założy Beatsy?

Który szanujący się DJ założy podróbki Beatsów?

 

Jeszcze sobie kup:

 

golf_otwarcie.jpeg

 

 

Pasuje do Beatsów idealnie. W sumie do takiego auta powinni dodawać podróbki Beatsów gratis natomiast do oryginalnych Beatsów powinni dodawać gratis takie auto...

Edytowane przez ichris
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pysia jako kobieta powiedz które działają na dziewczyny to sobie kupię na miasto i pewnie jeszcze jakiś ipod nie? :)

 

Mi się najbardziej podobają Phiatony, ale jako, że mieszkasz koło Wawki to koniecznie musisz uderzać w Beatsy - w nich lans gwarantowany! Koniecznie białe, albo lepiej któryś z tych nowych kolorów - pomarańcz? Do tego, jak napisał kolega wyżej, iPhone 4S, biały i najlepiej 64GB i jesteś GOŚĆ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki pysia tylko sobie kupię jakiś klips do paska i koszulka taka biała obcisła nie?

 

Nieeeeeee nos na smyczy, będzie się bardziej w oczy rzucał! Biała koszulka odpada - przecież teraz fiolet w modzie, albo lepiej róż. Do tego spodnie d.u.p.o.ściski i wszystkie małolatki Twoje :D

 

 

 

 

Białe Beatsy chowają się przy tych : http://allegro.pl/mo...2040963901.html

 

Czego to chińczycy nie wymyślą... Ciekawa jestem, czy te słuchawki chociaż przetrwają podróż z Chin w jednym kawałku.

Edytowane przez pysiaDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności