Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Beats by Dr. Dre


Rekomendowane odpowiedzi

@plaskacz - wiem wiem... chodzi mi o to, że nawet największy lanser kiedyś będzie musiał je zdjąć z szyi i schować do plecaka np. na lekcjach upierdliwych nauczycieli, których wkurzy oczojebny kolorek... Wtedy zawiasy pewnie długo nie wytrzymają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na kolory butów - to jednak musisz brać Beatsy białe...

 

 

 

 

 

No i w takim stroju z pewnością wzbudziłbyś sensację na meecie :)

 

ale laseczki mdleją czy nie bo to sprawa najważniejsza ? :)

 

 

imod gra? jaki wzmak?

 

imod gra i prawie tańczy też. Bez wzmaka bo kasy brak :( miałam brać e11 od Ciebie, ale mi wyskoczył nagły wydatek i tak dalej biduję bez wzmaka....

 

A czy laseczki mdleją to musisz sam przetestować. bo ja bym nie mdlała, przykro mi :P

Edytowane przez pysiaDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie przyjdę :)

 

pysia dzięki

 

czarne spodnie białe buty, biały ipod, białe monstery i jest dobrze?

 

 

trzeba było zagadać to bym Ci te e11 dał na raty czy coś :)

 

i tak dostałem gratis a nie używałem

Edytowane przez marcinkiniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to żeście się misiaki kochane rozkręciły. Małe podśmie****ki na temat beatsów przekształciły się w wizualizacje idealnego obrazu, sfrustrowanego nastolatka. No ale nie ma się co dziwić, jeśli nawet DJ (dla wielu ikony "cool,luzu i swawoli") wybierają naszyjniki w kształcie słuchawek.

Edytowane przez PACZANGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyla noga...jak dobrze się nad tym zastanowić to nowe soundmagic p30 i czarne spodnie kupowałem w tym samym momencie.

Wydawało mi się że "upgrade" dźwiękowy, szedł z p30 a to jednak spodnie...hmm...to sugeruje...chwila,nie pomagać mi...to sugeruje że...nowe, markowe ciuchy jonizują "granulki muzyczne" które wytwarzają mikro powłokę studyjną a to,zapisując wzorem...m+u+s+i+c=...nie,nie od nowa...trzynasty apostoł, jak on miał?...ok, to jest niepoliczalne... "jedwabistość" jest zbyt potężna i oczywista :woot: .

Edytowane przez PACZANGA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to jak sobie zaufaliśmy to na przyszłość pytaj i nie myśl :)

 

a jakie masz słuchawki w tej chwili ?

 

jak to byś nie mdlała ? kity mi jakieś wciskasz ? :)

 

Bazuję na Westonach 4 i M50 i póki co wystarcza mi to, chociaż szukam czegoś nausznego bardziej portable bo M50 są krowiaste. Ale najpierw wzmak.

No ja bym nie mdlała, bo jak widzę gościa w białych spodniach i różowej koszulce to prędzej mam ochotę wyjechać do afrykańskiego buszu, niż mdleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności