Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] K540 vs CAL! vs DT235 vs HD380 vs ?


  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie sluchawki do Rocka/Metalu?

    • AKG K540
      23
    • Creative Aurvana Live!
      27
    • Beyerdynamic DT235
      4
    • Sennheiser HD380 Pro
      37
    • Inne
      21


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż ten wątek nie wygaśnie, zawsze ktoś musi go odświeżyć :P

Dlatego one tam pękają, bo ten plastik jest gorszy niż w chińskich zabawkach :lol:

Gdyby te przetworniki wsadzić w jakąś lepszą obudowę to wtedy byłyby zacne sluchawy.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chyba zabiorę CALE na warsztat i spróbuję dorobić do nich pałąk na wzór tego w panasach...

A połamał się, że chcesz zmieniać? Jak tak, to ten poradnik powinien wystarczyć http://forum.mp3store.pl/topic/86043-naprawa-zawiasu-palaka-w-cal/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, rozgladam sie w tej chwili za sluchawkami do domu przede wszystkim pod ps3 i xbox360, dzwiek bedzie szedl z cyfrowego zrodla optykiem do wzmacniacza sluchawkowego astro mixamp 5.8 z funkcja Dolby Headphone surround.

po sprawdzeniu forum i sieci jestem przede wszystkim zainteresowany:

-cal!(obawiam sie ze moga byc troche male, a przez to niewygodne)

-sennheiser hd380

-sennheiser px360

-sony mdr-zx700

-audio technica ath-m40fs

-AKG K540(boje sie o tego cienkiego palonka)

 

w tej chwili jestem w posiadani Sennheiser rs 160, zakupilem je bo byly mi potrzebne czysto grajace sluchawki bezkablowe. swoje zadanie spelniaja znakomicie ale jakosc dzwieku nie satysfakcjonuje mnie, brak im kopa w dolnym pasmie, dlatego szukam teraz czegos co bedzie mialo tez bas.

Edytowane przez basbot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem HD 380 pro i AKG K540. Lepiej grają AKG, ale biorąc pod uwagę ich żenującą jakość wykonania, wolałbym Sennki. Sennki znacznie lepiej tłumią.

Pewnie dlatego, ze sa zamkniete vs. pol-otwarte, wiec zaskoczenia nie ma. Za to AKG maja plusa za wygode, ktorej 380tkom mocno brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem w MM i mialem okazje przetestowac te AKG K540. brzmieniowo bardzo mi sie podobaja, ale po waszych przygodach z palonkiem musze kupic raczej cos innego. w dalszym ciagu zastanawiam sie nad hd380, px360 i astro a40, nie mialem okazji ich przetestowac, ale uzytkownicy na forach pozytywnie sie na ich temat wypowiadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności