Skocz do zawartości

Klub Miłośników Creative Ep-630 :)


GoodBoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiecie może gdzie w Warsazwie można od ręki kupic sennheisery cx300 ??? Musze powiedzieć że allegro mnie zniechceilo , patrzac na komentarze dotyczace oryginalnosci sluchawek...

 

Moze w Media-Markt albo innym Saturnie ??

 

Pozdrawiam

 

W Euro Rtv Agd są. Tyle ze jakies 2 razy drozsze niz EP-630 w Vobisie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis w Vobisie EP-630(dobrze ze w promocji to chociaz nie strace jesli poleca na allegro) i nie wiem co w nich takiego super. Owszem w porownaniu do ep-480 lepiej slychac np. perkusje, ale ogolnie IMO sa gorsze od ep480 glownie ze wzgledu na slabiutki bas:(

Jak je naprawde mocno wcisne w ucho jest lepszy, ale bez przesady...boli i trzeba co chwile dociskac:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że za słabo wciskasz :D Jeśli je dobrze wciśniesz to nie maja prawa wypadać.

 

A mówiąc że w porównaniu z ep-480, 630-stki mają słaby bas - bluźnisz :lol: Maja ogromny zasób basu, czasami nawet za dużo

 

Nie mowie ze wypadaja, tylko ze sie troche wysuwaja i trzeba docisnac.

Spr nie ma na nich zadnego przelacznika wlaczajacego ten "ogromny zasób basu";).

Moze o czym innym myslimy piszac bas:)

 

W kazdym razie na ep480 slychac wyraznie zaznaczony/dominujacy bas a na ep630 gdzies tam sie ledwo zaznacza - choc nie przecze dzwiek jest bogatszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis w Vobisie EP-630(dobrze ze w promocji to chociaz nie strace jesli poleca na allegro) i nie wiem co w nich takiego super. Owszem w porownaniu do ep-480 lepiej slychac np. perkusje, ale ogolnie IMO sa gorsze od ep480 glownie ze wzgledu na slabiutki bas:(

Jak je naprawde mocno wcisne w ucho jest lepszy, ale bez przesady...boli i trzeba co chwile dociskac:((

Masz 3 rozmiary gumek, któryś musi spasować, a basu powinno być w lekkim nadmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! UWAGA ! UWAGA !

 

Wczoraj, tj. 22.10.2006 stałem się posiadaczem słuchawek EP-630. Zakupione w sklepie autoryzowanym Vobis za 79 zł ! ! ! Cena godna polecenia ..... Ale uwaga - Ep-630 = 79 zł a Ep-635 = 159 zł !!!!! Dla mnie to jest szok. Za głupią smyczkę ponad 70 zł. Nie opłaca się.

 

Co do słuchawek - razem z moim E130 = CUDO ! Świetna dynamika i świetna kontrola basu. Wysokie tony - miodek. Po prostu - dają czadu ..... A odizolowanie od świata - bdb. Porównywałem wkładki od Ep-630 i od SanDisk'owych dokanałówek - te od Creative'a są lepsze - i to słychać nawet w dźwięku, nie tylko w izolacji. Polecam każdemu te słuchawki - przenoszą w inny świat i powodują uśmiech twarzy z każdą kolejno włączoną piosenką .... No i polecam Vobis'owy sklep - świetna obsługa :)

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem. 70 za smycz to przegięcie. Ale może tylko ta partia Ep-630 była taka tania. Później mogą znowu podwyższyć. W Saturnie raz była promocja na iRivery T30. 512 MB - 349 zł. 1 GB - 280 zł. Także też powalone. Ale nieraz sklepy naprawdę dziwnie te ceny ustalają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale niskie tony w EP630 wyrywają z butów (a może właściwie wbijają w buty). Jak dla mnie jest ich nawet za dużo. Akruat mam świeże porównanie bo przed momentem zmieniłem słuchawki na domowe (HD201) i jednak wolę te ostatnie, ale na ulicy wyglądałbym lekko dziwiacznie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dzis jestem posiadaczem ep-635, z allegro od sdd polska za 59 zl i jestem zadowolony jak nigdy.. sluchawki naprawde sa potezne i z tym basem to forumowicz przesaaadzil:)aha, sluchalem the plug'ów i doszedlem do wniosku ze te epki to chyba jednak mocniejsze w basie jakby byly...ale pewnie nie umialem ich dobrze wlozyc:D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem od dzis szczesliwym posiadaczem ep-ek. wolalem postawic na 100% pewnosci i pognalem do vobis zwlaszcza ze cena bardzo przystepna. jeden minus jest taki ze dopiero w trzecim salonie mieli sluchawki i to chyba ostatnie bo wyjmowal koles z wystawy. polecam wszystkim te sluchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie czy jesli wkladam do ucha sluchawki z najwiekszymi gumkami, ktore sie zsuwaja na sluchawke to znaczy ze powinienem korzystac z rozmiaru sredniego, czy ze gumki sa jakies trefne?

 

??? Zsuwają się Z słuchawki? Jak tak, to kiedy się zsuwają? Podczas wyciągania? Jak tak, to czujesz wtedy ciśnienie w uchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem od dzis szczesliwym posiadaczem ep-ek. wolalem postawic na 100% pewnosci i pognalem do vobis zwlaszcza ze cena bardzo przystepna. jeden minus jest taki ze dopiero w trzecim salonie mieli sluchawki i to chyba ostatnie bo wyjmowal koles z wystawy. polecam wszystkim te sluchawki.

 

Cena jest OKI! Jak widać to jest jeden z najlepiej sprzedajacych cie Creativów. W Vobisie w Nowym Sączu też ich brakło i niestety czekam na dostawe do czwartku. Widze ze dużo ludzi je ma i je poleca więc sam sobie takie musze kupić. Miał bym je juz dzisiaj ale w Vobisie się skończyły, już nawet 635 nie bylo :/

 

Już mam dość ep-180, które ostatnio naprawialem i jak narazie działaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie doszły ep-635 ;D no i jest fun ... graja równo oba kanały ale zauważyłem ze głuche na prawe ucho bo na obu słuchawkach zawsze gra mi ciszej ;/ no cuz nic na to nieporadze ... albo te słuchawki tak maja ... bratu momentami zdawało sie ze lewa jest cichsza mi zas ze prawa ... obaj chyba mamy cos ze słuchem .;) ale róznica jest minimalna ... jezeli o same słuchawki to czekałem na nie 10dni u pana sdd polska za co minus dla niego ale sie załapałem jeszcze na 60zł teraz juz 75 kosztuja. graja cudnie w porównaniu do dokanałówek z sansy e100 i do słuchawek z sansy m200, basu wsam raz jest, soundtrack'a z gotica 3 słucha sie fantastycznie a o amon amarth niemówie. ciekawi mnie jeden fakt czy wy tez macie taka szpare gdzies na jedna trzecia milimetra pomiedzy tym srebrnym a białym/czarnym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcecie przetestować pasmo przenoszenia swoich słuchaweczek (uszu) ??

Zapraszam tukej ---> audacity sourceforge

Program również w wersji polskiej ;)

 

Ps. Ja słyszę ep-630 od 15Hz, a Cresyny od 22Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcecie przetestować pasmo przenoszenia swoich słuchaweczek (uszu) ??

Zapraszam tukej ---> audacity sourceforge

Program również w wersji polskiej ;)

 

Ps. Ja słyszę ep-630 od 15Hz, a Cresyny od 22Hz

Moglbys przyblizyc nam w jaki sposob to sprawdzamy? Ciekawa sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności