Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT150


Kfazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na 99% dopisze się do zamówienia zbiorowego. To jak Panowie, warto brac jeszcze welury do nich?

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

To zależy jak chcesz żeby grały.

 

Czuje ze tydzien po otrzymaniu paczek ze zbiorowki bedzie wysyp dt-150 w komisie :)

 

Oby ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się robi hype na DT150 ? :) Ja swoich nie sprzedam nigdy! To jedyne słuchawki jakie mam od lat i ani myślę się ich pozbywać. Moje nówki kosztowały 319 zł. Best buy ever! :) Wbrew obiegowym opiniom, że grają dobrze tylko z mocnym tranzystorem, ja je lubię z dziurki lampowca, i to zwykłego OTLa. Może bas jest ciut mniej kontrolowany i nieco misiowaty, ale cała reszta pasma jest niezwykle przyjemna w odbiorze. I w tym upatruję wyjątkowości tych słuchawek. Do ostrego łomotu faktycznie lepiej podłączyć 150tki do tranzystora, dźwięk jest szybki i jest MOTZ!!! :)
Ktoś tam pytał o welurowe pady. Faktycznie welury od DT100 mocno zmieniają dźwięk. Jest mniej basu, mniej masy, nieco więcej góry (być może przez brak gąbki na przetwornikach) no i wygoda użytkowania wzrasta. Jednak prawdziwy charakter DT150 jest słyszalny z oryginalnymi padami. Dla mnie bomba!

 

PS. Czt ktoś z forumowych dziergaczy kabli zmajstrowałby jakiś piękny warkocz do tych zacnych nauszników ?

Edytowane przez panpromek666
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się robi hype na DT150 ? :) Ja swoich nie sprzedam nigdy! To jedyne słuchawki jakie mam od lat i ani myślę się ich pozbywać. Moje nówki kosztowały 319 zł. Best buy ever! :) Wbrew obiegowym opiniom, że grają dobrze tylko z mocnym tranzystorem, ja je lubię z dziurki lampowca, i to zwykłego OTLa. Może bas jest ciut mniej kontrolowany i nieco misiowaty, ale cała reszta pasma jest niezwykle przyjemna w odbiorze. I w tym upatruję wyjątkowości tych słuchawek. Do ostrego łomotu faktycznie lepiej podłączyć 150tki do tranzystora, dźwięk jest szybki i jest MOTZ!!! :)

Ktoś tam pytał o welurowe pady. Faktycznie welury od DT100 mocno zmieniają dźwięk. Jest mniej basu, mniej masy, nieco więcej góry (być może przez brak gąbki na przetwornikach) no i wygoda użytkowania wzrasta. Jednak prawdziwy charakter DT150 jest słyszalny z oryginalnymi padami. Dla mnie bomba!

 

PS. Czt ktoś z forumowych dziergaczy kabli zmajstrowałby jakiś piękny warkocz do tych zacnych nauszników ?

 

Nie powiedziałbym że na pluszach jest mniej masy, chyba że to odjecie basu = masa to ok. Co do góry to prawda i na jaśniejszych źródłach mogą kłuć w uszy. Mnie najbardziej na stockowych padach przeszkadza ten dudniący bas, jest go imo za dużo. 300zł? Cholera trzeba było je brać kilka lat temu zamiast CAL! ale hype była tak duży że...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://europe.beyerdynamic.com/shop/cable-plug-dt-100-series.html

Konsbud abo mega music powinny mieć ;)

Można też użyć konektora ze stock kabla jak ja robiłem ;)

Mega music ma. Trzeba zadzwonić, na stronie 8 podałem nawet nr czesci. ;)
Może jakieś grupowe zamówienie na te wtyczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://europe.beyerdynamic.com/shop/cable-plug-dt-100-series.html

Konsbud abo mega music powinny mieć ;)

Można też użyć konektora ze stock kabla jak ja robiłem ;)

Mega music ma. Trzeba zadzwonić, na stronie 8 podałem nawet nr czesci. ;)
Może jakieś grupowe zamówienie na te wtyczki?

 

Ja chętnie bo jak ktoś będzie się chciał pozbyć swoich dt150 a czaję się na nie od roku i się nie umiem zebrać to i kabelek bym wymienił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat po 4 komplety lamp sterujących i mocy i ustawione jest pod HE1000, więc tutaj mogę przestrzelić.

Ale ogólnie z lampką grają bardzo dobrze, bo wcześniej zapoznawczo parę utworów sobie przesłuchałem.

Jest kabelek BAL? Bo LD6+ po SE gra na (żeby chociaż) pół gwizdka :\

Edytowane przez crysis94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności