Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

K800i tongue.gif Tak na serio to nokia 6230i (o ile wytrzymasz bez gier, bo na ten telefon zbyt dużo ich nie ma)

 

Gierki koniecznie!!! Muszę mieć jakieś zajęcie podczas nudnych wykładów :D Tylko mi nie piszcie że PSP albo Ngage bo to zdecydowanie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakbym brał na dwór T20 Getz'a - które od chyba miesiąca leży u mnie na parapecie, to mógłbym dodać

Ahaa, bo Ty o dworze mówiłeś :P

BTW: zauważyliście, że zacząłem Was pisać z dużej litery? To nastrój świąteczny tak na mnie działa :)

 

Matej7: to może Nokia 6230 i kupić klawiaturke z 6230i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K800i tongue.gif Tak na serio to nokia 6230i (o ile wytrzymasz bez gier, bo na ten telefon zbyt dużo ich nie ma)

 

Gierki koniecznie!!! Muszę mieć jakieś zajęcie podczas nudnych wykładów :D Tylko mi nie piszcie że PSP albo Ngage bo to zdecydowanie odpada.

Cos z symbianem

lub k750i (ale to ok 550zł, 600zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam V3 i jestem zadowolony. Aparat jest marny, nie chodzi jakoś wybitnie szybko i w ogóle brak w niej bajerów ale jakoś bardziej mi się podoba niż wybajerzony D750i kumpla .... Motka ma po prostu ten charakter, choć przyznaję niektóre bajery z 750 kuszą. Natomiast nokia - nigdy nie lubiłem noki - ten obły kształt, ten niebudzący zaufania plastik, te guziki .... nieeee - ciężko będzie mnie przekonać do nokii - niestety miałem 2 nokie i z żadnej nie byłem zadowolony. Teraz ojciec dostał dwie służbowe nokie w robocie i też nie jest z nich zadowolony ... Chyba nawet 6230 właśnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfsu. najlepsze sluchawki jakie dotychczas mialem na uszach.

u mnie wygrywaja z kpp na wszystkich frontach... niekotrzy mowia ze sa sterylne

A niektórzy mówią, że mają za dużo basu i właśnie przez to są barbarzyńskie :) Wybrałem je zamiast KPP i mam nadzieje, że sie nie zwiode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się teraz o PX100 naczytałem :D

1) szczegółowe... to co powiedzieć o HD 595? Jak dla mnie Portki są bardziej szczegółowe niż PX100.

2) sterylne... jak dla mnie raczej ciepłe i "słodkie", fajna barwa dźwięku na gitarze elektrycznej, z dobrej jakości plików

3) bas - wersja czarna ma go sporo, ale nie tyle co KPP, wersja biała ma go mniej, wystarczy wziąć gąbki od białych PX100 i będzie mniej basu. Niektórzy zakładają gąbki od HD 414. Jakby co - mam na zbyciu, bo do mnie taka prezentacja dźwięku nie przemawia.

4) W PX100 występuje rzadko spotykane zjawisko takiej nazwimy to "aury", przestrzeń dźwiękowa jest jakby ciągła. W HD 595 też to jest, no ale to nie ta klasa.

 

@nfsu, ten op amp TLE...., co Ci podesłałem, nieco zwiększa szczegółowość PX100 (gdy źródłem dźwięku jest iRiver ifp...), no i w ogóle jest niemal stworzony do PX100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności