Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

juz powstaje film o naszych dokonaniach realizowany przez legendarna Staynie Pictures (na razie tylko scenariusz) ''Djaboliczny Doktur i afganski rzeznik na tropie Bruce'a Chytrusa z Jerozolimy i ciesli z Nazaretu: rekolekcje 666''

A gdzie w tym filmie będzie ZŁOOOO?

Musi być go dużo, trzeba opanować świat!

ZŁOOOOOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i deal dobity - moj H320 mega pack juz u maxdila :)

Tak teraz mysle fajny to byl zestaw - akku 2200 mAh, pilot LCD, flexiskin, dodatkowe akku... ahh moglem sobie chociaz jakies zdjecie z tym sprzetem zrobic na pamiatke bo byl bardzo fajny kurka siwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i deal dobity - moj H320 mega pack juz u maxdila :)

Tak teraz mysle fajny to byl zestaw - akku 2200 mAh, pilot LCD, flexiskin, dodatkowe akku... ahh moglem sobie chociaz jakies zdjecie z tym sprzetem zrobic na pamiatke bo byl bardzo fajny kurka siwa...

 

Też się tak czułem po sprzedaniu mojego, niemal identycznego, zestawu :) To był jedyny player, którego sprzedaży żałowałem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i deal dobity - moj H320 mega pack juz u maxdila :)

Tak teraz mysle fajny to byl zestaw - akku 2200 mAh, pilot LCD, flexiskin, dodatkowe akku... ahh moglem sobie chociaz jakies zdjecie z tym sprzetem zrobic na pamiatke bo byl bardzo fajny kurka siwa...

 

Też się tak czułem po sprzedaniu mojego, niemal identycznego, zestawu :) To był jedyny player, którego sprzedaży żałowałem... :(

dlatego ja nie mam zamiaru sprzedawac mojego sprzetu, bo wiem czym by to grozilo

 

[edit] oliver ? Ty sie chwalisz czy sie zalisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom duza pustke odczuwam - przywiazalem sie do niego jak nie wiem :) A najlepsze bylo zawsze jak gdzies tego uzywalem - to jakies dane przenosilem, to dyktafon uzywalem i bylem z moim H320 w centrum uwagi ;) Najlepsze bylo to ze mialem do niego tyle dodatkow byl (On) i ja spelniony :) Super uczucie. Bylo... A i jeszcze przyjaciolka go nazwala kiedys tak smiesznie male czarne pudelko i mowila ze jest brzydkie bo moglo by byc rozowe ale fajne bo daje radosc :)

 

BTW Co do gier z serii FIFA - FIFA 96 - w to gralem najwiecej i w mojej pamieci najlepsza jeszcze potem tylko FIFA RTWC 98 i dalej pustka zreszta w FIFE duzo sie gralo z kims a jak solo to tlyko menadrzery - od Championshipa 93 ktorego zobaczylem w 95 roku do teraz z Football Managerem 2007 - najlepsza gra w jaka gralem i gram :) juz 11 lat - to tak jak z moim malym H320 :)

 

##EDIT##

 

Moze jakis uzytkownik wypowiedziec sie na temat dyktafonu w iAudio U3 ? - da sie porownac z tym w T10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i deal dobity - moj H320 mega pack juz u maxdila :)

Tak teraz mysle fajny to byl zestaw - akku 2200 mAh, pilot LCD, flexiskin, dodatkowe akku... ahh moglem sobie chociaz jakies zdjecie z tym sprzetem zrobic na pamiatke bo byl bardzo fajny kurka siwa...

 

Też się tak czułem po sprzedaniu mojego, niemal identycznego, zestawu :) To był jedyny player, którego sprzedaży żałowałem... :(

dlatego ja nie mam zamiaru sprzedawac mojego sprzetu, bo wiem czym by to grozilo

 

[edit] oliver ? Ty sie chwalisz czy sie zalisz :P

 

Nie jestem cynikiem abym o sobie smial mowic/pisac!!! <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i deal dobity - moj H320 mega pack juz u maxdila :)

Tak teraz mysle fajny to byl zestaw - akku 2200 mAh, pilot LCD, flexiskin, dodatkowe akku... ahh moglem sobie chociaz jakies zdjecie z tym sprzetem zrobic na pamiatke bo byl bardzo fajny kurka siwa...

 

Też się tak czułem po sprzedaniu mojego, niemal identycznego, zestawu :) To był jedyny player, którego sprzedaży żałowałem... :(

dlatego ja nie mam zamiaru sprzedawac mojego sprzetu, bo wiem czym by to grozilo

 

[edit] oliver ? Ty sie chwalisz czy sie zalisz :P

 

Nie jestem cynikiem abym o sobie smial mowic/pisac!!! <_<

nie wkurzaj sie tak, szkodzi na urodzie,

zreszta zauwazylem ze masz hd600 i hd650 to tak jakos mi sie powiedzialo

 

a wiec o kogo chodzi ?

getz, ksy, forza? zgadlem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to wlasnie chodzi o afganskiego rzeznika, wyslannika piekiel jego Wielkiej Mosci Towarzysz Djabolicznego Doktura :D

 

PS Oliver.. przewidujesz jakas nagrode ? lyknal bym Twojego H140 , no ewentulanie HDki jakies

 

Ja sie na tego H140 juz od czerwca czaje bodajze ;)

 

Ale wiesz co Koniu mozesz kupic od oliego jego karme :P bo H140 to ja cos czuje on nie sprzeda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie H140 nie sprzedam, karme bede sprzedawac jak dojdzie do mnie ta z Kanady.

 

Nie pisalem o najdrozszych sygnaturkach tylko o tych ilosciowych... :)

 

Fakt ze sam troche tego mam ale czesc z wpisow w mojej sygnaturce swiadczy tez o tym co bym chcial a tego jeszcze nie mam a u tego "goscia" wpisy oddaja to co posiada..... :D

 

"gosc" ma chyba z 4 player`y jak dobrze naliczylem :)

 

EDIT:

 

Sorki za zamieszanie, chodzilo mi o maxdila ale nie doczytalem ze te player`y mial w sumie ale chyba ich nie ma jednoczesnie..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co, gdzie, jak.....

2 strony o mnie :]

oczywiście playerków wszystkich naraz nie mam

maxymalnie mam/miałem 2plyery naraz

teraz dzieki uprzejmosci cpu mam niezły sprzęcik który mnie na jakiś czas zadowoli :P

ogłnie miałem już 320'stke na koncie ale jakoś szwankowała i sie jej pozbyłem

 

poza tym mój dorobek słuchawkowy jest raczej skromny - powodem tego jest brak (taniego) dojścia do słuchawek westone, etymotic & shure

gdyby taki owy istniał moja syganturka była by napewno pokaźniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wiecie co - chyba trzeba bedzie jakos pomyslec nad reorganizacja dzialow :P Bo kurcze dzialu Trekstor nie mamy a niedlugo bedzie duzo watkow i co pakowac je do RIO ?

Poza tym Mpio to praktycznie martwy dzial...

 

No nic trzeba rozpoczac dyskusje jakas konstruktywna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas zbieramy się z kumplami i gramy nockę w gałę na kompie :) Każdy ma pada, oczywiście z analogami i tak se gramy do wyboru w fife lub pesa. Jak narazie wolimy grać w Fifę - bardziej dynamiczna i nieprzewidywalna, do tego ma bardziej dopracowane sytuacje meczowe takie jak rzuty wolne, spalone, karna itd... Do tego jeszcze dochodzi lepsza grafa. Fakt - w fifie był wg mnie zastój - RTWC ( ach ten klawisz do faulowania - każdy miał taktykę na sponiewieranie przeciwnika gdy sędzia nie patrzył .... ), potem długo długo nic ( czasem coś w miarę grywalnego jak fifa 2004 ) aż wkońcu doszło do 2007, która jest wg mnie bardzo udana. ( choć nie obyło się bez wpadek ). Pes natomiast zatrzymał się na wersji 4 i od tamtej pory zmienia się chyba tylko szata graficzna w menu.... Co z tego, że taktyczna, jak grając 2vs2 nie ma się do końca dopracowanego sterowania. Co, z tego, że mamy multum ruchów do wykorzystania jak gra po prostu jest dużo wolniejsza w rozgrywce, przez co mniej intrygująca, no i na dokładkę te komentarze .... Jeśli chcieli nimi zanudzić na śmierć to im się ta sztuka udała. W tym roku Szaranowicz i Szpakowski przynajmniej włożyli trochę radości do fify co po prostu miażdży teksty czytane z kartki przez Borka i Kołtonia ....

 

Pesik dobry do gry w pojedynkę, ewentualnie 1vs1, ale 2vs2 i więcej to już wolę Fifę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pes natomiast zatrzymał się na wersji 4 i od tamtej pory zmienia się chyba tylko szata graficzna w menu....

poprawiono kilka bledow w pes6, najwazniejsze ze ten ktory mnie irytowal najbardziej,,, te ciagle faule, teraz w koncu daja pograc. no i jest wiele nowych ''sztuczek''

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowal cos ktos kiedys w tre.pl ??

 

Ogolnie zrobilem wczoraj z mBanku przelew o 16:20 i niby tre.pl twierdzi ze do teraz (17:40) do nich ten przelew nie dotarl... VW Bank... a w mBanku pierwszy wychodzacy jest o 5:55 rano wiec do 12:00 powinno byc w tym VW Bank zaksiegowane. Dziwne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności