Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dostałem właśnie Nano od er0sa (te po 600 zł które przewinęły się parę stron temu).

 

Dla zainteresowanych:

Realna pojemność to 7,45 GB.

Oryginalnego kabla nie ma - jest taki z gatunku "za 10 złotych" :/

Sprzęt jest chyba rzeczywiście powystawowy, świadczy o tym dość dobitnie jego stan. Ogólnie nie jest źle, ale jest parę otarć na krawędziach i clickwheel wygląda na dość mocno eksploatowany.

Na razie się zupdatował i wszystko działa. Muszę go trochę podładować bo bateria była prawie zupełnie pusta i będę testował dalej. Jakby ktoś miał jakieś pytania - PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie Nano od er0sa (te po 600 zł które przewinęły się parę stron temu).

 

Dla zainteresowanych:

Realna pojemność to 7,45 GB.

Oryginalnego kabla nie ma - jest taki z gatunku "za 10 złotych" :/

Sprzęt jest chyba rzeczywiście powystawowy, świadczy o tym dość dobitnie jego stan. Ogólnie nie jest źle, ale jest parę otarć na krawędziach i clickwheel wygląda na dość mocno eksploatowany.

Na razie się zupdatował i wszystko działa. Muszę go trochę podładować bo bateria była prawie zupełnie pusta i będę testował dalej. Jakby ktoś miał jakieś pytania - PW.

 

- jaka szybkosc kopiowania do/z playera ?

- jak glosno gra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie Nano od er0sa (te po 600 zł które przewinęły się parę stron temu).

 

Dla zainteresowanych:

Realna pojemność to 7,45 GB.

Oryginalnego kabla nie ma - jest taki z gatunku "za 10 złotych" :/

Sprzęt jest chyba rzeczywiście powystawowy, świadczy o tym dość dobitnie jego stan. Ogólnie nie jest źle, ale jest parę otarć na krawędziach i clickwheel wygląda na dość mocno eksploatowany.

Na razie się zupdatował i wszystko działa. Muszę go trochę podładować bo bateria była prawie zupełnie pusta i będę testował dalej. Jakby ktoś miał jakieś pytania - PW.

 

- jaka szybkosc kopiowania do/z playera ?

- jak glosno gra ?

 

Prędkość kopiowania na odtwarzacz waha się między 4000 a 5000 KB/s. Z odtwarzacza - 5500-6500 KB/s.

 

Maksymalna głośność jest większa niż w H10junior i ja nawet w Portach nie mogę wytrzymać ma max vol. Z tym, że skala jest inna niż w iriverach, bo największy przyrost głośności jest mniej więcej pomiędzy 70% a 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupilem u Er0sa tego iPoda Nano 8 Gb jakieś 2 tyg temu. Za bardzo się nim nie nacieszyłem, ponieważ dostałem uszkodzony. Po 5 minutach komunikacji z PC, ten przestał go widziec i tak juz zostało. Sprawdzając go z innym, pożyczonym, oryginalnym kablem i na innym komputerze - to samo. Sprawa jest juz załatwiana, odesłałem i czekam na inny. Co do stanu samego Playera to nie miał żadnych uszkodzeń, ptrzetarć .. nic, jak nówka :)

 

 

Dzisiaj usłyszałem w szkole, na przerwie rozmowe.. Rozwaliło mnie to :D :D :D :

 

- ... ty chyba głupi jesteś, eMPeTrójki mają najwięcej 1 giga. Więcej pamięci to już iPod!

- No co ty! Widziałem w sklepie eMPeCzwórke, która ma 2 giga !

- No tak, ale iPody to eMPeCzwórki z jabłkiem z tyłu.. A po angielsku iPod to jabłko!

 

Dalej nie słyszałem co dokładnie mówili, bo wybuchłem smiechem po tym ostatnim zdaniu :D :D :D

Ale sprzeczali się dalej: jeden utrzymywał, że w języku angielskim iPod to znaczy jabłko i że powyżej 1 Gb to juz iPody, z kolei drugi że on ma iPoda, który ma 1 Gb ( jego mp4 z wbudowanym głosniczkiem z tyłu :) ), w którym jabłko zastąpiono tym głosniczkiem bo to "nowy model" :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ... ty chyba głupi jesteś, eMPeTrójki mają najwięcej 1 giga. Więcej pamięci to już iPod!

- No co ty! Widziałem w sklepie eMPeCzwórke, która ma 2 giga !

- No tak, ale iPody to eMPeCzwórki z jabłkiem z tyłu.. A po angielsku iPod to jabłko!

 

dowcip miesiaca :lol:

 

a ten glosniczek pewnie mial w ksztalcie ipoda, tzn jabuszka :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupilem u Er0sa tego iPoda Nano 8 Gb jakieś 2 tyg temu. Za bardzo się nim nie nacieszyłem, ponieważ dostałem uszkodzony. Po 5 minutach komunikacji z PC, ten przestał go widziec i tak juz zostało. Sprawdzając go z innym, pożyczonym, oryginalnym kablem i na innym komputerze - to samo. Sprawa jest juz załatwiana, odesłałem i czekam na inny. Co do stanu samego Playera to nie miał żadnych uszkodzeń, ptrzetarć .. nic, jak nówka :)

 

Hmm... sam nie wiem co gorsze - działający ipod ze śladami użytkowania czy niedziałający bez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** nie dawać tu takich linków, forza weź konia zawieś na tysiąc dni za ten link ;]

Juby Juby, kumplu moj,

dalbym ja Ci

druta zwoj!

Podziwiam ja Twoja

jubosc,

slynna az pod sam Zoliboz

 

fajny link co, ale widzisz, kazdy na forum ma jakies zadanie, Forza spekuluje :P (zreszta co drugi uprawia tutaj spekulacje), Rudy dowcipy daje, ignas tez czasem coz rzuci, nfsu pieprzy od rzeczy :P hehe, no a ja strasze

I'm Devil, I love metal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no to wymiana odpada :( Mama nie pozwala mi tak daleko jeździć :(

 

 

 

EDIT:

 

 

Niektore firmy powinny spłonąć! :[

 

http://www.allegro.pl/item147821450_nowosc...w_edition_.html

 

 

http://www.allegro.pl/item148424452_koss_u..._gwarancja.html

 

 

 

A mialem sobie zamiar te kossy sprawić, ale teraz mi sie odechcialo bo przyjedzie jakiś wiesniak i powie "Oo... masz te fajne Tracery"... :/ To mnie trząść zacznie i zatłuke go myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności