Skocz do zawartości

Najdluzszy Watek W Historii Internetu :)


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

(dla niewtajemniczonych, Feyenord - Wisla)

Jaki wynik, jeśli można spytać? :)

W najblizszym czasie? PSP, a potem nie wiem co, ale sluchawki pewnie jakieś, tak myslalem nad tymi UR-40. Ale sie okaze...

Może tak olej UR40 i kup E5c lub UM2? Nie ukrywam, że bardzo mnie te modele ciekawią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Drago to taki przypal trener zobaczycie jak bedzie Wisla wygladala po zimie - stawiam ze beda zajechani jak rysoraczki no chyba ze go zwolnia ale to wtedy zabawa Cupiala w futbol straci jaka kolwiek logike...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz, jaki oglądałem ostatnio, to Chiny z kimś grały, puchar Azji bodajże. Niestety nie moge sobie przypomnieć, z kim, oficjalna strona Asian Cup nie odświeżyła mi pamięci. Może ktoś wie? Na początku Chinole przegrywali 0:1. pod koniec 1. połowy wykorzystany karny dla nich. W każdym razie mecz był bardzo dynamiczny, nie przypominający włoskich szachów. Nie mówiąc już o tym, że po gwizdku na przerwe zawodnicy klubów zaczeli prać się :P Mecz mi sie bardziej podobał niż finał mistrzostw świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, obrona ftalna-cala, przyszedl jakis Cleber z wlasciqwie 2 ligi Portugalskiej i trzymal jakos obrone w ryzach,a Dudka jakos u Beenhakera potrafi, zreszta tak samo jak Sobolewski...szkoda gadac Blaszczykowski i no....moze Brozek sie marnuja:)

 

 

no Brozek tez dla mnie szalu nie robi. Co z tego ze strzela, skoro potrzebuje dziesieciu sytuacji zeby trafic :blink:

 

Ogolnie najbardziej przypalowy z wisly jest.... Cupial, gorzej prowadzic klubu juz sie chyba nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** nie dawać tu takich linków, forza weź konia zawieś na tysiąc dni za ten link ;]

 

Prędzej tobie za przklinanie dam :) Kto ci karze w linki Konia wchodzic?

 

Ej, specjalnie zagwiazdkowałem żeby się ludzie z forum nie pluli ;] no nikt mi nie karze ale już mam taką wiarę w to forum że zakładam że jak ktoś daje linka, no to nie takiego żebym miał zawał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** nie dawać tu takich linków, forza weź konia zawieś na tysiąc dni za ten link ;]

 

Prędzej tobie za przklinanie dam :) Kto ci karze w linki Konia wchodzic?

 

Ej, specjalnie zagwiazdkowałem żeby się ludzie z forum nie pluli ;] no nikt mi nie karze ale już mam taką wiarę w to forum że zakładam że jak ktoś daje linka, no to nie takiego żebym miał zawał ;)

To zmień wiarę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja meczy za specjalnie nie oglądam (wyjątek to mistrzostwa świata). Wole sobie pograć w FIFA 07 bo PES 6 mnie wkurza, ani razu nie strzeliłem gola nawet jak mnie podkosili na polu karnym :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja meczy za specjalnie nie oglądam (wyjątek to mistrzostwa świata). Wole sobie pograć w FIFA 07 bo PES 6 mnie wkurza, ani razu nie strzeliłem gola nawet jak mnie podkosili na polu karnym :angry:

 

 

no wiesz co Matej, Fifa jest dla dzieci :P

Mozliwosciami PES wciaga fife nosem, jest strasznie duzo kombinacji klawiszy, zagran, zwodow itd.

wszystko to daje bardzo realny symulator pilkarski, a nie zrecznosciowke. A co najwazniejsze w przeciwienstwie

do pes'a, fifa jest straszne schematyczna.

 

No ale do swobodnego grania potrzebny jest pad i to koniecznie z analogami

 

 

edit >

 

Czy naprawde nie da rady zrobic zeby liczba wyswietlen tematu byla odswiezana w czasie rzeczywistym ??

strasznie dziwie wygladaja te zera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K**** nie dawać tu takich linków, forza weź konia zawieś na tysiąc dni za ten link ;]

 

Prędzej tobie za przklinanie dam :) Kto ci karze w linki Konia wchodzic?

 

Ej, specjalnie zagwiazdkowałem żeby się ludzie z forum nie pluli ;] no nikt mi nie karze ale już mam taką wiarę w to forum że zakładam że jak ktoś daje linka, no to nie takiego żebym miał zawał ;)

To zmień wiarę :)

 

haha, dobry tekst

 

Z powodu jednego konia nie będe od razu zmieniał wiary ;] na razie będe się strzegł tego pomiotu zła :D i jego linków też ;]

 

Juby, zapewniam Cie ze moja moc w koncu i Ciebie dopadnie... polowa forum to moi sludzy, choc niektorzy nawet tego nie wiedza i to jest wlasnie TO!.... Z.L.O

nfsu to afganski rzeznik, arcybiskup ciemnosci mianowany przez samego Djabolicznego Doktura..

 

ZLOOOOO , hahaha

 

Ja meczy za specjalnie nie oglądam (wyjątek to mistrzostwa świata). Wole sobie pograć w FIFA 07 bo PES 6 mnie wkurza, ani razu nie strzeliłem gola nawet jak mnie podkosili na polu karnym

nie mozesz strzelic bo to gra dla zawodowcow :D

a pes zawsze przescigal fife, nawet pierwsze czesci pod nazwa... iss pro chyba dobrze pamietam,

jak sie teraz patrzy na to gre to mozna powiedziec ze dno...ale jeszcze to fifa 98 (chociaz osobiscie uwazam ja za jedna z lepszych! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfsu to afganski rzeznik, arcybiskup ciemnosci mianowany przez samego Djabolicznego Doktura..

ZŁOOOOOO ZŁOOOOOOO :)

Razem z Koniem przejmiemy władze nad światem.

Zapanuje ZŁOOOOO

Fifa to szachy: w 2004 lewa/prawa strona, dośrodkowanie i gooool, ew. był jeszcze jeden sposób z rożnego (70% skuteczności). Po tym przestałem grać w FIFE. Ale może znowu zaczne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfsu to afganski rzeznik, arcybiskup ciemnosci mianowany przez samego Djabolicznego Doktura..

ZŁOOOOOO ZŁOOOOOOO :)

Razem z Koniem przejmiemy władze nad światem.

Zapanuje ZŁOOOOO

Fifa to szachy: w 2004 lewa/prawa strona, dośrodkowanie i gooool, ew. był jeszcze jeden sposób z rożnego (70% skuteczności). Po tym przestałem grać w FIFE. Ale może znowu zaczne? :)

juz powstaje film o naszych dokonaniach realizowany przez legendarna Staynie Pictures (na razie tylko scenariusz) ''Djaboliczny Doktur i afganski rzeznik na tropie Bruce'a Chytrusa z Jerozolimy i ciesli z Nazaretu: rekolekcje 666''

 

o jeszcze mi sie przypomnialo ze fifa 2002 word cup byla bardzo dobra, wiele nowosci... no ale nie czarujmy sie PES rzadzi. Kumpel pozyczyl mi kiedys xboxa i full gier... gralem tylko w pes5 (80%) i gta san andreas (20%) B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fifa 2004 to byly strzaly z dystansu na przeciwko bramki i skutecnzość ok 90% wiec wygrane po 10:0 na world class przy czasie 4min/1half były na porzadku dziennym a fifa2005 to podania prostopadłe i akcje sam na sam w długi róg i gol i wyniki takie same, o6 sobie odpusciłem natomiast fifa 2007 już niczego sobie gierka która mnie pochłonęłana wiele dłużej niż pes6 który mi jakos nie przypasił :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności