Skocz do zawartości

Zamówienia na częsci do MxM


Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem dzisiaj moje płytki od ślusarza i jestem zawiedziony - równie dobrze mółgbym to zrobić przy pomocy wiertarki i odrobiny czasu w domu.. :| IMO nie ma sensu tam oddawać bo efekty nie są rewelacyjne i będe musiał płytki poprawiać w domu. Tak więc obudowy będe wysyłał nienawiercone - uważam, że za 20zł (tyle zapłaciłem za 2 płytki) to nie ma sensu patrząc na efekt... jedna płytka jest ok, a druga do bani :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak:

120zł za nadruk w kolorze czarnym na 20 panelach

150zł za nadruk w kolorze białym na 10 panelach

trzeba jeszcze zdecydować, czy robimy też tylni panel - tam wystarczy symbol 12V 1A, więc nie wiem czy jest sens, a kosztować będzie tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscar: skoro kosztuje tyle samo to warto zrobic nie bedzie 10 paneli czarnych wiec to odpada; 6zl za panel to warto wziasc. to jeszcze trzeba gdzies otwory zobaczyc oscar nie masz gdzies w poblizu sie zorientowac za tym bo forzy slusarz nic nie jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca dzisiejszego dnie niech ew. zgłoszą się ostatni chętni na Alpy - nie ma problemu z wzięciem więcej niż 10szt.

 

W związku ze znalezieniem tańszego źródła hammondów nie będe realizował drugiego zamówienia (chyba, że coś wam z tym zam. bardzo nie wyjdzie) - w najblizszych tyg nie bede miał miał za bardzo na to czasu...

 

Alpsy i Hammondy które są u mnie wysyłam w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że nikt z tej listy nie dostanie obudowy?

- new_oscar 4szt.

- olifant 1 szt.

- Cadder 1 szt.

- marmur 1 szt.(BK)

- borys 2 szt.

- madbubu 1 szt.

- fakcior 1 szt. (BK)

 

skoro nie, to kupujemy te i te; trzeba się szybko organizować puki cena nie wzrosła; w gdyni miałem tanie źródło, a teraz jest już za drogie (w sumie było nawet konkurencyjne do tego frozy, ale skoro miał nawiercać panele, nie było sensu tu zamawiać)

 

EDIT: szybka reakcja ze strony sklepu, przed chwilą wysłałem im zapytanie, 5 min później telefon (o tej porze :0 ) znam zatem szczegóły - 22zł za przesyłkę do Polski (z Czech glsem) koszt obudowy siwej - 40zł, czarnej - 49zł + przesyłka 22zł/7=3,20, w ciągu 2 dni ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że nikt z tej listy nie dostanie obudowy?

- new_oscar 4szt.

- olifant 1 szt.

- Cadder 1 szt.

- marmur 1 szt.(BK)

- borys 2 szt.

- madbubu 1 szt.

- fakcior 1 szt. (BK)

 

skoro nie, to kupujemy te i te; trzeba się szybko organizować puki cena nie wzrosła; w gdyni miałem tanie źródło, a teraz jest już za drogie (w sumie było nawet konkurencyjne do tego frozy, ale skoro miał nawiercać panele, nie było sensu tu zamawiać)

 

Tak, nie dostanie. Chyba, że będziecie mieli jakieś wielkie problemy z tym nowym tanim źródłem i jak nie znajdziecie tańszego to od biedy załatwie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie ja siętym zajmę, powtórze to co w poście wyzej napisałem:

szybka reakcja ze strony sklepu, przed chwilą wysłałem im zapytanie, 5 min później telefon (o tej porze :0 ) znam zatem szczegóły - 22zł za przesyłkę do Polski (z Czech glsem) koszt obudowy siwej - 40zł, czarnej - 49zł + przesyłka z czech 22zł/7=3,20 w ciągu 2 dni ma być

 

co do BlackGate'ów 2200uF/16V to Tomek8888 znalazł nowe źródło: LINK (cena Przy aktualnym kursie dolara [3,8114] wychodzi 30,30 PLN/sztuka - 7,95$)

jeśli znajdzie się odpowiednio dużo chętnych, to zrobi się zbiorowe zamówienie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że osoby, które wcześniej się zadeklarowały biorą udział w zamówieniu (tak jak olifant), obudowy zamówione, zaraz porozsyłam PMy i we wt/pon dzieleję kasę na ich konto (na śr / czw powinny być już u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiszcie mnie na ta liste potencjometrow bo nie chce zebyscie o mnie zapomnieli:D i jak sie umawiamy mam przelac kaske za potencjometry czy jak sie spotkamy w wawie to ci dam?? bo raz juz kupowalem to wiesz ze yuczciwy jestem :D

 

Spoko, zapłacisz przy odbiorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki cytacik z audiostereo.pl

ostatnio testowałem kilka kondów za stabilizatorem na zasilaniu cyfrówki tzn przetwornika wm8740

 

black geate 22uf 50v

roe eks 47uf 50v

nihicon KZ 33uf 50v

jamicon 22uf 50v

elna silmic 22uf 50v

elna silmic 2 22uf 50v

philips wersja militarna 22uf 50v

philips wersja militarna 22uf 63v

 

 

moje wnioski;

black geate-dużo pogrubionego trochę misiowatego basu ,ładna otwarta średnica,sporo kiepskiej jakości wysokich gubiących szczegóły,moim zdaniem przereklamowane kondy,mam jeszcz inne pojemności i wypadaja podobnie

 

roe eks-ładny kontrolowany bas,otwartośc średnicy,świetna góra,świetne kondy ,dóżo powietrza

 

nichicon kz- trochę dziwne kondy ,jak dla mnie bez płuciowe ,niczym się nie wyróżniają

 

jamicon-bas trochę pogrubiony,średnica dość ładna średnio otwarte,góra przyjemna czysta ,nie najgorsze kondy

 

elna silmic-pogrubiony misiowaty bas,wycofana mało czytelna średnica,dużo wyostrzonych wysokich

 

elna silmic 2-ładny zebrany niezbyt mocny bas,srednica czytelna ale trochę wyeksponowana,ładna czysta góra,

 

philips 22uf 50v-ładny zebrany bas niezbyt mocny bas,trochę nosowata średnica ,swietne krystaliczne wysokie

 

philips 22uf 63v-wspaniały bas,świetna średnica ,góra jak kryształ,coś niesamowitego ,otwartość ,powietrze ,świetna równowaga tonalna wspaniałe kondy,z tych błękitnych filipsów te są najleprze,a mam jeszcze kilka innych pojemności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności